KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jimjams

Ár:   19980 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 19990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Doki, Módosítva: 2015. november 16.

Ár:   19980 Ft
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Alveolashop.com, 19990 Ft

Ultrahangos arckezelő készülék

A bőr felfrissítéséhez nincs más dolgod, mint megtisztítani annak felületét, felvinni a bejuttatni kívánt értékes hatóanyagokat és 8 perc alatt alaposan átultrahangozni bőröd, hogy a speciális hullámok a felvitt hatóanyagokat a bőrbe jutassák és feltöltsék, feszesítsék azt.

Felhasználási területek:

• Ráncfeltöltés
  • Hidratálás
  • Feszesítés
  • Sejtaktiváció

A szett tartalma:

• JimJams Beauty Ultrasonic készülék hatóanyag-bevitelhez, ráncfeltöltéshez, aktivációhoz és feszesítéshez
  • JimJams Beauty Aktiváló liposzómás gél hialuronsavval 30ml
  • JimJams Beauty Hidratáló nappali krém A-, C-, E- vitaminokkal 50ml

A készülék adapterrel működtethető, melyet a csomag tartalmaz.

Ár: 19980 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 19990 Ft, Eladó: Alveolashop.com

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ritus

2017. november 29.

Imádom! Jártam kozmetikushoz mezoterápiás kezelésre - annak volt ilyen hatása. Első alkalommal, hogy lássam a különbséget, csak az arcom egyik felén próbáltam ki. Már az első használat után jól látható volt a különbség: a kezelt oldalon sokkal tömörebb, simább, feszesebb volt a bőröm. Én egy webshopban vettem pár ezer forinttal olcsóbban, mint a drogériákban lehet kapni.
Ami viszont első alkalom után kicsit ijesztő volt - éjjel többször felébredtem hevesebb szívdobogásra, amit azóta nem tapasztaltam. De anyukámnak a lelkére kötöttem, hogy emiatt csak módjával használja.
Nekem bevált a liposzómás krém, amit mellé adnak, de már beszereztem más termékeket, amikkel majd kipróbálom.

Ritus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Andrea27

2017. október 29.

Egy hete a készüléket a mellé kapott géllel használom esténként, és nagyon hatásos. Csak a homlokomra használtam eddig, és ott kisimította a bőrömet. Most az arcom többi részén is elkezdtem használni. Reggel nem használom mert fényes-ragacsos marad a géltől a homlokom (esetleg majd más krémemmel). Nem reméltem a készüléktől (géltől) ekkora változást, de tényleg használ.

Andrea27
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

szlilly

2017. október 10.

Ez a gép maga egy kis csoda! Mikor megkaptam még kételkedtem benne, hogy milyen hatása lesz, de az első hét után levett a lábamról és azóta is töretlen a sikere nálam. Lassan egy éve használom, nem mondom, hogy teljesen rendszeresen, inkább csak időszakosan, mikor úgy érzem, hogy kicsi ráfér az arcomra az extra kezelés. 2-3 használat után szépen csökkenti a kis mimikai ráncaimat, illetve fokozza a krémeim hatását, amiket utána az arcomra kenek. 100%-ig meg vagyok elégedve vele!

szlilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

agirlhasnoname

2017. május 29.

Nem tudom, hogy csak én reagáltam rá ilyen negatívan, vagy mások is tapasztaltak hasonlót, de olyan, mintha csökkentette volna az amúgy sem telt (értsd: küzdök azért, hogy egészséges életmód mellett megmaradjanak a párnáim) arcom zsírszöveteinek méretét. Karikás lett a szemem (nem használtam rajta, egyszer áthúztam a kezelőfejet alacsony teljesítményen, pulzáló üzemmódban a szemem alatt kb. 1 cm-rel), be van esve az arcom, mint egy múmiáé. Ezen felül használat után furcsa szívdobogásérzésem lett (nincs egészségügyi vagy szívproblémám), lüktetett az arcom, de ezt annak tudtam be, hogy biztosan épp kifejti a hatását a kezelés. Azóta eltelt 2 nap és egy éjszaka, semmit nem javult, a bőröm pedig kipirosodik minden erősebb érintéstől (pedig egyébként erre sem hajlamos), én meg érthető módon meg vagyok ijedve, és csak reménykedni tudok, hogy helyre lehet ezt hozni valahogy több százezer Ft kiadása nélkül.

Egyébként még a gép megvásárlása előtt utánaolvastam az ultrahangos technikának, és sajnos hallgatnom kellett volna a megérzéseimre, mert sokhelyütt írják, hogy egyrészt nincs hosszútávú orvosi kutatásokra épülő részletes információbázis a kozmetikai UH-val kapcsolatban, másrészt sok az ellenjavallat (itt nem szabad, ott nem szabad, erre-arra hosszú távon negatív hatással bír), így gyakorlatilag lehetetlen teljes biztonságérzettel használni.

agirlhasnoname
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

pqampuska55

2015. szeptember 1.

A legjobb pajtásom lett! Feszesebb, selymesebb érzetű lett a bőröm heti egy használattal egy hónap után, a kisebb hegek hamarabb gyógyulnak. A hozzá adott gélt nem szeretem, mert a javasolt maximum 8 perces használatot követően is furcsa darabkákat hagy a bőrömön; ezeket nedves törölközővel szoktam lemosni és utána körömvirágos krémmel kenem az arcom, s lám reggelre láthatóan pihentebb bőrrel ébredek. :)

pqampuska55
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Hajnal_ka

2015. július 30.

Sokat filóztam, hogy mi legyen. Kéthavonta járok kozmetikushoz, és nála szoktam ultrahangos kezelést kapni. Egy-egy ilyen alkalom után napokig nagyon szép a bőröm. Gondoltam a kozmetikai kezelések között nem árthat, ha néha én is teszek érte. Megrendeltem ezt a terméket, és egyenlőre nem bántam meg. Csodát persze nem kell várni tőle. A hozzá kapott gél nem rossz, a krém sztem semmit nem ér. Következő alkalommal már az eddig is használt saját krémeimet fogom használni utána. Tegnap este próbáltam ki először, és ma reggel mintha tényleg szebb lenne a bőr tónusa, feszesebb az arc. Még tesztelem, és majd írok, hogy mit tapasztaltam. Egyenlőre 4*.
Up.: nagyon megszerettem. 2-3 hetente használom esténként, és tényleg szépen kisimítja a bőrt másnap reggelre. Kezdésnek a hozzá kapott zselével használom, utána pedig a saját krémeimmel próbálkozom (clinique, v. yves rocher).

Hajnal_ka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

loju

2015. április 21.

Mindenképpen be kellett szereznem! Nem járok kozmetikushoz, így ennyi idősen úgy véltem, hogy legalább ennyit megérdemel a bőröm.

A hatóanyagok mélyebbre juttatása lenne a feladata és a bőrfiatalítás. Terveim szerint hetente egyszer fogom használni! Még csak kétszer használtam, szerencsére alapból is elég jó minőségű a bőröm, egyenlőre nem vettem észre változást. Viszont tényleg jó érzés használni, felmelegszik a fej és nagyon finom bizsergő érzést okoz. Én sajnos a hozzá tartozó krémeket nem tudom használni, mert allergiás vagyok a benne lévő tartósítószerre, viszont a Lady Stellának nagyon jó kis pakolásai vannak szuper jó áron és szuper nagy kiszerelésben (250 ml). Felkenem a pakolást és végigcsinálom vele a kezelést.

Remélem használni fog!
Egyenlőre max. csillagot kap, később update-elek!

loju
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

Remélem használni fog!
Egyenlőre max. csillagot kap, később update-elek!

jibjab

2014. december 20.

Nem is én lennék, ha nem rohantam volna megvenni! :) Kipróbáltam 2 alkalommal. Nem tudom, hogy mennyire hatékony, a hozzá kapott zselét és krémet szépen bevitte, de azt hiszem, hogy én inkább a saját megszokott szérumaimmal és pakolásaimmal fogom használni, mert amit mellé adtak liposzómás, vitaminos gél és hidratáló krém nem rossz ugyan, de annyira nem győztek meg.
Azért nem veszélytelen kis készülék és érdemes nagyon alaposan elolvasni a használati utasítását. Kizáró ok a pacemaker, a daganat, láz, fertőző betegség, terhesség, menstruáció, vérzési hajlam, fémprotézis, (egyik barátnőm mondta, hogy neki is van és az amalgám fogtömés körül nagyon kellemetlen volt neki), bőrbetegség, viszértágulat és implantátum felett. Tiltott testtájak: fül- és szemkörnyékén, szemen, szív felett, koponyán és a gerincoszlop közelében Mivel nem járok kozmetikushoz elhatároztam, hogy havonta 1-2 alkalommal fogom használni, csodát nem várok tőle, ahogy a krémektől se, de azt gondolom, hogy nem árt néha egy kicsit alaposabban bejuttatni a hatóanyagot a bőrbe. Sok a tiltás és figyelmeztetés, de azzal nyugtatom magam, hogy ha betartom ezeket a dolgokat, akkor talán nem okozok kárt magamban.

jibjab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 20.