Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2018

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatjegyek: méz, tubarózsa, tonkabab, pacsuli

Keresem!Jean Paul Gaultier Scandal By Night EDP
Ár: Megegyezes szerint , Eladó: nonika92
Állapot: Üveges maradék!, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyesen, postan
Ár: 16999.- + szállítás , Eladó: Linca
Állapot: 50 ml/ minimális hiány, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a Blahán tudom átadni, foxpost
silence

2019. február 12.

Sajnos az anyaillat sem tetszett magamon, így nem tudom mit vártam, de ez a flanker sajnos még csúnyábban viselkedik rajtam 😕
Ebből is 1,5ml-es gyári mintát teszteltem, amiből egy fújás elég volt ahhoz, hogy kiderüljön, ő sem lesz az én illatom!
Az anyaillat könnyen felismerhető mézszirupos ragacsossága azonnal üt, szinte megtévesztésig hasonlít a kettő.
Tömény, ragacsos méz! 🍯 A sima Scandalban is csak a pacsulit és a mézet éreztem (de azt jó töményen), ez a 'by Night' pedig, ha lehet attól is édesebb, ragacsosabb és töményebb. Gondoltam, majd a tonkabab (egyik kedvenc illatösszetevőm) és a tubarózsa elviselhetőbbé teszi, de sajnos nem így lett. 😞
Ha valaki, akkor én aztán szeretem az édes illatokat, de ez már nekem soKKK! 😕
Egyedüli pozitívumként a tartósságát tudom említeni: a reggeli fújás estig kitart!
Nem 1-es, mert volt már ettől rosszabb illatélményem is és nem lett gyomorfelkavaró sem számomra, de nagyon nem én vagyok ez az illat! 😖

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Ha valaki, akkor én aztán szeretem az édes illatokat, de ez már nekem soKKK! 😕

Lilu003

2019. február 9.

Nagyon édes illat, mégis megvan a maga egyedisége. Kifújáskor itt is a méz dominál, de a tubarózsa teljesen új karaktert ad az illatnak. Leszáradása lágyabb,virágosabb a sima Scandal-nál, valamiért mégis az első változata áll hozzám kicsit közelebb. Hihetetlenül dögös,nem biztos hogy a férfiak tudnának a munkára koncentrálni, ha ilyen illatfelhő haladna el mellettük. :) Tartóssága és intenzitása ennek is nagyon jó! Nagyon jól sikerült illat, szerintem nők és férfiak egyaránt imádni fogják.

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

mujerconfused

2019. február 3.

Pixiben kaptam mintát, sajnos nagyon nem az én világom, az a fajta édes illat amit se magamon, se máson nem szeretek érezni. + 1 csillag mert tényleg nagyon tartós.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Blackxentric

2019. január 27.

Nekem már a sima Scandal is telitalálat volt, de ez valami brutálisan szépen muzsikál rajtam. Egyáltalán nem azt az illatot adja vissza rajtam, mint amit az üvegből érzek, pedig az is tetszik. Csodálatos harmóniában vannak az összetevők. Ilyennel még soha nem találkoztam. Tartóssága kiváló. Mindenképp be fogok belőle szerezni egy nagyobb kiszerelést, jelenleg sajnos kis mintám van csak belőle.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

erika81

2019. január 1.

Amiben tonkabab van az csak jó lehet. :)
Papíron próbáltam először, ott borzasztó volt. Bőrön viszont mennyei! Ha most vennék parfümöt, akkor valószínűleg ez a parfüm lenne az, pedig nem vagyok cukorkaillat párti.

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Amiben tonkabab van az csak jó lehet. :)

eszter90

2018. december 26.

Nekem ebből az intense változat van meg. Szeretem az édes illatokat, de a LVB már annyira tucat, hogy minden második ember ilyen illatot húz maga után. Sokaig ysl black opiumom volt, aztan dior poison, ck euphoria.. kellett egy enyhe váltás. Nos elsőre nagyon tömény, de az intenseben van megis valami különleges. Négyszer, ötször illatoltam, mire megvettem. Az első egy órában rettentő intenzív, aztán finoman lágyabb lesz az illata. Esti fürdésig simán kitart. A bőrömön kellemes. Abszolút nem gejl. Ismerősi körben mindenki megkerdezte mi ez rajtam, nagyon jó. Mikor sorban álltam bevásárlásnal is leszolitott egy hölgy, hogy mondjam meg 😁
Egyén függő kihez mi passzol. 🙂 Szerintem ez a parfüm inkább megosztó, vagy szeretik vagy utálják.

eszter90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

hajas0711

2018. december 18.

Imadom a J P Gaultier illatokat, amikor ezt a csuklomra fujtam borzaszto eros mez szagot ereztem ami nem tetszett de vmit megis megmozgatott a fantaziamban...3oram volt meg a repteren, addig sokat valtozott az illat es a vegen mar csak azt ereztem h az az egy fujas a csuklomon meg mindig erzodik es egyre inkabb szeretem illat. Meg is vettem az 50mls valtozatot, a teszterek velemenyem szerint mindig koncentraltabbak, igy meg egy kicsit szelidult az illat de azota is szerelem. Orulok h megvettem, nem egy tucat illat, igazan telies es nagyon tartos!

hajas0711
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Nina1205

2018. december 11.

Úgy szerettem volna tőlük valami modernebb hangvételű utódot az örök nagy szerelmem a Classique után. Hát ez se az lesz. Konkrétan gyerekrágó szaga van, ami persze nem rossz, de nem ezzel a névvel, üveggel és árfekvésben. Lehet, hogy a méz adja neki ezt a nevetséges gyerekes illatot, fene tudja... Az egyetlen botrányos benne, hogy botrányosan átverve érzem magam. A két csillag az ízlésesen ribis üvegnek szól inkább.

Nina1205
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

LxndrHrvth

2018. december 6.

Hujuj, előre bocsánatot kérek attól, aki rajongója, vagy a Scandal-é...
Ezzel agyon lehet ütni! Sok minden, de nem egy nő illata. És nem orientális. Annyira édes, hogy azt tudom elképzelni, hogy mai fiatal pimpi fújja magára, aki elmegy benne bulizni, műszempilla, belőtt haj, önbizalom, hajnalra meg már csak a vattacukor szag marad. Kegyetlen. Hatósugarát nem tudom, mert bőrön nem merem és nem szeretném kipróbálni, de ha az is nagy, akkor a pasik is vattacukorrá válnak a közelében, az tuti.

LxndrHrvth
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

Hujuj, előre bocsánatot kérek attól, aki rajongója, vagy a Scandal-é...

Zsuzsi216

2018. november 26.

Pixiboxban került hozzám.
Ismerkedünk, ismerkedünk, de szerintem nem leszünk nagy barátok.
Egyszerűen túl nehéz, túl intenzív rajtam. Vártam, hogy idővel finomul rajtam, de nem. Mézes és fullasztó.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

Pixiboxban került hozzám.
Ismerkedünk, ismerkedünk, de szerintem nem leszünk nagy barátok.

Alkoholok: Alcohol Denat., Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Citral, Farnesol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Eugenol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.