KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jimjams

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apple, az összetevőket feltöltötte: Hangyalka, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek

Könnyű, olajmentes gél a bőr védekezőképességének aktiválására, nedvességmegtartó képességének javítására.

Aloe vera és panthenol tartalma fokozza a bőrregenerációt. Liposzómába ágyazott hialuronsav és virágméz összetevői a bőr mélyebb rétegeibe jutva növelik annak hidratációját és vízmegtartó képességét, míg ceramidtartalma a sejtkohézió elősegítésével erősíti a bőrt védő külső lipidréteget.  Rendszeres használatával a bőr fokozottan feltöltődik nedvességgel, feszesebbé és rugalmasabbá válik.

Pappetra99

2017. november 15.

Nagyon jo termék. Emellett használom az lemosót,utána ezt végül az éjszakai hidratáló krémet.
Ez így együtt remekül teszi a dolgát ,és már az első használat után sokkal másabbnak éreztem a bőrömet.
Elég ebből a termékből kevés is az egész arc felületére.
Kicsit soká szívódik be ,de az eredmény kárpótol.

Pappetra99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Elég ebből a termékből kevés is az egész arc felületére.
Kicsit soká szívódik be ,de az eredmény kárpótol.

Lacey

2017. augusztus 9.

Nem emlékszem már, melyik újságból pottyant ki a 10 ml-is termékmintája. :)
Az állaga nekem kifejezetten tetszett. Azért használtam el, mert sokaktól hallottam, hogy zsíros bőrre is nagyon jó, de nálam sajnos nem hatott. Viszont tényleg szépen feltöltötte az arcom, és enyhén hűvös érzetet nyújtott, ami ebben a nagy melegben igazán jól esett. Örültem, hogy nem nappali krémnek, hanem éjszakainak használtam, és másnak is ezt ajánlom. Csak azért négy csillagot kap, mert ennél alacsonyabb áron is vannak sokkal jobb termékek, nem hiszem, hogy megvásárolnám, de egyszeri használatra kellemes.

Lacey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Nem emlékszem már, melyik újságból pottyant ki a 10 ml-is termékmintája. :)

zsokaszabo

2017. július 18.

Nagyon szerettem, a termékcsalád három tagja közül ez fogyott el a leghamarabb. Teljesíti amit ígér, mindenképpen kell mellé egy jó hidratáló krém, de nem is önálló használatra lett kitalálva.

zsokaszabo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

Emike

2017. június 9.

Még egy régebbi kupon-napos kedvezménnyel vettem meg, de nem használtam el záros határidőn belül és sztem tönkrement. Egyébként se nyújtott semmi extra pluszt az arcápolásomban. Ha már aloe vera, akkor az Alveola gélje sokkal jobban teljesített. Biztosan nem fogom újravenni, igazából semmi pozitiv benyomás nincs róla, igaz, annyira sokat nem is használtam, de vannak sokkal jobb termékek is a piacon.

Emike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Lanie

2017. május 21.

Tényleg nagyon ragacsos, nem éppen reggeli mint esti használatra ajánlanám, de én tisztában vagyok vele, hogy minden amire rá van írva, hogy gél, az számomra ragacsos lesz. Nem bántja az bőrömet, kevésbé száraz a használata mellett az arcom, így megelőlegezem neki az egyszerű négyest.

Lanie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

xxxx911118

2017. április 23.

Az arcom ragacsos maradt utána, nem igazán hidratál, ki kellett egészíteni más hidratáló krémmel is

xxxx911118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

boczagica

2017. április 5.

Azt hittem már írtam véleményt. Zsíros, és kevert bőrre nyáron éjszakai kémnek használtam legfőképp. Persze csodát nem csinál, inkább fiataloknak lehet jó választás. Érett bőre azért kevés. Persze szérumokkal kiegészítve, akár még jó is lehet. A teljes árát szerintem nem éri meg, de most a glamour napokon pont lesz rá akció. A kiszerelést szerettem, én is kimostam és megőriztem az adagolót, ahogy egy korábbi véleményező írta. Újra vettem néhányszor, de most hogy képzem magam a szépségápolás terén, nagyobb hatóanyag tartalmú krémeket, szérumokat keresek. Aki még csak ismerkedik, és mindenmentes krémet keres érzékeny bőrre, annak jó választás lehet. száraz bőrre nem hiszem hogy elég a hidratáló hatása.

boczagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 5.

Mona29

2017. március 4.

Nem volt rossz, de most mást használok. Hidratálónak kevés volt, de a hidratáló krémek jól felszívódtak utána. Az illata kellemes, elég sokáig ki is tartott. A kiszerelést pedig imádtam: végre valami, amiből az utolsó cseppet is könnyen ki lehet nyerni. A flakont megtartottam és más, kezelhetetlenül zsíros krém elfogyasztásában, adagolásában is nagyon segítség volt. Lehet, hogy újra veszem, még nem tudom.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

laanna

2017. február 26.

Zsíros bőrre hidratálóként és smink alá is bevált, a pórusaim is kisebbek lettek mióta használom. Az ára viszont nem annyira kedvező, ha napi szinten használjuk, 1 tubus max 1 hónap, de még így is megéri rá beruházni.

laanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Loreen

2017. január 12.

Sima hidratálókrémekkel mindig befürödtem, a zsírosabb pattanásosabb részeken mind rontott, így nem derült , teltebb lenne-e a bőröm ha tovább használnám... Ez a krém viszont az én számomra tökéletes! Végre valami nem horribilis áron amiben nincs se olaj, se parfüm, és tényleg teltebbnek tűnik az arcom így-egy két hónap után. :) (nem, nem az ünnepeknek köszönhetően :D) Amire nem számítottam, az az hogy az aknémra is jól hatott, már csak akkor jönnek ki rajtam nagy, gyulladt, kinyomthatatlan csomót, ha az ételek terén nagyon bűnözök, egyébként semmi. :D

Talán egyetlen hátránya, amit már többen is írtak, hogy gyorsan fogy. Jobbat ennél viszont még nem találtam, szerintem nem is nagyon fogok, úgyhogy max pont. :)

Loreen
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Phospholipids, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.  Részletes információ a futuredermen

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.