KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Joanna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2011. május 26.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Tusfürdők

karina

2013. március 29.

Csabito volt, megvettem. Szerettem is kb elso ket alkalommal. Aztan mar nem tetszett. Gondoltam elhasznalom borotvalkozashoz vagy valami hasonlo, de nem, mar felfordul a gyomrom a szagatol.

karina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

nestle021

2012. április 17.

Én a vaníliás testvérét próbáltam ki.Nagyon jó vele tusolni, de tusolás után semmi illata nem marad szinte...sokat kell belőle kinyomni az a baj, és ehhez meg nekem elég drága.600-700 Ft között van...

nestle021
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 17.

mellesleg

2012. január 20.

Karácsonyra kaptam egy ilyet. Nagyon fini, intenzív rumos csoki illata van :) Én végig érzem fürdés közben, de sajnos igaz, hogy utána hamar elillan sajnos :( Nem annyira száraz a bőröm, ilyenkor télen pedig úgyis testápolózok utána, úgyhogy a hidratálásáról nem tudok nyilatkozni, de annyira nem hidratál mondjuk, mint egy krémes tusfürdő. Viszont egy élmény vele a fürdés, aki szereti az illatos tusikat, annak biztosan bejönne, mint ahogy nekem is :)

mellesleg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 20.

bokihugi

2011. május 22.

Valóban jó az illata, de nem tartós, már fürdés után nem érezni a bőrömön. A tisztító hatásával nincs gond, viszont nem hidratálja a bőrt.
Kipróbáltam, mert csábító volt a csokis illat, de nem venném újra.

bokihugi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 22.

Kipróbáltam, mert csábító volt a csokis illat, de nem venném újra.

Emolliensek: Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycereth-2 Cocoate, Glyceryl Oleate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycereth-2 Cocoate, Coco-Glucoside
Illatanyagok: Limonene, Linalool
Színezékek: CI 16255, CI 42090
Tartósítószerek: DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone