KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jimjams

Ár:   636 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 636 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krildy, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 636 Ft

Eltávolítja az elhalt hámsejteket. Minimum 6 használatra elegendő.

Ár: 636 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kátya

2014. február 20.

Nagyon meglepődtem, mennyire jó ez a maszk. Szinte véletlenül vettem meg, elkeseredésemben, mert amit kinéztem, az pont nem volt. És ha már az ember lánya vásárolni akar, hadd tegye. Szóval ő jött szembe, nem néztem belőle ki sokat, de mekkorát tévedtem. Sokkal puhább utána a bőröm, egységesebb. Tisztának érzem, tisztábbnak is tűnik, összehúzza a pórusokat, kellemes használni. A ráírt várakozási időt mindenképp be kell tartani.

Kátya
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

Szütyő Beauty blog

2014. január 16.

Isteni uborkás, frissítő illata van, könnyű felkenni, és eloszlatni. Viszonylag gyorsan szárad. Nekem valamiért mégsem vált be, nagyon húzta a bőröm a leszedésnél, nem volt jó élmény.

Szütyő Beauty blog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

andikaaa

2013. július 29.

30 ml-es, Rossmannban ha jól emlékszem 400-500 Ft. Szerintem egész jó, meg vagyok vele elégedve.

andikaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

dorisz13

2013. július 26.

A Rossmanban szúrtam ki. Meg is vettem, mert alig találtam lehúzható maszkot, csak egyszer egy Baleásat, ami iszonyatos volt. Este letisztítottam az arcomat, és fel is raktam ezt a maszkot. Nem kellett belőle sokat kinyomni, szerintem valós, amit írtak, hogy 6 alkalomra elegendő. Vékony rétegben felkentem, és rajta hagytam 20 percig. Finom uborka illata volt, és miután lehúztam friss lett az arcbőröm. Nekem még azért is tetszik, mert még fiatalabb koromban használtam ilyen kencét. Tiszta retro. :-)

dorisz13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.