KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jessa

Ár:   490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edit87, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A készítmény Aloe Vera kivonat és a tejsav támogatja az egyensúlyt a természetes pH-tartományban a külső nemi szervek területén. A gyengéd formula az illatanyag-mentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mokkalany

2017. november 2.

Nem akarok senkit befolyásolni, mert egyesek nem is használnak intim szappant, másoknál rosszul sülhet el, ki tudja, minden franc előfordulhat már... de én semmi mást nem szeretnék már az intim területekre használni, csak ezt. Ugyanis amióta ott van a fürdőkád szélén, teljesen negatívak (azaz jók) a nőgyógyászati leleteim, holott legalább 30 (!) évet szenvedtem végig az életemből ilyen-olyan fertőzésekkel. Sajnos a kislányom is örökölte a fertőzésekre való fokozott hajlamot, és időnként nála is bevetem, azóta semmi baja. Nincsenek csodaszerek, de... na.

mokkalany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

piperepozitív

2017. október 21.

Szerintem előttem mindent elmondtak a termékről :)
Hónapokra elég, egyáltalán nem irritál, enyhén habzik, jó használni, olcsó.

piperepozitív
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Szerintem előttem mindent elmondtak a termékről :)
Hónapokra elég, egyáltalán nem irritál, enyhén habzik, jó használni, olcsó.

Shauna

2017. október 19.

Első intim mosakodógél, amit használni kezdtem és nem is fogom lecserélni, mert tökéletes.
Illatmentes, nem irritálja a bőröm, és egy flakon nagyon sokáig elég.

Shauna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Illatmentes, nem irritálja a bőröm, és egy flakon nagyon sokáig elég.

BlghH

2017. október 18.

Gyönyörű INCI, rendesen vadászni kell az illatanyagmentes intim mosakodókra, holott alapvető követelménynek kéne hogy legyen az ilyen termékek esetében. Korábban jó néhány intim mosakodót kipróbáltam (Nivea Intimo, Lactacyd, avonos, CanesFresh, Saforelle stb.), mind problémát okozott. Ez a Jessa azonban tökéletes! Zéró irritatív anyag, nem károsítja a természetes védekezőképességet, és még olcsó is. Hüvelyfertőzések esetén is nyugodtan használható.

BlghH
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Klajdi

2017. szeptember 30.

Ár-érték arányban az egyik legjobb. Olcsó, kellemes tiszta érzést hagy maga után. Illatmentes, nem csíp. Újravenném.

Klajdi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Vicus

2017. szeptember 29.

Nagyon szuper termék, a célnak tökéletesen megfelel. Mindig ezt veszem, vagy a sárga kupakos társát, nem költök marketingre ez esetben :)

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Kuro

2017. szeptember 26.

Tökéletes, ár-érték arányban messze a legjobb. Sokáig is elég, mert nem kell egy használatkor sokat venni belőle. Egy utazás alkalmával arctisztításra is használtam, a kombinált bőrömnek csodálatos volt, a száraz részeket hidratálta, a problémásabb területeken pedig szépen levitte az éppen kialakuló göböket, úgyhogy abszolút csillagos!

Kuro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

tenagi

2017. szeptember 14.

Tökéletes, arra amire kell nagyon jó. ár-érték arányban verhetetlen.

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Tökéletes, arra amire kell nagyon jó. ár-érték arányban verhetetlen.

Dea

2017. szeptember 10.

Jól habzik, kellemes használni, jó,hogy illatmentes, eddig nagyon megéri, szép összetevők :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Pepperoni

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 28.

Érzékeny a bőrőm nagyon, előtte a Bella intim mosakodóját használtam.
Mivel az pumpás adagolós volt nehézkes volt utazáskor átöntögetni.
Az is jó volt, 2 flakont elhasználtam.
Aztán ezt megláttam a DM-Ben és megvettem, nekem bevált, nem irritál.
Most vettem meg akciósan a sárga kiadást.

Pepperoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Érzékeny a bőrőm nagyon, előtte a Bella intim mosakodóját használtam.
Mivel az pumpás adagolós volt nehézkes volt utazáskor átöntögetni.
Az is jó volt, 2 flakont elhasználtam.
Aztán ezt megláttam a DM-Ben és megvettem, nekem bevált, nem irritál.
Most vettem meg akciósan a sárga kiadást.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract