KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jessa

Ár:   490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edit87, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A készítmény Aloe Vera kivonat és a tejsav támogatja az egyensúlyt a természetes pH-tartományban a külső nemi szervek területén. A gyengéd formula az illatanyag-mentes.

Kuro

2017. szeptember 26.

Tökéletes, ár-érték arányban messze a legjobb. Sokáig is elég, mert nem kell egy használatkor sokat venni belőle. Egy utazás alkalmával arctisztításra is használtam, a kombinált bőrömnek csodálatos volt, a száraz részeket hidratálta, a problémásabb területeken pedig szépen levitte az éppen kialakuló göböket, úgyhogy abszolút csillagos!

Kuro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

tenagi

2017. szeptember 14.

Tökéletes, arra amire kell nagyon jó. ár-érték arányban verhetetlen.

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Tökéletes, arra amire kell nagyon jó. ár-érték arányban verhetetlen.

Dea

2017. szeptember 10.

Jól habzik, kellemes használni, jó,hogy illatmentes, eddig nagyon megéri, szép összetevők :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Pepperoni

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 28.

Érzékeny a bőrőm nagyon, előtte a Bella intim mosakodóját használtam.
Mivel az pumpás adagolós volt nehézkes volt utazáskor átöntögetni.
Az is jó volt, 2 flakont elhasználtam.
Aztán ezt megláttam a DM-Ben és megvettem, nekem bevált, nem irritál.
Most vettem meg akciósan a sárga kiadást.

Pepperoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Érzékeny a bőrőm nagyon, előtte a Bella intim mosakodóját használtam.
Mivel az pumpás adagolós volt nehézkes volt utazáskor átöntögetni.
Az is jó volt, 2 flakont elhasználtam.
Aztán ezt megláttam a DM-Ben és megvettem, nekem bevált, nem irritál.
Most vettem meg akciósan a sárga kiadást.

Nap

2017. július 14.

Szinte az összes piacon lévő márka intim mosakodóját kipróbáltam már, mire megtaláltam ezt a terméket. Azóta nem is használok mást. Nagyon nagy pozitívuma, hogy nincs illatosítva, tényleg alkalmas érzékeny bőrre is, egyáltalán nem irritál.

Nap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

adruskaa

2017. június 19.

Nagyon sokáig elég, egy flakon kb fél évig bírja :) az ára verhetetlen, nagyon keves kell belőle. Semmi illata nincs, nem okoz semmilyen irritációt, pedig elég érzékeny a bőröm. Szerintem nem fogok váltani, számomra tökéletes :)

adruskaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Fruzsi

2017. május 27.

Alapvetően nem tartom szükségesnek ilyen termékek használatát, de az utóbbi időben állandóan kiújuló hüvelygomba miatt kezdtem el használni. Nagyon megszerettem, tökéletes az állaga, nem irritál, és semmi problémám nem volt kb. fél éve, mióta használom.

Fruzsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

ravadri

2017. május 18.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a termékre. Olcsó, jól tisztít és semmi irritációt nem tapasztaltam. Azt hiszem ezután nem is próbálkozom mással.

ravadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Agnes004

2017. május 8.

Tökéletes! Nem irritál, frissít, olcsó és illatmentes ami számomra kényes pont, mert már volt gondom drágább parfümös termékekkel :( Az állagával sincs bajom, úgyis felhabosítom a kezemben előtte :)

Agnes004
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

sapiviki

2017. május 7.

Már nagyon sok lemosót próbáltam, drágát, olcsót, márkás,nem márkás, de ez a legjobb. Az ára kedvező, és tényleg nagyon gyengéd, egyáltalán nem irritál, illatanyag mentes, átlátszó, géles állagú. Örülök,hogy rátaláltam, mostantól csak ezt fogom használni.

sapiviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract