KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jessa

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edit87, Módosítva: 2017. december 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A készítmény Aloe Vera kivonat és a tejsav támogatja az egyensúlyt a természetes pH-tartományban a külső nemi szervek területén. A gyengéd formula az illatanyag-mentes.

cicaaholdrol

2018. január 19.

Lactacyd Pharma-t használtam már jó ideje (2-3 év), Gondoltam, keresek vmi olcsóbb alternatívát és mivel az összetevői eléggé rendben vannak, megvásároltam. Kicsit fura, hogy alig habzik, vizes gél állaga van (adagolását még szoknom kell). Irritációt nem okozott. Plusz a másikhoz képest ezen kevésbé érzem a gyógyszertári tejsav szagot. Egyelőre 4*

UP: visszatértem a Lactacyd Pharma-hoz. Elhasználtam ebből 2 flakont, de nem találtam elég gazdaságosnak és meggyőzőnek sem. Hiába olcsó, a gél állaga miatt egyszerűen kifolyik a kezem közül, rendkívül gyorsan fogy, nem habzik, és azon sem sikerült túltennem magam, hogy nem érzem rajta a tejsav tipikus illatát (ergo csak épphogy lehet benne).

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Jezy

2018. január 19.

A legjobb amit valaha használtam!

Jezy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

A legjobb amit valaha használtam!

riaraven

2018. január 19.

Szerettem volna szeretni, mert dm saját márkás cucc, és azok általában jók szoktak lenni, de hát ez.... borzasztó. Irritáció lépett fel használat után, és elhasználni sem tudtam. A nagy része folyékony szappanként lett elhasználva. Egyébként az állaga rémes, takonyszerű és az illata is eléggé szúrós, kellemetlen.

riaraven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

juhaszregina

2018. január 19.

Végre egy intim lemosó, amiben nincs SLS és illatanyag! És az ára is tökéletes, akciósan vettem 350 Ft-ért. Biztos, hogy verhetetlen ár-érték arányban. Kellemes, egyáltalán nem irritál, átlátszó gél formula. Örülök, hogy rátaláltam. Ezentúl ezt fogom használni. Ráadásul ugyanúgy van benne tejsav, mint az agyonreklámozott verziókban.

Update: Másodszor vettem újra és nem is tervezem, hogy lecserélném másra.

juhaszregina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Update: Másodszor vettem újra és nem is tervezem, hogy lecserélném másra.

melindadd

2018. január 4.

Imádom! Abszolút egyet kell értenem az előttem lévőekkel akik szinte magasztalták ezt a terméket. Olcsó, kiadós, fertőzésekre hajlamos hölgyeknek kifejezetten ajánlom! Nekem legalábbis iszonyatosan sokat segített! Nem habzik, de nincs is rá szükségem :) egy esélyt bőven megérdemel! Nálam örök marad!

melindadd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

mokkalany

2017. november 2.

Nem akarok senkit befolyásolni, mert egyesek nem is használnak intim szappant, másoknál rosszul sülhet el, ki tudja, minden franc előfordulhat már... de én semmi mást nem szeretnék már az intim területekre használni, csak ezt. Ugyanis amióta ott van a fürdőkád szélén, teljesen negatívak (azaz jók) a nőgyógyászati leleteim, holott legalább 30 (!) évet szenvedtem végig az életemből ilyen-olyan fertőzésekkel. Sajnos a kislányom is örökölte a fertőzésekre való fokozott hajlamot, és időnként nála is bevetem, azóta semmi baja. Nincsenek csodaszerek, de... na.

mokkalany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

piperepozitív

2017. október 21.

Szerintem előttem mindent elmondtak a termékről :)
Hónapokra elég, egyáltalán nem irritál, enyhén habzik, jó használni, olcsó.

piperepozitív
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 21.

Szerintem előttem mindent elmondtak a termékről :)
Hónapokra elég, egyáltalán nem irritál, enyhén habzik, jó használni, olcsó.

Shauna

2017. október 19.

Első intim mosakodógél, amit használni kezdtem és nem is fogom lecserélni, mert tökéletes.
Illatmentes, nem irritálja a bőröm, és egy flakon nagyon sokáig elég.

Shauna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Illatmentes, nem irritálja a bőröm, és egy flakon nagyon sokáig elég.

BlghH

2017. október 18.

Gyönyörű INCI, rendesen vadászni kell az illatanyagmentes intim mosakodókra, holott alapvető követelménynek kéne hogy legyen az ilyen termékek esetében. Korábban jó néhány intim mosakodót kipróbáltam (Nivea Intimo, Lactacyd, avonos, CanesFresh, Saforelle stb.), mind problémát okozott. Ez a Jessa azonban tökéletes! Zéró irritatív anyag, nem károsítja a természetes védekezőképességet, és még olcsó is. Hüvelyfertőzések esetén is nyugodtan használható.

BlghH
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Klajdi

2017. szeptember 30.

Ár-érték arányban az egyik legjobb. Olcsó, kellemes tiszta érzést hagy maga után. Illatmentes, nem csíp. Újravenném.

Klajdi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract