Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017 júniusában megjelenő orientális-vaníliás illat nőknek. A méz illatát domináns pozícióba helyező parfüm a "gourmand trendet követi, egy kis csavarral". Ahogy azt a Gaultier-háztól talán már megszokhattuk, jelen illat esetében is az volt a cél, hogy leszámoljanak a klisékkel, és valami új, modern, ugyanakkor erőteljes és elegáns illatot hozzanak a parfümök világába.

Fejjegyek: gardénia

Szívjegyek: méz

Alapjegyek: pacsuli

Keresem!!!! Jean Paul Gaultier Scandal
Ár: 3000- , Eladó: budaikrisztina11
Állapot: mindegy , Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 19.000.- , Eladó: soostimi
Állapot: 4-5 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Miskolc, fizetés: Átutalást követően azonnal postázom. Személyesen átvehető: Miskolc, Győri kapu 24/A.
Lilu003

2019. február 16.

Nagyon szeretem az ilyen típusú illatokat! Imádom, hogy kevés összetevőből gazdálkodtak,és szuperül válogatták össze azt a keveset. Engem nagyon emlékeztet a Poison girl-re, valamiért abban is állandóan mézet érzek, még ha nincs is benne. Ez az illat sokkal jobban tetszik, érdekesebb a leszáradása még akkor is, ha jól bevált illatjegyekből áll. Olyan illat, ami nagyon gyorsan megtetszett, de folyamatos használat után lehet idővel unalmassá és egysíkúvá válna. Alkalmanként nagyon ütős, nőies és dögös parfüm! Nem maga az illat, sokkal inkább a stílusa nekem Good girl jellegű. Bennem hasonló érzéseket vált ki, egy magabiztos, érzéki, erős nő illata, aki eléri kitűzött céljait! Nem közönséges, sokkal inkább elegáns és határozott. Tartóssága is szuper!

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Linnn

2019. február 10.

2017 nyarán szaglásztam először és már akkor megfogott az az édes-mézes gyönyör, amit árasztott. Nyár volt, nem szerettem volna egy ilyen minden - főleg ár szempontjából - "nehéz" illatot. Most, a tél elején kerestem valami édes, bújós, meleg illatot. Újra szembe jött velem az eredeti illatmintája, és talán még jobban elvarázsolt, mint akkor nyáron. A szerelmünk története azonban nem itt, hanem J. FENZI MON SUCCÉS EDP értékelésnél folytatódik, hiszen megtaláltam a tökéletes utánzatát ennek a csodának.

Linnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

Nina1205

2019. február 9.

Szinte ugyanaz, mint a by night verzió, alig lehet megkülönböztetni. Talán az nem ennyire agresszíven mézes.
Ez olvadt mézes negro cukor. Semmi több.
Nem mernék kimenni vele nyáron az utcára. Max. annak ajánlanám, aki fel alá akar rohangálni ordítva egy rakás dühös méhecske elől.
Akik megcsinálták a Classique-t, sokkal többet is tudnak ennél. Nagyon gyenge próbálkozás.

Nina1205
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Ez olvadt mézes negro cukor. Semmi több.

Ritus33

2019. január 30.

Ő egy mézes csoda, extra erős.

Ritus33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Ő egy mézes csoda, extra erős.

Marejke

2019. január 12.

méz, méz, mézédes, émelyítő

Marejke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

méz, méz, mézédes, émelyítő

annaghr

2019. január 10.

Én egyelőre csak parfümériákban teszteltem magamon őt és a by night verziót. Egyszer úgy érzem, hogy a két illat szinte egy és ugyanaz, máskor viszont a night sokkal édesebb illatnak tűnik nekem.
Ha innen bárki is használta mindkettőt, tudna nekem egy rövid kis véleményt mondani, hogy összességében végülis melyik tetszett/tetszik neki jobban?
Előre is köszönöm a segítséget! :)

annaghr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Előre is köszönöm a segítséget! :)

silence

2018. december 19.

Pacsuli - méz - pacsuli - méz... nem egy túlkomplikált parfüm, mégis figyelemfelkeltő a maga ragacsos - szirupos - karakteres illatával.
Én egy kis Paco Rabanne Olympea Intense-t és egy kis Jean Paul Gaultier Classique-ot is vélek felfedezni benne.
Sajnos rajtam nem teljesít túl szépen ez a parfüm, én már túlzottan ragacsosan édesnek érzem (pedig ha valaki, én imádom az édes illatokat) és semmi egyediséget sem látok benne.....
Nekem az üvege sem szimpatikus, lehet, hogy én vagyok túl maradi, de nekem nem tetszenek azok az égnek meredő lábak 😳 Bár Gaultier soha nem a szolidságáról volt híres, ha a ruhatervezést nézzük, akkor sem 😄

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

agica31

2018. december 7.

Elsőre nagyon tetszett az illata mondhatni telitalálat, azonban egy bizonyos idő után magamon egyre inkább soknak érzem és nem az megkapó illat lesz ami az elején, hanem inkább kicsit émelyítő. Így köztesek az érzelmeim vele. Maga a környezetem dicséri.

agica31
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

LxndrHrvth

2018. december 6.

Semmitmondó, édes mai tucatillat. Éjszakai párjával egyutt sajnos (scandal night).

LxndrHrvth
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

anitaa17

2018. november 14.

Tévesen ezt az illatot rendeltem be, pedig a tesóját, a Scandal by Night - ot akartam. Hasonló az illat, viszont ő kicsit virágosabb, mint a másik, de a méz itt is érvényesül. Tartósságot tekintve ő is rendben van, viszont a Scandal by Nighthoz képest kicsivel alul marad, mert fürdés után ezt már nem érezni úgy, mint a másikat.

anitaa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol