KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Joanna

Ár:   950 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: brondegirl, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló és tápláló hatással, sérült, igénybevett hajra.

Innovatív keratin formulájának köszönhetően regenerálja, erősíti a sérült, károsodott hajat, miközben kellemes illatot biztosít. Használatával az eredmény napról napra szebb, csillogóbb és egészségesebb haj.

Catn0va

2016. október 26.

Én olcsóbban vettem, mint 950 Forint, olyan 600-700-ba került. Alapvetően elégedett vagyok, könnyű kibontani vele a hajat. Az illata is kellemes. Használom egy ideje, szerintem tudja azt, amit a csomagolás ígér. Bár ebben a kategóriában számomra mindig a Gliss Kur spray-k lesznek a legkedvesebbek, de szorosan mögöttük következik ez. Elégedett vagyok. :)

Update: Hosszabb használatot tekintve nem vagyok teljes mértékben elégedett, igazából a haj kibontásán kívül nem sokat tud a termék.

Catn0va
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Hidratálók: Glycerin, Butyloctanol, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.