KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jennifer Lopez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vrita90, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2014. július 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A virágos-narancs-tubarózsa illatcsalád tagja, narancsvirág, írisz, alma, frézia, jázmin illatjegyeket tartalmaz.

Ár: 4900 , Eladó: kassiopeiax
Állapot: Több mint 3/4-ig van , Helyszín: Budapest vagy posta , fizetés: Posta esetén előreutalással, és a postaköltség a vevőt terheli.
Cathi

2017. április 26.

Nagyon nem tetszik, tea szaga van. Irritálja az orrom, nagyon nem parfümnek való illata van... az, meg hogy mi köze van egy latinànak ehhez az illathoz, azt meg végképp nem értem. Ez semmiben nem tükrözi Jennifer lopezt. Unalmas, egyszerű 'parfüm', túl átlagos nőknek való, akik nem akarnak kitünni a tömegből...

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 26.

Abeille

2017. március 21.

Imádom a teás illatokat, és nagyon örülök, hogy végre sikerült olyat találnom ami tartós is. Hihetetlenül jól összerakott parfüm, nem túl "zöld" hanem a virágok miatt egy lágyabb, nagyon kellemes nőies, visszafogott tisztaságillat. Bárhol és bármikor tökéletes, nem lehet vele mellélőni. Hatalmas szerelem! :)

Abeille
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

cincőke88

2017. március 10.

Hosszas vágyódás után megrendeltem és egyből 100 ml-t, mivel eddig mintáim voltak belőle és annyira passzolt az illat, de mégis sikerült korábban meggyőzni magam, hogy ez "csak" egy Jennifer Lopez :) Jóleső komfortillat, bármilyen évszakban el tudom viselni. Nyáron hűsít, télen felmelegít. Bármikor megérzem az illatát és egyből jobb kedvem lesz, rajtam nagyon tartós és férfi ismerőseim is megjegyezték, hogy mennyire kellemes az illata. Nagyon hasonlít a bőrömön a Givenchy Ange ou Demon le secret-re, bár az ennél mélyebb és dögösebb illat. Ezt a parfümöt a mindennapokban használom, nekem ez tökéletes irodai viselet, jókedv, optimizmus, nőiesség. Imádom! :)

cincőke88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Iko

2017. március 9.

A nyári örök szerelem. Finom tea illat, semmi parfűmös nehézség. Fehér tea, könnyű, mintha nem is létezne, senkit nem zavar, de ott van és finom. Nagyon tartós!

Iko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Mumus30

2017. január 16.

Pár évvel ezelőtt kaptam egy 100ml-es kiszerelést, mert akkor borzasztóan szerelmes lettem ebbe az illatba. Máig megvan, és alkalmakkor használom, főként tavasszal, a zöldteás beütés miatt. Engem ez az illat kifejezetten megnyugtat, amikor magamra fújom. A tartóssága nálam kiváló, ha reggel befújom magam, este is simán érzem. Letisztult és szerintem nem tucatillat. Nálam 5-ös.

Mumus30
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

alizee

2016. augusztus 22.

már több hete a birtokomban van. a legelső parfüm amit az itteni vélemények alapján, vakon rendeltem meg, de nehezen barátkoztunk össze, fogalmam sincs miért, talán túl "nyers" volt először az orromnak, de nem adtam fel és voilá szépen lassan kezdtem megszereti. tényleg teás, nagyon teás amit én nem bánok. nagyon nyugtató illata van, nem tucatillat és ami a legjobb évszaktól független. úgy tudnám a legjobban leírni mint egy komfortos/lustálkodós vasárnap délután, vastag kötött szürke pulcsi-farmer kombó vékony ékszerek, kócos haj. nekem az a kép urgik be először amikor beleszippantok, olyan otthonos, finom!

alizee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Via84

2016. május 27.

Itteni vélemények alapján rendeltem egy 30ml-s kiszerelésben, és meg kell mondjam, először sikerült beletrafálnom, pozitív értelemben! :) Nagyon kellemes, igazán nőies illat! Ár-arány értékben szerintem szuper! Tartóssága vetekszik a nemesebb parfümökkel! Szép munka! :)

Via84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Gift Box

2016. május 12.

Hosszas vágyakozás után rászántam magam, hogy megrendeljem a 100 ml-es kiszerelést ebből a parfümből. Azelőtt sosem szimatoltam, a jó vélemények miatt voltam rá kíváncsi, plusz valahogy éreztem, hogy szeretni fogom - és valóban. Kellemes, friss, tiszta illat, ami sokáig érződik. Tényleg teás jegyek érződnek benne, csakis ezt fogom fújni magamra egész tavasszal és nyáron, bár ősszel és télen is el tudom képzelni. Remélem, hogy kapható lesz még akkor is. :)

Gift Box
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 12.

Piri11

2016. április 6.

Először is minden rajongójától bocsánat, de engem ez az illat a legkevésbé sem fogott meg. A nyitása citromos tea, majd a folytatása citromos tea egy kis gyümis beütéssel. "Igazán fantáziadús". Nálam egy parfüm az ne mézes süti, meg porcukros süti, és ne is citromos tea illatú legyen. Ennyi erővel lehetne egy jó tejes kávé is. Mivel nem büdi, így kap 3*-ot.

Piri11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 6.

tonhalacska

2016. január 11.

Szerettem , pedig én az édes illatokra vadászom, de a gyümölcsök egy igen kellemes illatot hoztak létre ebbe a teás illatba. Kár, h már sehol se látom ezt a parfümöt.

tonhalacska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance