KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   181 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 181 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 181 Ft

Ár: 181 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

blankasara

2016. augusztus 13.

Kellemes illatú, könnyen visszazárható, pont annyira nedves amennyire kell és jó áron van. Egyelőre 4 csillagot kap, ha teszteltem a konkurenciát, visszatérek.

blankasara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

natasa

2014. május 4.

Praktikus, elfér a táskámban. Tisztít is, nem tocsog, nem büdös. Olcsó, és a célnak megfelel.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 4.

kalmaniki

2014. március 10.

Nagyon praktikus, olcsó, jól tisztít, használható bárhol-bármikor, nagyon kellemes az illata.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

szaboka79

2013. december 12.

Kellemes kis termék, pénztárcabarát, teszi a dolgát, mi kellhet még? :)

szaboka79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.

Kellemes kis termék, pénztárcabarát, teszi a dolgát, mi kellhet még? :)

Salalla

2013. november 6.

Kempingre az intim kendőjüket vittem,de ezt kellett volna,mert ennek jobban tetszik az illata is. Nem irritál,egész jó.

Salalla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Shea

2013. március 9.

Szeretem!Táskába alapdarab.

Shea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.

Szeretem!Táskába alapdarab.

zsóci

2013. január 16.

általában van nálam nedves törlőkendő; ha nincs lehetőségem kezet mosni, muszáj valamivel letörölnöm a koszt, különben megőrülök. ezzel a termékkel épp akciós korában találkoztam, és nem bántam meg, hogy hazajött velem. táskába alapdarab, mert: kis helyen elfér, viszonylag olcsó, egész jól zár, sokáig nem szárad ki, ráadásul az illata is kellemes.

zsóci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

Halfway

2012. július 14.

DMben 160 Ft-ért vettem,szerintem ez nem olyan vészes ár. Jó kis kendő, az illata nekem tetszik, de hát jobb lenne szolidabb illattal, vagy esetleg nélkül.. A kendők teszik a dolgukat, a visszazáró füllel pedig semmi probléma, jól tart.

Halfway
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

mankaa

2012. május 4.

Akciós kuponnal vettem, eddig nem ismertem ezt a terméket. Átlagos nedvességű, nem túl kellemes illattal -inkább lehetne semleges, hiszen babáknak készült. A kendők a csomagoláshoz képest meglepően nagyok, és ragacsos érzet sincs utána. Az ára viszont ahhoz képest sok, hogy csak 10 kendő van benne.

mankaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.