KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017 júniusában megjelenő orientális-vaníliás illat nőknek. A méz illatát domináns pozícióba helyező parfüm a "gourmand trendet követi, egy kis csavarral". Ahogy azt a Gaultier-háztól talán már megszokhattuk, jelen illat esetében is az volt a cél, hogy leszámoljanak a klisékkel, és valami új, modern, ugyanakkor erőteljes és elegáns illatot hozzanak a parfümök világába.

Fejjegyek: gardénia

Szívjegyek: méz

Alapjegyek: pacsuli

Keresem!!!! Jean Paul Gaultier Scandal
Ár: 3000- , Eladó: budaikrisztina11
Állapot: mindegy , Helyszín: --, fizetés: --
Jean Paul Gaultier Scandal EDP 80ml
Ár: 19000 + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 80ml / -2 fújás, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+700 Ft)

sziberi

2018. június 14.

Nálam 5 csillagos... nagyon tetszik. Igazi nőies, szexi, édes illat. És hogy mire hasonlít? A M.-ben próbaképp magamra fújtam, majd az eladó hölgy megkérdezte, mi ez a jó illat rajtam, ugye a LVB???? :D Szerintem is van hasonlóság, de nekem a Scandal sokkal jobban tetszik, mélyebb, összetettebb, rafináltabb illat. Rajtam folyton változik, de végig édes, meleg illat marad. Kell nekem...
Ja és az üvegről... nekem sem kifejezetten tetszenek a kalimpáló lábak, viszont szerencsére a 30 ml-es kiszerelésen csak a kupak mellett fityegnek egy kis láncon. Nekem így sokkal jobban tetszik:)

sziberi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Marcsi66

2018. június 9.

A nemtetszés abból adódik,h nem ezen szocializálódtam,a most megjelenő parfümök többsége lakatot tesz az ízlésre,,,Mézzel hevített dög-unalmat mindenki észreveszi!!!!

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 9.

nyuszo

2018. június 9.

A nap meglepetése! Megtetszett az üvege, és egyszerűen kíváncsi lettem az illatra... nem próbáltam mostanában JPG parfümöt, nem tartozik a nagy kedvenceim közé... ezért is lepődtem meg, mert már kifújáskor is tetszett, és végig a leszáradás alatt is... elég intenzív, édes illat (az émelyítő határát súrolja, de nem lépi át!), nekem mégis tetszik valamiért... találok benne valami izgalmasat (nem tudom, mit :)), ami egész délután arra késztet, hogy 5percenként szagolgassam :)) amúgy gyümölcsösnek érzem (megkockáztatom, hogy enyhén erjedt!) és mézesnek, aminek a kombinációja mintha egy leheletnyi "cefreszagot" eredményezne, egy finoman spicces kipárolgást... talán ettől lesz annyira bohém, annyira szexi az egész!

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 9.

Blackxentric

2018. május 12.

Az egész azzal kezdődött, hogy elmentem a Refanba és elkezdtem a parfümöket szaglászni. Megakadt az orrom egy illaton, ami ennek a másolata volt. Vettem is belőle egy 10 ml-s kiszerelést. Tegnap voltam a Müllerben és nem hagyhattam ki ennek a tesztelését. Felfújtam a jobb csuklómra és hihetetlen finom illata van. Számomra egyáltalán nem sablonos, sőt nem is édes. Leginkább a vagány jelzőt tudom ráaggatni. Úgy érzem kell nekem ez az illat, mert tökéletesen illik hozzám. A tartóssága nagyon jó, fél napig legalább lehetett érezni, pedig sokszor mostam kezet.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

albertinablogg

2018. április 9.

Először is a parfümöt a parfümériában megszagolva még arra is alkalmatlannak találtam, hogy egyáltalán a csuklómra fújjam kipróbálva, milyen a bőrömön vagy hogy mennyire tartós. Ez az üveg, meg valami hihetetlenül borzalmas, ezzel a félbevágott torzóval a kupakján.

albertinablogg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Bettu

2018. április 3.

Nekem kicsit furcsa ez a parfüm, nem mindennapi, a mézet annyira érzem benne. Egyébként nem rossz parfüm így tavasszal.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

csokiskalacs

2018. március 26.

Vessen rám követ bárki, de nekem ez tetszik. A füstös, pézsmás, vetiveres, nehéz illatok szerelmese vagyok, és az uncsi, egysíkú La Vie est belle meg társai soha, semmilyen szinten nem hoztak lázba. Nade ő! Van benne valami iszonyat harapnivaló, valami csodásan frissítő - talán a méz. Megvenni nem venném ugyan, dehát én lepődtem meg a legjobban, hogy nekem ez bejött :)

csokiskalacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

Slushy

2018. március 13.

Nekem tetszik! 😊 erőteljes illat és nagyon tartós. Szeretem benne a méz illatát. Szerintem különlegesnek számít az édes illatok között mert ilyen mézes illattal nem igazán lehet találkozni.
Update: Sajnos már nem tetszik. Túl erős és nem érzem kellemesnek az illatát.

Slushy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Update: Sajnos már nem tetszik. Túl erős és nem érzem kellemesnek az illatát.

Elkofen

2018. február 22.

Brutál édes, erős és tolakodó, erőszakos illat. Nagy hatósugárral és hihetetlen tartóssággal. Színte lemoshatatlan. Szerintem semmi egyedi sincs benne. Nehéz megmondani, hogy a La vie est Belle- re, a Si- re, vagy az Olympéa- rá emlékeztet e. Alapból én szeretem az édes illatokat, de ez már nekem is sok.
Teljesen felesleges volt létrehozni. Azt biztosan tudom, hogy valahol ezt, vagy valami rém hasonló illatot már éreztem. Ennyi pénzért nem tud ez a parfi olyan sokat, bár langyosabb, melegebb időben tömegoszlató fegyver lehetne. A névválasztás röhejes. Hacsak arra nem gondolok, hogy ennyiért egy ilyen tolakodó, tucat számba menő illat valóban botrány.

Elkofen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Ildiko9

2018. február 18.

Végy egy jól hangzó nevet. Vegyél egy jól megtervezett designt (még ha koppintás is volt, a ami generáció már nem emlékszik). Legyen egy jól megtervezett marketing és a siker nem nagyon marad el.
Nehéz ma kitűnni az illat rengetegből, ezért a tálalás nagyon-nagyon fontos. Botrány! Ó igen...szuper a névválasztás és a mézes csuporba beleeső lábacskák is a pénztárcák halk nyitogatását segítik elő. Az pedig, hogy édes, magával vonzza a vásárlóközönséget. Olvasgatom itt a véleményeket, hogy mennyire unalmas, édes és legyen már valami új...kérem szépen, amíg van és lesz vásárlóközönség - és még nem utálja meg a nagyérdemű, addig ontani is fogják az édesebbnél édesebb illatokat. Ez így volt és így is lesz. Amíg van kereslet, addig egyre nagyobb a kínálat is.
Édes, nem kicsit, és személy szerint sem rajongok az édes illatokért. Tegnap próbáltam ki, egy jókora tizenéves mellett (na igen, lehet, hogy gondolták, a "néni" mit akar itt...) akik úgy fújták magukra, hogy nem rózsaszín felhő, de vattacukorban áztak már. Majd jól kitárgyalták, ki és hogyan húzza le a "muttert".

De maga az illat. Mérsékletesség. Ezt tanítani kellene. Ez olyan illat, amiben nem szabad fürdeni. Két fújás. Maximum. És a hatás még a "néninél" sem maradt el.
Sokkal-sokkal nyakba vágóbb, édes illatot vártam. Ezzel szemben, határozottan kellemes volt. Amit szeretek itt, ahol élünk az állandó sós tengerparti levegő...így a bőröm is másképp dolgozik, változtatja az illatokat. A méz nálam csak nagyon-nagyon finoman jelentkezik, addig inkább csodás kis virágoskert, vérnarancs aromákkal. (ne kérdezzétek ezt éreztem)
Ami számomra meglepő volt, bár ezt követően a fragranticán is olvastam, nagyon hasonlított az Olympeahoz. Talán a sós tengeri levegővel keveredve éreztem, nem tudom. Ha otthon vagyok, újra tesztelem más környezetben.
"Botrány"osan hosszú ideig tart...ahogy megszoktuk már G-től. Ezt tanítani kellene.
Mindenképp a tegnapi nap egyik pozitív csalódás volt, akár beleesik a mézes csuporba a két szexi láb, akár nem..

Ildiko9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol