KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017 júniusában megjelenő orientális-vaníliás illat nőknek. A méz illatát domináns pozícióba helyező parfüm a "gourmand trendet követi, egy kis csavarral". Ahogy azt a Gaultier-háztól talán már megszokhattuk, jelen illat esetében is az volt a cél, hogy leszámoljanak a klisékkel, és valami új, modern, ugyanakkor erőteljes és elegáns illatot hozzanak a parfümök világába.

Fejjegyek: gardénia

Szívjegyek: méz

Alapjegyek: pacsuli

Ár: 3500,- Ft , Eladó: SMH
Állapot: fújós, Helyszín: Szolnok, fizetés: --
Jean Paul Gaultier - Scandal 5 ml-s parfümszóróban
Ár: 1500.- + Foxpost v. postán maradó , Eladó: illatvarázs*
Állapot: új, frissen átfújva, Helyszín: --, fizetés: Banki átutalás, postázás (postán maradó), Foxpost bubis borítékban

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

emeseee6

2017. december 11.

A szerelem továbbra is tart,már várom a karácsonyt,hogy végre az enyém lehessen. Miután bejelentette a barátom,hogy ne nagyon vegyem meg, erre várok...:D
Egyébként ,most attól eltekintve,hogy milyen is az illata,és hogy valakinek ez nem tetszik,minőségre minden parfümnek illene ezt a mércét megütni. (Egyet fújtam a csuklómra,egy kisebbet,és jó 12 (!!) óra múlva is éreztem. A kabátom ujjáról nem beszélve (kb. 3 nap).) Azért ha már kiad az ember (főleg ott Mo-n) 100-130eurót ,hogy illatozhasson nem ártana ilyen minőségieket gyártani,nem 2 óra alatt elszállós sz@rt.

Hat nem tudom gyerekek,nekem iszonyatosan bejon. Jo a nevet nem egeszen ertem,de ez mellekes. Az illat szerintem zsenialis. Edes,de megis megvan a tipikus Gaultier mellekzongeje (meg nem mondanam,hogy milyen illatjegy,de azonnal vakon is rajonnek hogy ez egy Gaultier) . ISZONYATOSAN tartos,jo a hatosugara. Szerintem van olyan jo,mint a classique intense,ami a masik szerelmem. Na mindegy,en csak orulok ha masnak nem igen jon be,nem fogom mindenkin erezni,mert en tuti beszerzem :D

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

mglilla

2017. december 11.

Fantasztikus illat, végre boldog tulajdonosa vagyok a legnagyobb kiszerelésnek, edes, mezes, olelkezos, osszebujos illat. 5 csillag. :)

mglilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

ami2015

2017. december 6.

Amilyen gyorsan megvettem, olyan gyorsan el is adtam... Az eleje nagyon tetszett, aztán az én bőrömön is nagyon LVEB illatú lett és nekem tartós se volt. Két nagyon hasonló parfüm pedig felesleges a gyűjteményembe.

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

Renike087

2017. december 5.

Tenerife, Fanabe beach... A forró homokban fekve, ábrándozva szaglásztam a csuklóm... Ez volt az első találkozásunk. Akkor döntöttem el, kell nekem! Néhány órával azelőtt, szándékosan nem a tesztcsíkra fújtam a kedvenc parfümériámban. Érezni akartam, hogyan bontakozik ki az illat a bőrömön a nap folyamán. Az első perctől kezdve megbíztam benne és nem csalódtam. Épp olyan, amilyennek első látásra gondoltam. Provokatív, érzéki, magával ragadó, szemvedélyes! Minden percben bomba Nőnek érzem magam, ha viselem. Nem mellesleg 10-ből 10 ember megkérdezi: mi ez a fantasztikus illat, amit viselsz? Imádom!

Renike087
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

agneza

2017. december 1.

Boldog tulajdonosa vagyok a legnagyobb kiszerelésnek. Tartós, édes kompozíció, rajtam a méz eléggé kiérződik, de mellette azért eléggé nőcis illat is :) Nem gondoltam volna, hogy lesz olyan parfi, ami ha megmozdulok, akkor is megcsapja a mellettem lévő orrát, de ő olyan :) Nagyon szeretem, annak ellenére, hogy látom eléggé megoszlanak a vélemények. :) Szerintem a méz teszi különlegessé, mondhatni egyedivé, illetve persze az, hogy a viselőjén hogyan bontakozik ki. Rajtam szerencsére nyoma sincs a nyanyás illatnak :)

agneza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

aranybarack

2017. november 17.

Update, 2017. november: Vettem belőle egy kisüvegest, és igazán összebarátkoztunk. Kellemes viselni, erős, tartós, nőies, felpontozom, mert nagyon szerethető. Bonyolultabb persze nem lett, bár most már a gardéniát is kiérzem belőle. Felváltva használom más parfümökkel, hűvösebb napokon, ha meleg és nőies illatra vágyom.

Eredeti vélemény, 2017. augusztus: Na ezen a parfümön nincs sok gondolkodni való! Kifújáskor meghökkentően édes, mű, vattacukor, amiből rajtam kb negyedórán belül marad egy mézes pacsuli. Ennyit kell eldönteni, tetszik-e ez a mézes pacsuli, mert pontosan ez marad ott egész nap. :-) Nekem tetszik amúgy, és a tartóssága is pirospont, de a faék egyszerűsége folytán muszáj csak 3 csillagot adnom. Mintám van, szívesen fogom elfújkálni.

aranybarack
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

Cintia04

2017. november 13.

Kap még egy csillagot tőlem és nem mert annyira egyedi lenne mert sajnos nem...de viszont nagyon tartós és elég sokszor nyúlok érte mert minden más illat ami észvesztően tetszene 1 vagy 2 órát tart rajtam köztük Niche illat is. Így azt gondolom mivel senkinek sem égből pottyan a pénz így ez egy fontos szempont nekem legalább is az! Ha már fizetek egy parfümért és nem is keveset akkor legyen tartós legyen az bármi és ő brutál tartós rajtam! 4 csillag!

Őszintén szólva nem is tudom mit gondoljak erről az illatól. Mert nem rossz de...én személy szerint úgy szoktam illatot értékelni, hogy 1. Egyediség ( számomra ez a legfontosabb), 2. Tartósság, 3. Hatósugár, 4. Ár, 5. Hányszor érzem a késztetést, hogy használjam és úgy alapjáraton mennyire fog meg. Mert lehet egy illat szép ha nekem nem az illatvilágom de attól még lehet másnak abszolút favorit! Na már most ennek az illatnak az 1 ás 5-s pontot leszámítva mindet hozza! Tartósság, hatósugár, ár még azt mondom, hogy rendben is van de sajnos nem egyedi számomra! Az én bőrömön olyan mintha a La vie est belle absolu és toilette szerelemgyereke lenne amihez a végén jó sok mézet adagoltak mert az tényleg amúgy nagyon finoman és intenzíven érződik benne és a pacsulit is szépen adagolták hozzá mert a La vie est belle edp-ben viszont azt szerintem túladagolták és leszáradva az egész illatot sajnos az uralja. Nem vagyok olyan aki mindenre ami édes ráordítja, hogy ez sz@r meg ez is La vie est belle klón mert imádom főleg a hideg beköszöntével az édes illatokat használni de ő tényleg az rajtam! Évekig használtam a La vie est belle-t így felismerem ami igazán hasonlít rá! Sajnos minden illat ami édes divat lett utálni és La vie est belle-hez hasonlítani, lásd a polgárpukkasztó Guerlain Mon-t bár szerintem semmi köze hozzá és ugyan egyedi lett a sok futószalagon készült gourmand-os mai illatok mellett. Most a gourmand a trend régen az aldehides illatok voltak azok most akkor ordítsuk minden klasszikus, Dior, Chanel illatra, hogy tucat öreglányos,semmitmondó ugyanaz mind!? Nem érdemes mint azon sem vitatkozni kinek milyen illat tetszik! Tény a La vi est belle-ről annyi bőrt lehúztak, hogy az már fáj és sok ház próbálta koppintani ezt az ötletet a nagy siker után és már úton útfélen ha nem is azt de nagyon hasonlót lehetett érezni. Hát ez van! Ő is ilyen! Édes, selymes, puha, fincsi! Aki szereti a mézet annak telitalálat és még tartós is! Szóval akinek tetszik hajrá akinek meg nem az felejtse el! Én maradok a semlegesek táborába! Finom, jó, de nem nekem hiába édes! Nekem kell egy kis bolondéria nem odaillőség még ha édes is ilyen a levendula így köszönöm Thierry Wasser a Mon-t! A legszebb a 2017-es felhozatalból ezt meg meghagyom másnak!.:)

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

blondie95

2017. november 11.

Nekem bejön, edes de markansnak nem mondanam. Viszont cserebe tartos, de kulonlegesset nem velek felfedezni benne.

blondie95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Ennie86

2017. november 9.

Mézes negró illata van konkrétan. Nemakarom! Még órákkal később is iszonyat erősen érezni ezt az illatot. 60-70 éves 'Gáborzsazsákon' tudom ezt elképzelni. Nekik talán még jól is állhat.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Forster

2017. november 4.

Szerintem ez egy nagyon jó parfüm. Nekem nagyon tetszik. Legalább tartós és nem tűnik el fél óra alatt mint a mai illatok 95%-a.

Forster
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol