KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jessup

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Redrosebunch, Módosítva: 2017. november 17.

Kiszerelés:   10 db
Kategória:   Ecsetek

Félprofi ecsetek professzionális felhasználásra is. A készlet tartalma:

• 104 Buffer Brush
  • 233 Cream Shader Brush
  • 317 Wing Liner Brush

bakocsenge

2018. január 12.

Én ennek a rose gold ecsetkészletnek a 15 darabos változatát birtoklom, abban több a szemecset. Ez előtt nem volt még egységes ecsetkészletem, én is a sminkszivacsokra, na meg az ujjaimra esküdtem, de ez azóta gyökeresen megváltozott.

Az arcecseteknél kezdem: nekem a púder és a pirosítóecset az, amit használok, nem tartom őket borzasztónak, de lehetnének jobbak is. A púderecset egyébként teljesen jó, az én mániám, hogy valami ne legyen ennyire szellős és puha, pedig tökéletesen teszi a dolgát, nem az ecset hibája, hogy én nem szeretem annyira. A pirosító tényleg nem túl jó, a szőr abból kezdett legelőször hullani, pedig nem hullajtja a szőrt ez a készlet. A kedvencem az alapozóecset. Már elképzelni nem tudom a sminkrutinomat nélküle! Pont annyira tömött, amennyire kell, kemény is, de nem annyira, hogy az akár egy picit is kellemetlen legyen az arcnak. A korrektor ecset kicsit nekem kemény, szúrni szokta a szemem alatt a bőrt. A többi arceset is jól használható, van amit én több mindenre is használok, és még úgy is jól teljesítenek.

A szemecsetek közül azért van, amit annyira nem kedvelek. A szemöldökecset és a smokey shader nagy kedvenceim, a többit se rossz, csak nem kiemelkedőek. Egyedül a luxe crease amit szinte sose használok.

Kezdőknek nem kell a 15 darabos ecset, de 10 darabos tökéletesen kihasználható számukra is. Ez egy jó ecsetkészlet, könnyű őket egyébként tisztítani is.

bakocsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Redrosebunch

2017. november 7.

Ez az első ecsetkészletem. Mivel a Jessup márkát többen dicsérik a You Tube-on és egyéb csatornákon, emellett döntöttem. Előtte beauty blender-t használtam, amiről a továbbiakban sem áll szándékomban leszokni. A márka ár-érték arányban kimondottan jutányosnak bizonyult. Mivel a Kabuki készlet szemecseteivel itt a Krémmánián többen nem voltak megelégedve, ezért arról lemondtam és ezt választottam. Eleve rose gold mániában szenvedek, szóval egyértelmű volt, hogy ez lesz a nyerő. A kérdés az volt, hogy hány darabos legyen a készlet. Mivel eddig nem használtam ecsetet 10 darabban szabtam meg a határt, mert bár jobban megérte volna, nem akartam túl sok ecsetet, mert valószínűleg nagy részét sosem érné festék. Mivel szemüveges vagyok a szemecseteket nem igazán használom, ezért a választásnál az volt a szempont, hogy 5 szemecset és 5 arcecset legyen a készletben mindenképp. Nekem ez az összeállítás tűnt a legkihasználhatóbbnak. Az ecsetek megjelenése impozáns, szép tömöttek, letisztult a megjelenésük. Csak a korrektorecsetből hullott viszonylag sok szál, mikor megérkezett, de miután kitisztítottam őket babasamponnal már nem tapasztaltam ezt. Tisztítás után könnyen száradnak. A pirosító ecset szerintem az egyetlen gyenge pontja a készletnek, ezért 4 csillagot adok neki.

Redrosebunch
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.