KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jennifer Lopez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vrita90, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2014. július 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A virágos-narancs-tubarózsa illatcsalád tagja, narancsvirág, írisz, alma, frézia, jázmin illatjegyeket tartalmaz.

eszcsy96

2018. március 7.

A legnagyobb kedvenc tavaszi-nyári illatom! :) Az elején kicsit tömény, gyöngyvirágos, zöld illat, de ahogy lecsendesedik valami isteni puha, teás tisztaságillat lesz belőle. A teás parfümöket annyira szeretem, de sajnos mindig gond volt a tartósságukkal, na ennél az illatnál nincs ilyen probléma, a nap végén is diszkréten érezhető. Alig várom, a jó időt, hogy elővehessem. :)

eszcsy96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

tomane

2018. január 26.

Egy youtuber ajánlása miatt rendeltem egy kis mintát, elsőre nem tetszett, de aztán ismét visszatértem hozzá.Vettem egy 100 ml-es kiszerelést. Megszerettem friss mégis édes illat. Én gyöngyvirágot és mézet érzek benne. A barátom szerint "adj egy puszit parfüm"- ártatlan.

tomane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

Marietta1977

2017. november 14.

Ma kaptam kézhez, jól választottam 😁
Nagyon kellemes illat, nem túl édes, remélem tartós lesz.

Marietta1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Ma kaptam kézhez, jól választottam 😁
Nagyon kellemes illat, nem túl édes, remélem tartós lesz.

mókincs

2017. szeptember 28.

2 üveggel is elhasználtam. Négyévszakos illatnak mondanám, fincsi virágos-teás illat, hétköznapra, irodába. Viszonylag tartós, bár nem sajnáltam fújni, mivel jó áron lehet kapni. Ruhán jól megmarad.

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

BogciZ

2017. szeptember 9.

Imádom az illatát. Diszkrét, visszafogott. Egész évben ezt használom, egyelőre nem tudom letenni. :) Biztosan újravásárlós lesz.

BogciZ
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

PinkPrincess

2017. június 17.

Második illatozásra tetszett meg. Elsőre nem is értettem, mit szeretnek ezen mások. Aztán másnap is gondoltam tesztelek még egyszer. Kell neki idő, talán fél/1 óra, mire előjön a finom illata. Kellemes, visszafogott illat. Mindig édes mézes-mázos illatokat vásárolok, de ez egy olyan parfüm, ami tényleg mindenhol megállja a helyét, és nem fognak ájuldozni körülöttem akármennyit fújok magamra. :D Nagyobb kiszerelésben is tervezek venni. :)

PinkPrincess
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Cathi

2017. április 26.

Nagyon nem tetszik, tea szaga van. Irritálja az orrom, nagyon nem parfümnek való illata van... az, meg hogy mi köze van egy latinànak ehhez az illathoz, azt meg végképp nem értem. Ez semmiben nem tükrözi Jennifer lopezt. Unalmas, egyszerű 'parfüm', túl átlagos nőknek való, akik nem akarnak kitünni a tömegből...

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 26.

Abeille

2017. március 21.

Imádom a teás illatokat, és nagyon örülök, hogy végre sikerült olyat találnom ami tartós is. Hihetetlenül jól összerakott parfüm, nem túl "zöld" hanem a virágok miatt egy lágyabb, nagyon kellemes nőies, visszafogott tisztaságillat. Bárhol és bármikor tökéletes, nem lehet vele mellélőni. Hatalmas szerelem! :)

Abeille
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

cincőke88

2017. március 10.

Hosszas vágyódás után megrendeltem és egyből 100 ml-t, mivel eddig mintáim voltak belőle és annyira passzolt az illat, de mégis sikerült korábban meggyőzni magam, hogy ez "csak" egy Jennifer Lopez :) Jóleső komfortillat, bármilyen évszakban el tudom viselni. Nyáron hűsít, télen felmelegít. Bármikor megérzem az illatát és egyből jobb kedvem lesz, rajtam nagyon tartós és férfi ismerőseim is megjegyezték, hogy mennyire kellemes az illata. Nagyon hasonlít a bőrömön a Givenchy Ange ou Demon le secret-re, bár az ennél mélyebb és dögösebb illat. Ezt a parfümöt a mindennapokban használom, nekem ez tökéletes irodai viselet, jókedv, optimizmus, nőiesség. Imádom! :)

cincőke88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Iko

2017. március 9.

A nyári örök szerelem. Finom tea illat, semmi parfűmös nehézség. Fehér tea, könnyű, mintha nem is létezne, senkit nem zavar, de ott van és finom. Nagyon tartós!

Iko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Antioxidánsok: BHT