KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jessup

Ár:   24 190 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sparksy, Módosítva: 2017. január 10.

Ár:   24 190 Ft
Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Ecsetek

25 professzionális ecsetet tartalmazó készlet.

1. Face Definer (101): Nagy púder ecset
24. Brow Line (322): Szemöldök eset
25. Sheer Cheek (127): Pirosító ecset

lucintaa

2017. június 16.

Ugyanez a szett van meg, csak a rózsaszín változatban.
Imádom! Minden egyes darabját. :) Még csak ismerkedek egyes ecsetekkel, de amiket már ismerek, előszeretettel használom a mindennapokban. Iszonyatosan jól lehet mindegyik darabbal dolgozni, az előző ecseteim nem voltak ilyen profik, igaz, azok nem is voltak professzionális típusúak. De ez maga az álom. Amióta ezekkel sminkelek, sokkal szebb végeredményt kapok, és elégedetten nézek a tükörbe. Minden eszköz megvan benne, ami akár egy profi sminkhez is elég. A szőrei puhák, könnyen moshatóak.
Meg fogom becsülni ezeket az ecseteket, és bátran ajánlom a megvételének akár kezdőknek is! ;) Nagyon jó gyakorlásra, ismerkedésre is.

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Ugyanez a szett van meg, csak a rózsaszín változatban.