KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jeanne Arthes

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TijuMK, Módosítva: 2015. szeptember 16.

Illatösszetevők: rózsa, frézia, narancsvirág, csokoládé

egyboszorka

2016. október 29.

Miután előző, a Love, Generation, Rock illatról írt véleményemet a közösség haszontalannak ítélte, ezért most igyekszem kifinomultabban, hasznosabban, emelkedettebb színvonalon, és az illatjegyeket alaposan feltárva írni. Úgymint: múltkor szagiztam DM- be ( sic! ), szupi édes illat. És tartós is. És olcsó. És szeretem.

egyboszorka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

Bunnydrop

2016. január 13.

Finom illatú édes parfüm, nekem tetszik. Nekem lila van.

Bunnydrop
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Finom illatú édes parfüm, nekem tetszik. Nekem lila van.

Mira8

2015. január 14.

749Ft-ért vettem a Dm-ben leárazva.Az illata nagyon tartós, kettőt fújtam reggel magamra és délután is éreztem.Finom illata van, nem igazán tudom mihez hasonlítani.Hétköznapokra megfelel:)

Mira8
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 14.

sabrirory

2014. január 5.

Nekem lila van. 1600-1700ft volt kb. a DM-ben. Amikor kinyitottam, nekem kicsi bele volt a tetejébe csepegve, ami összekente a dobozát és olyan műanyagos illata lett:0 a teszternek kicsit más illata volt,gondolom régi volt. Visszafogott illatú, valami cukorkának volt ilyen illata. Nem túl tartós,2-3 óráig éreztem csak magamon. Jóindulattal 4*

sabrirory
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

Pampilla

2013. szeptember 4.

Kb 1600 Ft-ért kapható az Auchan áruházakban.Tündéri a csomagolása,illetve az üvege,szerintem nagyon dizájnos az egész parfüm,illata nem túl hivalkodó,és amit nagyon díjjazok,a papírdobozára rá van írva hogy milyen illatokból áll,tehát ha nincs kinn teszter (nem volt) akkor is tudni lehet hogy nagyjából milyen illatra számíts.Ja,angolul van rajta. És 3 féle illatban kapható én a lilát vettem meg.

Pampilla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

TijuMK

2012. október 4.

Ezt a parfümöt a barátomtól kaptam, elsőre narancs illata van, később púderes, letisztultabb lesz. Elsőre nagyon nem tetszett, túl harsánynak találtam, de aztán összebarátkoztunk. Mindenféleképpen alkalmakra javaslom, nem mindennapokra. Maga a csomagolás nagyon szép és dekoratív, ha kifogy biztos nem dobom ki. Az árát nem tudom mindenesetre francia parfüm.

TijuMK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol