KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

John Frieda

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kocrea, Módosítva: 2012. június 1.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Hullámos hajra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

arwena

2015. november 1.

Szerettem, nekem segített kordában tartani a hullámos hajam. Ezzel a samponnal hullámos, enélkül simán csak kócos volt. Akkor cseréltem le, mikor rájöttem, hogy az SLStől kiütéseim lesznek, azóta nem használom.

arwena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 1.

Keesia

2014. december 31.

Nagyon szerettem volna szeretni, de 2 flakon+balzsam elhasználása után sem sikerült elájulnom tőle. Teszi a dolgát, mint sampon, de ennyi. Nem lesz se simább, se fényesebb, se kevésbé hullámos, vagy kócolódó a hajam, mint bármelyik harmadennyibe kerülő drogériás sampontól. Kicsit csalódtam benne, nagyon nem újravevős. :( Annak, aki szereti, ajánlom a feelunique.com-ról beszerezni, ingyenes szállítással 2000 Ft egy flakon, nem 3000, mint itthon, és 1 hét alatt házhoz jön. :)

Keesia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.

Powderpuff Girl

2014. május 12.

Ő a nagy szerelem a samponok között, mindig elcsábulok, de visszatérek hozzá. Kellemes állaga, illata van és csuper selymes és sima lesz tőle a hajam. Betartja amit ígér. Sőt még a párom is megjegyezte, hogy mindenképpen ilyet vegyünk máskor is, mert szebb lett tőle a haja, nem áll annyira szét. Nálam ez is pozitívum, hogy a párom is észrevette a hatását :)
Nem irritál, nem zsírosít. Próbáljátok ki bátran!

Powderpuff Girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Nem irritál, nem zsírosít. Próbáljátok ki bátran!

Lills

2013. október 28.

"Csodás" szilikonmentes sampon után vettem meg, ami jól tönkretette a hajam. Mindenképp olyan márka termékét akartam megvenni, amiben megbízok, ezért döntöttem újra a John Frieda mellett. Most újra elfogadhatóan néz ki a hajam, már nem olyan száraz (vagy nem tűnik annak), sokkal kezelhetőbb, fényesebb. Nagyon kevés elég belőle, de sajnos nekem lapítja a hajam, bár ezt most annyira nem tudom megítélni. A saját balzsamjával együtt használom, de a pakolását nem vettem meg, mert volt itthon más, de szerintem arra is beruházok hamarosan. :)

Lills
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 28.

Joe

2013. augusztus 20.

Nem tudom mitől lesz egy sampon csodaszer, de ezzel például teljesen elégedett vagyok. Kellemes illata van (bár sajnos nem marad meg hosszan a hajamban), szépen tisztít és nem viszket utána a fejbőröm, mint tette némelyik korábbi samponom.
Nálunk a Müllerben baráti áron forgalmazzák (általában 5 euro körül mozog) és a minap a Rossmannban is láttam akciósan. Ha nem bolondítotok meg valami másik termék iránt itt a Krémmánián, akkor valószínűleg a jövőben is maradok ennél :-D

Joe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

andrea.horvath79

2013. június 29.

Nagyon jò sampon, könnyen kezelhetôvé teszi a hajam.

andrea.horvath79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 29.

Nagyon jò sampon, könnyen kezelhetôvé teszi a hajam.

smijagold

2013. február 16.

Még angliában szerettem bele,sok-sok éve.Sokáig nem lehetett nálunk kapni,majd hála a müllernek nálunk is van már.(bár 2szer annyiért)A Legjobb.Próbáltam már nagyon sok márkát de ő a BEST.nagyon dús, vastagszálú hajam van ,amit naponta vasalok de mindenki dicséri hogy milyen fényes ,selymes a hajam.Ajánlom mindenkinek(balzsammal együtt),bár nem olcsó, de nekem is majd 2hónapig elég(heti 2 hajmosással).

smijagold
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

moncsi29

2012. október 20.

Nekem ez az állandó samponom.Az én hajam vékony szálú,viszont nagyon dús,és össze vissza göndörödik.Ez az egyetlen sampon,amitől tényleg nagyon szép lesz a hajam.valahogy szebben állnak tőle a csigáim.
Néha elcsábulok más márkára(mint most a L'orealra,sajna),de mindig megállapítom hogy ennél nincs jobb.Mióta ezt használom,már nem kell vasalnom se a hajam.

moncsi29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Betaine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.