KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Joanna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2011. május 26.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

karina

2013. március 29.

Csabito volt, megvettem. Szerettem is kb elso ket alkalommal. Aztan mar nem tetszett. Gondoltam elhasznalom borotvalkozashoz vagy valami hasonlo, de nem, mar felfordul a gyomrom a szagatol.

karina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

nestle021

2012. április 17.

Én a vaníliás testvérét próbáltam ki.Nagyon jó vele tusolni, de tusolás után semmi illata nem marad szinte...sokat kell belőle kinyomni az a baj, és ehhez meg nekem elég drága.600-700 Ft között van...

nestle021
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 17.

mellesleg

2012. január 20.

Karácsonyra kaptam egy ilyet. Nagyon fini, intenzív rumos csoki illata van :) Én végig érzem fürdés közben, de sajnos igaz, hogy utána hamar elillan sajnos :( Nem annyira száraz a bőröm, ilyenkor télen pedig úgyis testápolózok utána, úgyhogy a hidratálásáról nem tudok nyilatkozni, de annyira nem hidratál mondjuk, mint egy krémes tusfürdő. Viszont egy élmény vele a fürdés, aki szereti az illatos tusikat, annak biztosan bejönne, mint ahogy nekem is :)

mellesleg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 20.

bokihugi

2011. május 22.

Valóban jó az illata, de nem tartós, már fürdés után nem érezni a bőrömön. A tisztító hatásával nincs gond, viszont nem hidratálja a bőrt.
Kipróbáltam, mert csábító volt a csokis illat, de nem venném újra.

bokihugi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 22.

Kipróbáltam, mert csábító volt a csokis illat, de nem venném újra.

Emolliensek: Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycereth-2 Cocoate, Glyceryl Oleate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycereth-2 Cocoate, Coco-Glucoside
Illatanyagok: Limonene, Linalool
Színezékek: CI 16255, CI 42090
Tartósítószerek: DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone