KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Joanna

Ár:   475 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Vianni, diszkontok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ssteff15, Módosítva: 2016. december 21.

Lelőhely:   Vianni, diszkontok, drogériák
Kategória:   Hajfestékek

A Naturia blond szőkítő családdal egyedülálló szőke színt varázsolhat hajának, valamint hosszantartó ragyogó hatást érhet el. A készítmény selyem protein kivonattal lett gazdagítva. III szint tartós szőkítő.

A doboz tartalma:

• szőkítőpor 25g
  • krém oxidáló 70 g
  • védőkesztyű
  • használati utasítás.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!