KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

John Frieda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2011. november 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

CocoSunrise

2017. szeptember 10.

Szerintem jo kis sampon festett, vekonyszalu, hosszu hajra. Nem szaritotta a hajvegeket vagy zsirositotta a hajtovet, kicsit lassitotta a festett szin kopasat. Nem csodaszer, de eleg jo, ezt hasznaltam Angliaban es ujra is vettem. En is hajlamos vagyok korpara Pantene es Schwarzkopf hasznalatatol pl. de ennel nem jott elo semmi.

CocoSunrise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

anitkaa

2017. június 14.

Borzasztóan csalódott vagyok!! Igaz, hogy tényleg szép fényes lett a hajam, de..!! SOHA egyetlen sampontól sem lett korpás a hajam, kivéve ETTŐL! Számomra ez a sampom = korpa + fejbőr viszketés. Köszönöm, de SOHA többet nem kérek belőle!

anitkaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Nora000

2016. április 17.

Aki azt állítja, hogy nem ér semmit, az béna.. A szinpigmentet tartalmazó termékcsaládot úgy kell használni, hogy mosàskor, balzsamozáskor rajta kell hagyni jó pár percig h tudjon beépülni a hajba! Nekem bevált!

Nora000
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 17.

nkmagda

2016. március 10.

Egy ismerősöm javaslatára pròbáltam ki ezt a termèkcsaládot, hozzáteszem megrögzötten keresem a legjobb sampont (amit ezután pont megtaláltam) . Sajnos nekem nem vált be, szèp fènyes lett a hajam de kis idő mùlva èszrevettem hogy nagyon hamar zsirosodik elnehezül a hajam s amit mèg sose tapasztaltam sampomtòl viszketett a fejbőröm s ki kiütèseim lettek. Azonnal váltottam.

nkmagda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Karminca

2015. szeptember 22.

Sajnos nalam abszolut semmit nem er a sampon. Atlagos, lemossa a koszt es ennyi, de a hajam nem fenyes. Sokkal rosszabb nem lett, de jobb sem a hajam tole. Tobbet nem veszem meg.

Karminca
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

greengirl

2014. július 18.

Nagyon szeretem ezt a sampont! A termékcsalád egy másik balzsamjával együtt használom, és átlagban három naponta mosom a hajam, ritkán ugyan de négy napig is kihúzom mosás nélkül. A hajam festett, korpásodásra és zsírosodásra is hajlamos, most csak zsírosodik. Igaz hajmosás után ritkán rakok rá bármi egyebet, így vissza is göndörödött a hajam. :D Szóval nem tudom minek az érdeme, de utólag nem bánom ezt a nagyobb összeget, a hajam szép, puha és nem is kell agyonmossam.

greengirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

OAdrienn

2014. március 25.

Én sem tapasztaltabb semmi különösebb pozitív hatást magamon ettől a sampontól. Csak simán tisztít, amit eddig minden samponom meg tudott csinálni. Viszont van olyan tulajdonsága is, amit csak kevés márkától kaptam: lekorpásodott tőle a hajam. Ennyi pénzt nem szeretnék kiadni még egyszer arra, hogy "hópelyhes" legyen a fejbőröm.

Update: tegnap belefolyt a szemembe, fél órával később is éreztem még, hogy kicsit csíp. Ma pedig "gyönyörű" piros, véreres szem köszönt vissza a tükörből. Köszönöm! Mínusz egy csillag...

OAdrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

Pandácska

2013. december 8.

Szeretem, mert nem zsírosítja a hajamat, de mégis szép fényes lesz tőle. A balzsamot is használom. Mivel nagy kiszerelésben veszem, így nem is drága, de gondolom otthon ez nem kapható :/

Pandácska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

brizsitke

2013. november 11.

Örülök, hogy nem én leszek az egyetlen aki azt mondja semmit nem csinál a hajával. Najó, tisztít, de kb. ha szapannal mosom is tiszta lesz. Nagyon szerettem volna szeretni én is, és igaz, hogy nem a hozzá való balzsammal használtam, de anélkül nem működik, az én természetes, vastagszálú, hullámos barna hajamon. Nem lesz tőle fényesebb, puhább, barnább, bármibb. Végülis nem bántam meg, hogy megvettem és kipróbáltam, de újra kizárt, hogy venném. Drága, sok és tényleg rossz a tudat, hogy egy fele ennyibe kerülő gliss kurtól is szebb a hajam, és nem szebbek az összetevői.

brizsitke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

kavicsviola

2013. november 8.

Imádom, a sampont és a balzsamot is használom, sokadszor vettem már újra. Bár nem olcsó, de sokáig elég és pl. glamour napokon olcsóbban be lehet spájzolni. Nem festett barna hajam sokkal fényesebb, szebb tónusú. Én a "Volume" verziót vettem meg, nem zsírosítja a hajam és tényleg dúsabbnak is tűnik.

kavicsviola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Betaine
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Vízben oldódó C-vitaminféle. Viszonylag stabil; stabilabb, mint a sima C-vitamin (L-ascorbic acid), ami fény és levegő hatására gyorsan lebomlik. Hatékony antioxidáns, segíti a bőr kollagéntermelését. A C-vitamin különböző formáiról és hatásáról részletes infó:  http://www.futurederm.com/2008/03/06/spotlight-on-vitamin-c/