KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017 júniusában megjelenő orientális-vaníliás illat nőknek. A méz illatát domináns pozícióba helyező parfüm a "gourmand trendet követi, egy kis csavarral". Ahogy azt a Gaultier-háztól talán már megszokhattuk, jelen illat esetében is az volt a cél, hogy leszámoljanak a klisékkel, és valami új, modern, ugyanakkor erőteljes és elegáns illatot hozzanak a parfümök világába.

Fejjegyek: gardénia

Szívjegyek: méz

Alapjegyek: pacsuli

Keresem!!!! Jean Paul Gaultier Scandal
Ár: 3000- , Eladó: budaikrisztina11
Állapot: mindegy , Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 19.000.- , Eladó: soostimi
Állapot: 4-5 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Miskolc, fizetés: Átutalást követően azonnal postázom. Személyesen átvehető: Miskolc, Győri kapu 24/A.

agica31

2018. december 7.

Elsőre nagyon tetszett az illata mondhatni telitalálat, azonban egy bizonyos idő után magamon egyre inkább soknak érzem és nem az megkapó illat lesz ami az elején, hanem inkább kicsit émelyítő. Így köztesek az érzelmeim vele. Maga a környezetem dicséri.

agica31
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

LxndrHrvth

2018. december 6.

Semmitmondó, édes mai tucatillat. Éjszakai párjával egyutt sajnos (scandal night).

LxndrHrvth
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

Lilu003

2018. november 27.

Nagyon szeretem az ilyen típusú illatokat! Imádom, hogy kevés összetevőből gazdálkodtak,és szuperül válogatták össze azt a keveset. Engem nagyon emlékeztet a Poison girl-re, valamiért abban is állandóan mézet érzek, még ha nincs is benne. Ez az illat sokkal jobban tetszik, érdekesebb a leszáradása még akkor is, ha jól bevált illatjegyekből áll. Olyan illat, ami nagyon gyorsan megtetszett, de folyamatos használat után lehet idővel unalmassá és egysíkúvá válna. Alkalmanként nagyon ütős, nőies és dögös parfüm! Nem maga az illat, sokkal inkább a stílusa nekem Good girl jellegű. Bennem hasonló érzéseket vált ki, egy magabiztos, érzéki, erős nő illata, aki eléri kitűzött céljait! Nem közönséges, sokkal inkább elegáns és határozott. Tartóssága is szuper! 5*

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

anitaa17

2018. november 14.

Tévesen ezt az illatot rendeltem be, pedig a tesóját, a Scandal by Night - ot akartam. Hasonló az illat, viszont ő kicsit virágosabb, mint a másik, de a méz itt is érvényesül. Tartósságot tekintve ő is rendben van, viszont a Scandal by Nighthoz képest kicsivel alul marad, mert fürdés után ezt már nem érezni úgy, mint a másikat.

anitaa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

herczegno33

2018. november 2.

Hát próbáltam szeretni, de sajnos nem megy, nekem ez elèg semmitmondó. Nem marad semmi utána. Bár az üvege nagyon tetszik, igazán ötletes, ezèrt adok rá 2- est.

herczegno33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

VickyV

2018. szeptember 27.

Ismerkedős fázisban vagyunk. Többször szaglászgattam már, de valahogy, bár közel állnak hozzám az erőteljesebb illatok, nekem ez túl sok. Vannak azok a nők, akiknél tudjuk, hogy ott jártak (úgy 20 perce), mert csak olyan illatot hasznàlnak ès abból is legalább 5-6 fújást, ami atombrutál erős. Most ezt is ide sorolom. Nagyon finom, gyümis, domináns, de rajtam too much. Nem is zavarna, hogy érzem magamon, de inkább lemosnám, pedig maga az illat tetszik. Viszont akin a bőrön is passzol, az nagyon elégedett lehet a tartósságával és erőteljességével, mert az garantált. Az üvege ötletes az eddigi bevett JPG design után:)

VickyV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

senskin

2018. szeptember 23.

Eszméletlen egy dög ez a parfüm. Diva, a hétköznapiságból kiemelő illat. Viselni érezni kell, és megragadni a pillanatot! :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

dorottya96

2018. szeptember 19.

Bevallom eddig csak egyszer próbáltam ki nyáron, de akkor olyan semmi extrának tűnt. Aztán most megkaptam. Nem is emlékeztem az illatára. Mivel most még melegebb az időjárás és ehhez egyáltalán nem passzol, így nem tudom még hányadán is állok vele. Kellemes, nem fejfájdítóan édes - hanem lágyan körülölelve. A bőrömön nagyon tetszik - azonban ruhàn nem. Ruhán furcsa mód édes kis semmiségnek hat - a csuklómon viszont él. Egyelőre 3 csillag, mert nem rossz. De még lehet nagyon megkedvelem.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Missglamorazzi

2018. szeptember 15.

Semmi köze a LVEB parfümhöz :) Igen, ez is egy édes parfüm, de nem hasonlítanak egymásra. A Scandal egy nagyon intenzív és tartós dominánsan méz illat. Első szaglásra azt mondtam, hogy ez nagyon sok, nem kifinomult, túl tolakodó. De adtam még egy esélyt neki, és azt kell, hogy mondjam, hogy lenyűgöz a tartóssága. Nem egy mindennapos irodai illatocska, inkább különlegesebb, de akkor is max 2 fújás, ha nem szeretnénk megfojtani a társaságot. Óvatosan használva egész jó.

Missglamorazzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

k001

2018. szeptember 10.

Imádom ezt a parfümöt. A krémmániás véleményeket olvasva rögtön tudtam, hogy ő az én parfümöm. Nagyon tartós, a ruhákon még több nap után is érezni az illatát (volt olyan parfümöm, ami bár jó illatú volt, a ruhákon a "maradványait" már nem bírtam elviselni). Számomra olyan illata van, mint egy katalógusnak vagy női magazinnak, csak "felparfümösítve" :) Az üvegén a lábak nem tetszenek, ezért a 30 ml-eset vettem meg, azon csak kis láncon lóg a mini változatuk. Azon kívül, hogy az édes illatok közé tartozik ez is, szerintem semmi különösebb hasonlósága nincsen a LVEB-el, vagy az Olympeaval. Nagyon intenzív illat, amely az émelyítő, erotikus és kifinomult határán óvatosan egyensúlyoz. Szerintem a reklámban is ezt akarták érzékeltetni. De amúgy is, a reklámja nagyon találó, valami pont ilyesmit gondolnék én is hozzá. Remélem még sokáig fogják gyártani :)

k001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol