KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jasön

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lialea, Módosítva: 2013. február 5.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fog- és szájápolók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tenyitomi

2016. július 16.

Véletlenül megláttam hogy már szűkebb hazánkban is hozzá lehet jutni,mint újdonság varázsát meg kívántam.Az íze nekem bejön,igazi enyhe fodormenta,nem az a szájszétrobbantós de elég friss ízt hagy maga után.Az állaga is tetszik nem géles nyálkás hanem pasztásabb,nem csúszik le a keféről.Jól tisztít natúrf.krémhez képest habzik is.A 2400 Ft.os árát reálisnak tartom,ezért 170 grammot kap aki megveszi,bár Ml.-re már gondolom kevesebb lehet,a 100ml-es tubus mellé állítva nem volt sok különbség.

tenyitomi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 16.

Antioxidánsok: Perilla Ocymoides Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A petrezselyem kivonata, aminek a Wikipédia szerint magas a C vitamin tartalma. A naturaldatabase szerint a petrezselyem fototoxikus reakciót okozhat, abban az esetben, ha a bőr napfénynek van kitéve.