KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $16   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. október 25.

Ár:   $16
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

Extrém pigmentált, tartós, krémes kontúrceruza, mely dörzsölésálló és biztonsággal használható a szemeken is.

Vegán és állatkísérlet-mentes termék.

17 árnyalatban kapható

MargitSchwarz

2018. november 17.

Egyelőre két árnyalatot vettem meg, de nagyon jó. Krémes, puha, mégis tartós. A rúzsokkal jól eldolgozható, nekem más márkákkal is működik. Szemceruzaként is használható.

MargitSchwarz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.