KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jessup

Ár:   5450 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Kiszerelés:   6 db
Kategória:   Ecsetek

6 darabos ecsetszett fa nyéllel, természetes/szintetikus szálakkal, gyöngyház fehér és ezüst színben.

• 110 Face Shape: Krém és púder állagú termékekkel való kontúrozáshoz.
  • 105 Highlight: Highlighter felviteléhez.
  • 106 Powder: Por- és kőpúder felviteléhez.
  • 127 Sheer Cheek: Pirosító felviteléhez.
  • 122 Petit Stippling: Krémpirosító, -highlighter és korrektor felviteléhez.
  • 142 Concealer Buffer: Korrektor felviteléhez és eldolgozásához.

Brami

2018. október 13.

Imádom ezt az ecsetkészletet nekem a (talán) 12 darabos van meg belőle. Abszolút nem hullanak belőle a szálak és tökéletesen eltudom dolgozni velük a sminkem. Negatívum: kicsit lehetne kisebb a szemhéjra való ecsetek mérete.

Brami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

Vicus

2018. szeptember 24.

Nagyon szuper ecsetkészlet, ajánlom mindenkinek. Én anno 12,5 dollárért vettem. Némelyikből kihullott pár szál, de utána több nem. Egyedül a petit stipplinget nem tudom kihasználni.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.