KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jessa

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edit87, Módosítva: 2017. december 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A készítmény Aloe Vera kivonat és a tejsav támogatja az egyensúlyt a természetes pH-tartományban a külső nemi szervek területén. A gyengéd formula az illatanyag-mentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dizabella01

2018. május 22.

Tökéletes!
Olcsó, illatmentes, jól habzik, nagy kiszerelés, szépek az összetevői...a legjobb intim mosakodó gél a piacon a véleményem szerint, na meg ár/minőség arányáról ne is beszéljünk, mindet veri!
Biztos újra fogom venni!

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Tökéletes!
Biztos újra fogom venni!

Loona

2018. május 3.

Szeretem, nem gondolkodom azon, hogy lecseréljem :)
A Duchesse sensitive intim lemosójáról/tisztító folyadékáról váltottam erre a lemosóra még 2016 elején. Több éve elégedetten használtam akkor azt a terméket, de nem tetszett, hogy parfüm van benne (és amikor használni kezdtem, emlékeim szerint még nem is volt...), intim területre feleslegesnek gondolom. Ez tökéletesen tudja ugyanazt, teljesen elégedett vagyok vele, azóta is ezt használom. Az állaga kicsit kocsonyásan géles, utána viszont átvált krémessé. Nem túlzottan, de pont elegendő mértékben habzik, jól tisztít anélkül, hogy szárítana vagy irritációt okozna, és tiszta érzetet hagy maga után.

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Szeretem, nem gondolkodom azon, hogy lecseréljem :)

Krisztinaia

2018. április 28.

A legjobb számomra eddig, pedig sokat próbáltam már.
Állandó termék, jó árral és kiszereléssel (pumpás adagolónak talán kicsit jobban örülnék mondjuk).
Kíméletességet hozza, teszi amire kitalálták. :)

Állandó termék, mindig újraveszem. :)

Krisztinaia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

A legjobb számomra eddig, pedig sokat próbáltam már.
Kíméletességet hozza, teszi amire kitalálták. :)

Állandó termék, mindig újraveszem. :)

radioaktiva

2018. április 4.

Rosszat nem tudok róla írni, a jókat pedig már előttem megírták :) Szeretem.

radioaktiva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 4.

Rosszat nem tudok róla írni, a jókat pedig már előttem megírták :) Szeretem.

syrin

2018. április 4.

Régóta használom, egyelőre kedvenc.

syrin
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Régóta használom, egyelőre kedvenc.

Csipetke

2018. március 13.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Tetszik, hogy tényleg illatmentes. Nem habzik és teszi a dolgát. Nem irritál nem csíp nem csinál semmit. Szerintem a drágább társait is odaveri. Nem kell belőle sok, tiszta érzést nyújt.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

dzsanki

2018. február 24.

Évek óta ezt használom, nagyon jó az ár-érték aránya, illatmentes, nem habzik, kíméletesen tisztít, van benne tejsav, nem irritálja ezt az érzékeny területet, nekem bevált. Drágább társaihoz képest jó az incije is, nincs benne se parfüm, se SLS, se irritatív tartósítószer.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

cicaaholdrol

2018. január 19.

Lactacyd Pharma-t használtam már jó ideje (2-3 év), Gondoltam, keresek vmi olcsóbb alternatívát és mivel az összetevői eléggé rendben vannak, megvásároltam. Kicsit fura, hogy alig habzik, vizes gél állaga van (adagolását még szoknom kell). Irritációt nem okozott. Plusz a másikhoz képest ezen kevésbé érzem a gyógyszertári tejsav szagot. Egyelőre 4*

UP: visszatértem a Lactacyd Pharma-hoz. Elhasználtam ebből 2 flakont, de nem találtam elég gazdaságosnak és meggyőzőnek sem. Hiába olcsó, a gél állaga miatt egyszerűen kifolyik a kezem közül, rendkívül gyorsan fogy, nem habzik, és azon sem sikerült túltennem magam, hogy nem érzem rajta a tejsav tipikus illatát (ergo csak épphogy lehet benne).

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Jezy

2018. január 19.

A legjobb amit valaha használtam!

Jezy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

A legjobb amit valaha használtam!

riaraven

2018. január 19.

Szerettem volna szeretni, mert dm saját márkás cucc, és azok általában jók szoktak lenni, de hát ez.... borzasztó. Irritáció lépett fel használat után, és elhasználni sem tudtam. A nagy része folyékony szappanként lett elhasználva. Egyébként az állaga rémes, takonyszerű és az illata is eléggé szúrós, kellemetlen.

riaraven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract