KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

John Frieda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agnes0makeupfan, Módosítva: 2017. május 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajfestékek

Hajvilágosítás a zuhany alatt a Brilliant Brunette sorozat hajvilágosító termékével, mindössze 5 perces hatóidővel. Már egy mosás után világosabb hajszín. A termék használható sötét lenövésekhez vagy a teljes hajhosszon, hogy a haj egész évben napcsókolta csillogással pompázzon. Világosított, festett és természetes barna hajhoz egyaránt megfelelő.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

v92

2017. november 1.

Leárazva vettem a Müllerben, még szerencse, mert a teljes árat nem érné meg. A hajtőnél világosított kicsit a hajamon, de egyébként csak egy vöröses fényt adott neki.

v92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Jucika1989

2017. május 18.

Festett barna hajam van, váll alá érő. A vizes hajamra felkentem, belefésültem, 5 perc után lemostam. Rontani nem rontott az állagán, de eredményét se nagyon látom. Fele tubus megvan még, lefóliáztam, egy hónap múlva újra megpróbálom. 3600 forintot így nem igazán ér számomra. Napszívta hatást vártam tőle.
Felkenni könnyű, kicsit büdös, de nem zavaró.

Jucika1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Felkenni könnyű, kicsit büdös, de nem zavaró.

agnes0makeupfan

2017. május 8.

Festett sötétbarna, vöröses (tipikus "brunette") hajamra használtam. Nagyon egyszerű volt a használata. Nem tudom eldönteni, hogy egyszerre kell-e felhasználni, vagy lehet-e tárolni, de nem is volt fontos, mell alá érő hajamhoz az egészet felhasználtam. Egyenletesen világosított rajta, nem érzem, hogy megviselte volna a hajam, megérte használni. A dobozon található utasítás szerint havonta csak egyszer szabad. Németországban, Müllerben vettem, 10€ helyett 5,45€-ra volt leárazva (bár itt általában olcsóbbak a John Frieda termékek, mint Magyarországon).

agnes0makeupfan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Honey, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.