Jessup

Ár:   11 890 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: RarityRose, Módosítva: 2018. február 28.

Ár:   11 890 Ft
Kiszerelés:   10 db
Kategória:   Ecsetek

5 arc- és 5 szemecsetet tartalmazó kabuki ecsetkészlet, mellyel a teljes sminkedet elkészítheted. Tartalma:

1. Alapozó kabuki ecset
  9. Ferde füstösítő ecset
  10. Szemhéjárnyaló ecset

pillacskak

2018. július 6.

Iszonyatosan jó, profi ecsetnek is mondható, mégsem olyan drága, mint pl. a real techniques. VISZONT nem túl tartósak... az alapozó ecsetemnek, már majdnem, hogy leesett a teteje, elvált a fogójától.... ez lehet, az én hibám, de egy erősebb ragasztásnak jobban örülnék. Ha elhasználódnak biztos újra fogom venni.

pillacskak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Anheszenamon

2018. május 16.

Én is 2990 Ft-ért rendeltem akciósan a Pinkpandáról, ennél többet viszont tényleg nem ér. Sűrű szőrű ecsetek, kettőt szeretek alapozásra használni belőlük. A kisebbek közül a ferde ecsetet szeretem használni a szemem alatti korrektor eldolgozására. Nem egy csúcsminőség, és van amelyiket egyáltalán nem használom, de 3 csillagot megérdemelnek.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

unicornqueen

2018. április 17.

A PinkPanda oldalon sikerült hozzájutnom ezekhez az ecsetekhez akciósan 3.000Ft-ért (+szállítás kb 1.000Ft). Örülök, hogy nem 12.000ért vettem meg őket mert szerintem annyit nem is érnek... Ezekből az ecsetekből nem tudom mindet kihasználni, de minden nap használom a kerek alapozó ecsetet (ami gyönyörűen viszi fel az alapozót), az "alapozó" ecsetet (az gondolom a ferde, amit én bronzernek használok), és a szemhélyárnyaló ecsetet (ami nagyon sok terméket vesz fel mivel elég sűrű a szörzete és azon kívül nagyon szépen lehet vele dolgozni). Szóval az eredeti ár szerintem minimálisan túlárazott de akciózva (www.pinkpanda.hu) megéri :D

unicornqueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.