KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Joanna

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hopi, Módosítva: 2017. augusztus 8.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Hajápolók

Hialuronsavat tartalmazó hidratáló kondicionáló spray, mely tökéletesen táplálja és ápolja a hajat miközben könnyen kifésülhetővé, fényessé és erőssé varázsolja azt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Hopi

2017. augusztus 11.

Megláttam a boltban, szimpatikus volt, szóval úgy döntöttem, hogy egy próbát megér, megveszem. Már majdnem a fél flakont elhasználtam, elég gyorsan fogy, de egyáltalán nem spórolok vele, mert hosszú, dús hajam van, szeretném ha mindenhova jutna. Az illatát szeretem, diszkrét, de kellemes. A kifésülést tényleg megkönnyíti. Mennyire hidratál? Hát... Nem tudom. Miután befújom egy ideig vizes tapintású a hajam, de utána elég gyorsan beszívódik. Szerintem ápolja, utána puhább érzetű lesz a hajam. Nem egy hatalmas csodaszer, de jó áron van, tényleg van hatása és hidratál is kicsit, de nem annyira, mint mondjuk egy hajpakolás. Szerintem egy próbát mindenképpen megért és még azt sem tartom kizártnak, hogy ha máskor is belefutok, akkor megvegyem újra.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Hidratálók: Glycerin, Butyloctanol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol