KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2018

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatjegyek: méz, tubarózsa, tonkabab, pacsuli

Keresem!Jean Paul Gaultier Scandal By Night EDP
Ár: Megegyezes szerint , Eladó: nonika92
Állapot: Üveges maradék!, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyesen, postan

LxndrHrvth

2018. december 6.

Hujuj, előre bocsánatot kérek attól, aki rajongója, vagy a Scandal-é...
Ezzel agyon lehet ütni! Sok minden, de nem egy nő illata. És nem orientális. Annyira édes, hogy azt tudom elképzelni, hogy mai fiatal pimpi fújja magára, aki elmegy benne bulizni, műszempilla, belőtt haj, önbizalom, hajnalra meg már csak a vattacukor szag marad. Kegyetlen. Hatósugarát nem tudom, mert bőrön nem merem és nem szeretném kipróbálni, de ha az is nagy, akkor a pasik is vattacukorrá válnak a közelében, az tuti.

LxndrHrvth
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

Hujuj, előre bocsánatot kérek attól, aki rajongója, vagy a Scandal-é...

Zsuzsi216

2018. november 26.

Pixiboxban került hozzám.
Ismerkedünk, ismerkedünk, de szerintem nem leszünk nagy barátok.
Egyszerűen túl nehéz, túl intenzív rajtam. Vártam, hogy idővel finomul rajtam, de nem. Mézes és fullasztó.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

Pixiboxban került hozzám.
Ismerkedünk, ismerkedünk, de szerintem nem leszünk nagy barátok.

Vaslady

2018. november 25.

A Scandal tesó is egy édes-mézes téli illat,birtokomban van 30ml-s változat,és szeretem is.
Ő is hasonló illatvilág de még dobtak rá mézet két lapáttal,rettentően édes,nehéz,és tartós illat lett.
Én személy szerint ezt képtelen lennék viselni.
Kicsit olyan mintha a Scandal karikatúrája lenne,avagy másolata,felturbózva,a kinai piacon.
Nagyon nem.....

Vaslady
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

Én személy szerint ezt képtelen lennék viselni.
Nagyon nem.....

anitaa17

2018. november 14.

Pont az ilyenek miatt szeretem a Pixiboxot, mert különben nem valószínű, hogy rátalálok! Első alkalommal még csak ismerkedtünk, az üvegből szagolgattam, magamra is fújtam, de úgy igazán nem éreztem magaménak. Egyik nap aztán egy különleges alkalomra készültem, és kitaláltam, hogy aznap őt fújom magamra. És akkor kész, egész nap illatozott rajtam, , magával ragadott és estére beleszerettem :) Nagyon intenzív, pulzáló illat és ami a legjobb, hogy tartós is . Évek óta a La Vie Est Belle az egyik illat, amit fixen használok, engem nem emlékeztet rá, ez egy kicsit fűszeresebb édes illat, szerintem tipikusan az, amit télen imádni fogok .

anitaa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

kicsibubu

2018. november 12.

Csak az üvegbe szagoltam bele, félve, nagyon kicsit... sejtettem, hogy fejbevágós, de nem is képzeltem, hogy ennyire... el nem tudnám viselni magamon, akkor inkább semmi, bocsi, de ez olyan édes hogy cukorbeteg leszek tőle ...

kicsibubu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

Asianlover

2018. november 3.

Update: Hamar besokalltam tőle. Valahogy túl sok nekem, túl szirupos, túl sok a tonka, úgy éreztem, megfullaszt, ezért eladtam. Maradok az eredeti Scandalnál, illetve az új kiszemeltem a LVEB L'Absolu :)

Tavaly a Scandal volt a nagy kedvenc, éppen ezért nagyon lelkesen vártam az új illatot. A By Night esetében úgymond továbbszőtték a fonalat. A Scandal nagyon finom gyümölcsösséggel indul, majd hosszú-hosszú-hosszú órákon át tolja a mézes pacsulit. A By Night ezzel a mézes szakasszal indul, majd ebből vált egy sokkal "krémesebb" tonka irányba, de azért ez a mézes pacsuli kabát is ott van rajta végig. Meglepő módon rajtam kevésbé tartós, mint az anyaillat, viszont még édesebb. EZ EGY SZIRUP! vigyázzon, aki nem szereti az édes illatokat, mert valószínűleg ki lehet vele kergetni a világból az arra érzékenyeket :D
Erre az őszi-téli szezonra boldogság lesz a 30 millis kis üvegem, aztán, hogy bekerül-e az all time favourites listámra, majd az idő megmondja :)

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2018. november 1.

Mintát kaptam belőle és azonnal beleszerettem. Édes, mézes finomság. Édes illatok kedvelőinek ajánlott. Ráadásul nagyon tartós, ami a manapság kapható illatokra kevéssé jellemző. Valószínűleg beszerzem nagyobb kiszerelésben.

Zsu1003
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 1.

Detti90

2018. október 30.

Van belőle egy kis mintám azt fújtam magamra, próba-szerencseképpen. Nagyon tömény, édes és fullasztó. Nem éreztem jól magam ebben az illatban.

Detti90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 30.

CeCeDrake

2018. október 26.

Pipadohány szag.

A boltban álltam sorban a pénztárnál. Egy idős hölgy volt mögöttem. Megszólított, hogy ne haragudjak, de érez egy illatot és meg kell kérdeznie valamit. Azt kérdezte, hogy pipázom-e 🤣 Aztán egy másik alkalommal a nagyapám mondta, amikor vittem ügyet intézni, hogy olyan pipadohány szag lengi be ezt az autót 😃 Elvittem hozzá a parfümöt, hogy erről mondjon véleményt. Pipadohány 😃

Úgyhogy köszi, én eladtam 😃 Nem akarok pipadohány szagú lenni!

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Pipadohány szag.

Úgyhogy köszi, én eladtam 😃 Nem akarok pipadohány szagú lenni!

Cathi

2018. október 23.

Nekem tetszik, még talán egy fokkal jobb is, mint a sima scandal.

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 23.

Nekem tetszik, még talán egy fokkal jobb is, mint a sima scandal.

Alkoholok: Alcohol Denat., Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Citral, Farnesol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Eugenol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.