Jimjams

Ár:   636 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 636 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krildy, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 636 Ft

Eltávolítja az elhalt hámsejteket. Minimum 6 használatra elegendő.

Ár: 636 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

katuc77

2016. augusztus 23.

Ezzel az arcmaszkkal kapcsolatban kicsit fordítva "jártam el", ugyanis hirtelen felindulásból, akciós áron megvettem, és csak utána olvastam el a tapasztalatokat itt a Krémmánia oldalán. Még csak nem is az én bőrtípusomnak megfelelő. Aztán hetekig állt a szekrényemben, nem mertem kipróbálni a negatív tapasztalatok miatt. Ma rászántam magam, gondoltam, lesz, ami lesz. Rögtön leszögezném, nincs összehasonlítási alapom, mert még nem használtam lehúzható arcmaszkot ezelőtt soha.
Elég érdekes, ragacsos az állaga, és valóban nehéz felvinni, mert szinte azonnal megszárad. Azért sikerült, elég vékony rétegben. Figyeltem az órát, 15 percet hagytam fent. Viselése közben nem éreztem különösebbet, hogy csípett, vagy irritálta volna a bőrömet. Nekem a lehúzása egyáltalán nem volt fájdalmas, talán azért, mert valóban sikerült nagyon vékony réteget felkennem. Viszont olyan apró kis darabokban "hámlott le" az arcomról, hogy nem csodálom, ha valaki feladja, és inkább lemossa. A maradékát konjak szivaccsal mostam le.
Hatásairól ez után az egy alkalom után még nem nagyon tudok mit mondani. Az már biztos, hogy az én bőrömet nagyon szárította, már a lemosás után azonnal éreztem, hogy húzódik, így jó alaposan utána kellett hidratálnom. Ami érdekes volt, hogy a hidratálóm egy kicsit csípte az arcomat, amire még soha nem volt példa azelőtt. (Schüssler Nr 8-as mélyhidratáló natúr krémet használok). Viszont az is tény, hogy utána nagyon szép puha, egyenletes lett a bőrképem.
Akinek egy kicsit is szárazabb érzékenyebb a bőre, szerintem ne próbálja ki. Azért majd elhasználgatom szépen lassan, de nem ő az én termékem. Legközelebb jobban meg fogom nézni, hogy valóban az én bőrtípusomnak megfelelő legyen.

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Ennie86

(!)
2016. augusztus 3.

Tesztelésre kaptam itt a krémmánián. Köszönöm a lehetőséget, de nekem sajnos nem vált be. Érdekesen szárad rá az arcomra és elég nehéz lehúzni. Inkább kapirgálni. Hatását tekintve én nem vettem észre semmit. Kicsit tovább maradt matt a bőröm talán.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

markidorka

2016. július 21.

Nekem nem igazán vált be,használtam már sokkal jobb arcmaszkot is.Lehúzni elég nehézkes,inkább lekaparni lehet.Nem igazán tudom ajánlani senkinek.

markidorka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 21.

cincőke88

(!)
2016. július 10.

Tesztelésre kaptam meg a terméket, praktikus, kis kiszerelése miatt külföldi utazásra is vittem/viszem magammal. Kellemesen frissíti a bőrt, bár a használatával megoldható az arc epilálása is :D már-már fájdalmas lehúzni, de utána szép lesz a bőrkép. Illata elviselhető, állaga kissé nehezen eldolgozható viszont a hatása és a kiszerelése miatt megérdemli a csillagokat.

cincőke88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

mvikii1995

2016. május 31.

Elkövettem azt a hibát, hogy nem jöttem fel az oldalra megnézni a véleményeket, mielőtt megvettem.. A maszk baromi nehezen dolgozható el, hosszú idő kell neki a száradáshoz, na de a leszedése.... Mindenesetre a babahajaimtól és a szemöldököm feletti kis szőrszálaktól elég szépen megszabadított! Az illata egyébként tökéletes, használata után pedig nagyon szép lett az egyébként hihetetlenül száraz és rosaceás bőröm. Árban sem vészes, kb 600 Ft-ért vettem a Rossmannban, és ha úgy vesszük, a többi lehúzható maszkhoz képest olcsó (mivel itt kb 100 Ft-ból jön ki egy maszk ára, más termékeknél legalább 200 Ft.)

mvikii1995
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 31.

Mariann88

2016. május 14.

A Krémmániától kaptam tesztelésre ezt a terméket a termékcsalád további tagjával. Azokkal maradéktalanul meg is vagyok elégedve, de ez nekem nagyon ne mvált be. Az állaga sem tetszik nehéz kenni, ha túl vastagon sikerül akkor nem szárad meg, ha pedig túl vékonyan akkor lehúzni nem lehet. Nagyon húzza az apró pici szőrszálakat ha le akarom húzni, és én a hatásában sem érzek semmi különöset sem tisztítást sem semmit.

Mariann88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Zefsideren

2016. április 20.

Nagyon szeretem a lehúzható maszkokat és utána azt a "friss bőr érzetet". Hetente- kéthetente használom, csak a T-vonalamon, mert az a problémás. Az eltávolítása szerintem nem olyan vészes, nagyon szeretem ahogy érzem, hogy szinte "lélegzik" a bőröm a használata után. A kiszerelés nem valami nagy, de nekem sokáig elég. Egyetlen hátránya, hogy a piros, gyulladt pattanások még rosszabbak lesznek tőle, tehát olyanoknak ajánlanám, akiknek nincsenek durva aknéi, gyulladásai.

Zefsideren
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Pünyike

2016. március 31.

A szépségért szenvedni kell. Nos, tényleg kissé fájdalmas lehúzni, de a végeredmény fantasztikusan puha, tiszta arcbőr. Nekem nem lett szárazabb a bőröm, persze hidratáltam utána, de nem azonnal, mégsem éreztem, hogy húzódna. Egyenletesen fel lehet vinni, hamar száradt, de egyben nem sikerült lehúznom, a maradékot könnyen le tudtam mosni. Nem tudatosan vettem, csak a kezemben maradt a Rossmannban, kb 500 Ft volt. Annyit megér. A vélemények elolvasása után kissé féltem a használatától, de nekem ez most még csodaszer. Újra fogom venni.

Pünyike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 31.

kicsinyuszi88

2016. március 31.

Nem olvastam el a véleményeket, mielőtt megvettem volna, utólag kicsit féltem is, hogy tiszta pazarlás lesz és megy a kukába. Azért nem így lett, eddig kétszer volt használva, nálam végül is nagyjából megfelel. Nem tépi az arcomról a bőrt, de azért nem túl könnyű lehúzni, volt, hogy feladta és lemostam inkább a maradékot. Amúgy vékony rétegben simán felvihető, viszonylag hamar megköt. Az illata tetszik, nem tolakodó, kellemesen uborka jellegű. Az eredmény pedig tisztább, frissebb, ugyanakkor nálam szárazabb arcbőr is, kellett utána hidratálnom. Nem veszem újra, de egynek jó lesz.

kicsinyuszi88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Illa

2016. március 16.

Ezuton koszonom Kremmania, hogy kiprobalhattam a termeket.
Az az igazsag, hogy nem gyozott meg. Nekem szerencsere nem kinszenvedes lehuzni, de az igazat megvallva nem erzek semmi kulonosebb hatast. Egy alapos arcradirozas jobban felfrissiti a boromet. En ezert nem adnek penzt...

Illa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 16.

Ezuton koszonom Kremmania, hogy kiprobalhattam a termeket.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.