Jimjams

Ár:   636 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 636 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krildy, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 636 Ft

Eltávolítja az elhalt hámsejteket. Minimum 6 használatra elegendő.

Ár: 636 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Dév

2016. február 28.

Hú, ez brutál rossz. Mondjuk, ha az ember gyantáztatni is szeretné az arcát, akkor kipróbálhatja. Nekem egyáltalán nem érzékeny a bőröm, nagyjából soha, semmi után nem gyullad be, de a maszk után piros és foltos lett, égett és csípett. Még jó, hogy vasárnap délelőtt kentem magamra, és nem kellett utána kimennem az utcára...
Legszívesebben nulla csillagot adnék. Nehogy kipróbáljátok!!!

Dév
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 28.

Legszívesebben nulla csillagot adnék. Nehogy kipróbáljátok!!!

erika81

2016. február 21.

Szerintem ezzel a maszkkal kínozni lehet! :)
Ő is a nyeremény része volt! Olvastam, hogy picit nehéz lehúzni, de nekem szabályosan fájt tőle az arcom még órákkal a lehúzás után is.
Azóta nem használtam, még nem vettem rá magam, mert ugyan szeretem ha valami tisztítja a pórusaimat, de azt nem ha közben a bőrömet is le akarja szedni!

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

Szerintem ezzel a maszkkal kínozni lehet! :)

franciska.papp18

2016. február 17.

Olyan semmilyen volt számomra ez az arcmaszk. Akkora hatalmas változást nem hozott az életembe, de igazából kárt sem csinált. Biztos, hogy több alkalomra volt elég mint 6. De így ajánlgatni nem nagyon tudom, hogy hú ez aztán milyen szuper volt. Egyszer elhasználtam, de újravenni nem fogom.

franciska.papp18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 17.

CeCeDrake

2015. november 22.

Heti 1x használom, hét közepén. 7 alkalomra elég a tubus tartalma. A kombinált tág pórusú bőrömre jó. Tisztít, frissebb utána a bőröm és összehúzza picit a pórusokat.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Mackobunda

2015. november 21.

Borzalmas az állaga, nagyon rossz érzés felvinni is, mintha ragasztót kennék a fejemre. Ami felvitel közben már meg is köt. Még az illata el is menne...DE!!!
Először egész arcra használtam, megbántam, mert kb. az arcom is jött vele együtt. (szóval a mély-tisztítás megvan) Vörös lett, foltos és fájt.
Ezek után a T vonalban próbálkoztam, oda használom el. Ráncokat tényleg csökkenti, de zsírosít, a pórusokat is szétnyitja.
Nem tudom, hogy ennek így kéne e működnie !?! (pedig normál és vegyes bőrre van)
Biztos nem venném újra...szeretem a maszkokat, de ez...
Érzékeny bőr kínzóeszköze...

Mackobunda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 21.

Biztos nem venném újra...szeretem a maszkokat, de ez...
Érzékeny bőr kínzóeszköze...

doka

2015. november 18.

Nehéz eldolgozni, azonnal szárad/ragad, majd az eltávolítás egy újabb szenvedés volt, tépte a bőrömet. Gyakorlatilag a körmömmel kapargattam, végül micellás vízzel mostam le a maradékot, mert nem akartam tovább kaparni. Tény, hogy puha volt utána a bőröm, de nem hiszem, hogy ez normális. Nem fogom újravásárolni, abban sem vagyok biztos, hogy a flakont elhasználom-e.

doka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Nitacsiga

2015. november 15.

Eddig egyszer használtam, de nem volt vele túl jó élményem. Az illata nem zavaró, az állaga miatt kicsit nehéz eldolgozni. Bár normál és vegyes bőrre ajánlott, mivel kaptam és nem vettem, gondoltam nem lehet gondom belőle. Egészen rendben is volt minden a leszedésig. Nagyon húzta a bőröm, ami ettől ki is pirosodott és égett. A lemosás és a hidratálás segített utána, de eltelt pár óra, amire teljesen elmúlt a pirosság. Lehet, hogy másnak beválik, még egyszer biztos kipróbálom, hátha most más lesz a tapasztalatom.

Nitacsiga
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

mgina007

2015. április 11.

A használata után olyan lett a bőröm, mint a babapopsi, komolyan mondom. DE a leszedése olyan iszonyatosan macerás volt, hogy nem tudom mikor veszem rá magam legközelebb a használatára. Pedig betartottam a hatóidőt, lehet, hogy vastagabban kellene felvinni.

mgina007
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

bubbans

2014. május 6.

Még csak egyszer használtam, de már megbántam, hogy megvettem. :( Nem elég hatékony és amikor húztam le az arcomról, annyira fájt, hogy a könnyem is kicsordult. Az ára is elég borsos a méretéhez képest, így biztosan nem fogom újravenni.

bubbans
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 6.

foxgirl

2014. április 21.

Nekem 7 használatra is elegendő volt, bár még így is kicsit sokallom az árát. A hatásával meg vagyok elégedve, még a pattanásaim pirossága is enyhült amikor felkentem.

foxgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.