KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   181 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 181 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:   10 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 181 Ft

Intim nedves törlőkendő, mely alaposan és gyengéden tisztítja az intim területeket és friss érzést nyújt akár egész napra. Megőrzi az intim és érzékeny területek természetes ph értékét.

Ár: 181 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

BlindedByLipstick

2017. július 2.

Konkrétan semmire nem jó, az enyém már akkor is majdnem száraz volt, amikor először bontottam ki, és így sok értelme nincs neki, 200 Ft ide vagy oda.

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

nikolett

2016. december 16.

Én is főként az ára miatt veszem, mikor veszem. Nekem nem túl nedves, hamar kiszárad.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

fdorottya

2016. augusztus 25.

Jobb mint a márkás társai. Nálam irritációt nem okozott. Kis helyen is elfér, árban is jó.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

LathatatlanOzike

2016. március 29.

Teljesen elégedett vagyok vele, ügyesen teszi a dolgát.
Nagyon tetszik, hogy több napos utakra magammal tudom vinni, mert csak kicsi helyet foglal.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 29.

Teljesen elégedett vagyok vele, ügyesen teszi a dolgát.

Lills

2016. február 8.

Többször újravettem már, mindig van nálam. Kis méretű, olcsó és céljának megfelel.

Lills
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 8.

KuliKali

2016. január 15.

Őt is használtam anno,jobb mint a libresse illatanyag mentese,ennek jó az illata,és nem szárított. Én anno a Dm-be vettem,ott is keressétek.

KuliKali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 15.

rocknrose

2015. november 23.

Szerintem szuper. Olcsó, kis helyet foglal, finom az illata és nem irritál :)

rocknrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Szerintem szuper. Olcsó, kis helyet foglal, finom az illata és nem irritál :)

lucintaa

2015. szeptember 2.

Aranyos kis kiszerelés, és az ára is nagyon baráti.
Én sokszor ennek a márkának az intim törlőkendőjét használom, megvagyok vele elégedve.
Nekem az illatával semmi bajom, és teszi, amit kell. :)

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Aranyos kis kiszerelés, és az ára is nagyon baráti.
Nekem az illatával semmi bajom, és teszi, amit kell. :)

Salalla

2013. november 6.

Rágó illatú,kellemes érzetet hagy maga után és nem irritál,de nem az igazi, a tasakméret miatt kis helyet foglal, mégsem veszem újra.

Salalla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Ercsi

2013. október 6.

Nem használok túl sokszor intim törlőkendőt, de amikor veszek ezt választom. Olcsó, a céljának megfelel és nem irritál.

Ercsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glucose
Vitaminok: Panthenol

Tartósítószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.