KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   9980 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   MediaMarkt   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 9980 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Narancs, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   MediaMarkt
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 9980 Ft

Lehetőséget biztosít az arc teljes felületének néhány perc alatt történő megtisztítására. A választható finomabb és erőteljesebb mechanikai peeling 6x hatékonyabban távolítja el a bőr felületén felhalmozódó elhalt szarusejteket, olajos szennyeződéseket és smink maradványokat, mint a sima csapvíz. A rendszeres kezelésekkel elősegíthetjük a bőrlégzést és minimalizálhatjuk a mitesszerek és pattanások kialakulását a bőrön.

Ár: 9980 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 5000 Ft , Eladó: ami2015
Állapot: max. 8-10 alkalommal használt, Helyszín: --, fizetés: utalás után postázom
Ár: 2000 Ft , Eladó: Danielle
Állapot: Néhányszor használt., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

whitemerci

2018. január 20.

Kb.1 éve van meg, de lehet kicsivel kevesebb :). A 3 kefefej közül kettőt sűrűn használom, hetente minimum. A durvább, erőteljesebb szőrű fejet arcradírozáshoz, még szemcsés állagú hámlasztó arcradírok bemasszírozásához is. Általában száraz vagy ritkán csak nagyon-nagyon enyhén nedves bőrfelületre kézzel viszem fel, és osztom el a bőrradírt, majd ezzel a kis pulzálós durvább kefefejjel, körkörös mozdulatokat masszírozom bele még jobban a bőrbe, majd legvégül bő vízzel mosom le. A puhább keféjű fejet habzó arclemosó használatakor vetem be, ott is enyhén benedvesített bőrre kézzel viszem fel, és a puhább sörtékkel habosítom fel, körkörös mozdulatokat végezve. Igazán kellemes érzés a bőrnek, és ténylegesen tisztább, és szebb eredményt produkál, mint bármi más :). Finom, puha, egységes bőrfelületet képez, olyan lesz az arcbőr, mint a baba popsija. A harmadik szivacsos fejet, kényeztetésre, akár krémek, vagy krémes állagú termékek bemasszírozására lehet a legjobban használni, én ezt nagyon ritkán használom. Nem használok sem az arclemosó felhabosításához, sem a bőrradírhoz sok vizet, ezért nekem egyáltalán nem folyik be a víz az elemekhez. Ha nagyon fel van hígítva az arctisztító, akkor a kefe sem tud annyira nagyon hatékony munkát végezni szerintem, és úgy el tudom képzelni, hogy az elemekhez befolyik a víz. Én meg vagyok elégedve ezzel a bőrtisztító kefével, nekem megérte megvenni. A hozzá adott lemosókat én nem nagyon szeretem, kipróbáltam, de nem igazán tetszenek.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

Hajnacinci

2018. január 11.

Már jó pár hónapja használatban van és pont úgy vagyok ezzel a termékkel, mint anno az elektromos fogkefével. Vagyis az első tisztítás után megkérdeztem magamtól, hogy miért nem szereztem ezt be már sokkal korábban??!! Annyira megkönnyíti az életem! Baromi jól tisztit, nem marad a bőrömön smink maradvány, felfrissít és előkerül a régi rózsaszín pofim :-) A szivacsos fejet ki se próbáltam, a puha kefés napi használatban van, a durvább keféssel is hetente többször hámlasztok. Amit észrevettem még mióta arctisztító berendezést használok; hogy kevesebb a mitesszer és sminkelés után sincsenek száraz részek az arcomon, pedig ez nálam téli időszakban rendszeresen visszatérő probléma volt, így szebb a sminkem is. Csak ajánlani tudom!
Hátha segítség, hogy nedves kefével vagy nedves arcon (én víz spayt) érdemes használni, úgy egyáltalán nem "húzza" az arcbőrt. Valóban belefolyhat a víz, de az gondolom, hogy ez a legtöbb fürdőszobai elektromos berendezésnél fennáll, (elem, aksi, akármi..)csak oda kell rá figyelni. Szóval oldalra fordítva érdemes a nyelet fogni, akkor nincs baj. Nekem jobb hogy csak rezeg és nem forog, így nem csapkodja szét az tisztító folyadékot. Remélem hosszú életű kütyüre lesz nálam;-)

Hajnacinci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Barbi93

2018. január 7.

1 éve kaptam ajándékba, az elején nagyon szívesen használtam mivel új dologról volt szó és már nagyon vágytam erre a termékre.
De egyre érzékenyebb lett a bőröm ezért félre tettem mivel a puha sörtéjű kefe is fájdalmas volt az arctisztításhoz.
Nem rég vettem újra eő.
Amit nem szeretek benne hogy elemes és nagyon oda kell figyelni ne hogy bekerüljön a víz, sajnos nem viz álló.

Barbi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Nem rég vettem újra eő.

Hippi77

2017. április 3.

Karácsonyra kaptam meg a csomagot, így már három hónapja használatban van.
Szerintem szuper. A puhább kefét használom tisztításhoz, míg a durvábbat a radírozáshoz. Használat után, már a tisztítás után is, a bőr érezhetően simább és puhább. A durvább kefe sem túl durva, nekem kifejezetten jólesik a használata.
A csomagban lévő tisztító és radír semmiféle allergiát nem okozott.
A pattanások száma szerintem nem lett kevesebb, de használat után tényleg sokkal tisztábbnak érzem a bőröm.
Összességében meg vagyok vele elégedve, csak azért 4 csillag, mert mitesszerek terén jobb hatékonyságot vártam.

Hippi77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

Karácsonyra kaptam meg a csomagot, így már három hónapja használatban van.
A csomagban lévő tisztító és radír semmiféle allergiát nem okozott.

ami2015

2017. március 20.

Használtam egy ideig, de nem sok alkalommal, mert vettem egy másik márkától arctisztítót. Első ilyen eszköznek szerintem nagyon jó, minden bizonnyal ma is használnám, ha nem kapok egy másikat, amit jobban megszerettem. Keresi új gazdáját. :)

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

barbiii_sz

2017. február 17.

3 hónapja használom napi szinten, elsőre szokatlan volt, hogy nem a fejek forognak, hanem maga a kütyü rezeg. Két fokozat van rajta, az egyik enyhébb, míg a másik erősebb rezgést eredményez. A erősebb fejen tényleg valamivel durvábbak a sörték, de nem sokkal erősebb az sem, viszont az érzékeny bőrre való fejen puhák, én szinte csak azt szoktam használni. Amit viszont napi szinten használok az az "érzékeny fej", sokféleképpen kipróbáltam már, de legjobban úgy vált be, ha langyos vízzel megmosom az arcom, ezután teszek az arclemosómból a bőrömre, de nem mosom le, hanem benedvesítem a kefét és azzal együtt tisztítom meg az arcom. Nagyon tiszta, egyenletes, hámló részektől mentes és puha lesz utána a bőröm, a pórusokat maradéktalanul sajnos messze nem tisztítja, de az ilyen készülékek állnak legközelebb ahhoz, hogy valamennyire megtegyék. Egyébként a pattanások ellenére is sokkal simább a bőröm tőle, mert azokat is valamennyire leradírozza. A kefe könnyen tisztítható, még most is olyan, mint új korában és a készülék mérete sem túl nagy, így akár utazáskor is magunkkal vihető. Ha épp nincs kedvem használni egy napig (nagyon ritka eset), rögtön megérzi a bőröm, szóval tényleg napi szinten be van vetve, kivétel amikor arcradírt használok, mert úgy a kettő együtt már sok. Sminket önmagában nem ezzel szoktam lemosni, hanem csak azután használom, de ez is jól mutatja a hatékonyságát, mert miután nekem úgy tűnik, hogy mindent eltávolított a sminklemosó, utána használom ezt az arctisztítót és a keféjén látszik, hogy még alapozós, szóval általa lesz maradéktalanul tiszta az arcom, a pórusokból is kitisztítja az alapozót.

Nagyon szeretem, ennek ellenére akkora különbség nincs közte és mondjuk a Rivel de Loop készüléke között (azt használtam előtte), hogy a 7 ezres árkülönbség indokolt legyen. Emiatt vonok le egy csillagot, mert túl drága.

barbiii_sz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

tramit

2017. február 11.

Néhány éve használom, nagyon szeretem. Szituációfüggő, mikor melyik fejet vetem be (a szivacs már elhasználódott, de nem is hiányzik). Imádom a hozzá tartozó lemosót és radírt is, különösen az utóbbit, mennyei illata van. :) Néha használom őket a készülék nélkül is, de a készülékkel az igazi. Nekem kombinált, hol zsíros, hol húzódós, érzékeny bőröm van, és ez mindig szépen kiegyenlíti az arcom felületét, érzem, hogy jobban lélegzik a bőröm. Használat után többöször is előfordult, hogy megjegyezték, milyen szép, üde arcbőröm van. :)

tramit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

helgus96

2017. január 9.

Több, mint 1 éve használom, mondhatom, hogy mostmár rendszeresen. A közepes erősségű kefét használom, a szivacsos fej olyan semmilyen, soha nem használom, a legdurvább fej pedig túl durva, úgyhogy azt csak néha veszem elő radírozás céljából. Igazából szeretem, jól lehozza a maradék sminket, koszt az arcomról, szépen felhabosítja a géles lemosómat (nem a hozzátartozó termékeket használom, azok valahogy nem jöttek be). Amit viszont nem szeretek, hogy bármennyire ügyelek rá, mindig befolyik a víz az elemek közé, félek, hogy tönkremegy így minden használat után leveszem az elemes tető és hagyom száradni. Összességében meg vagyok elégedve vele de halál nyugodtan tudnék élni nélküle is.

helgus96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

fdorottya

2017. január 2.

Karácsonyra kaptam egy ilyen készüléket. Nagyon szépen tisztít, nagyon tetszik az egész készülék. DE! A hozzá adott arclemosó és bőrradír olyan allergiát okozott nálam, hogy egy hét múlva is látszottak a csúnya nagy piros pöttyök.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

buzavirag

2016. december 10.

Még egy éve rendeltem meg fél áron a glamour napokon. Nem sűrűn használom, de lehet majd áttérek a hetenkénti használatra (a kozmetikusom ajánlotta ezt az időintervallumot), bár igaz nem pattanásos a bőröm, és mitesszerből is kevés van rajta, de a használata után az arcom nagyon puha, az elhalt hámsejtektől mentes. Mikor hámlik az orrom körül a szárazságtól a bőröm, akkor kiváló ez a kis készülék. Használata után a puhaságot mindig fokozom arckrémmel is. A kefék közül mindig a puhábbikat használom, mert nekem az erősebb az tényleg nagyon erős.
Ajánlani tudom annak aki szeretne ilyet, de bizonytalan.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Ajánlani tudom annak aki szeretne ilyet, de bizonytalan.