KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Johnson's Baby

Ár:   1075 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katerina, Módosítva: 2012. augusztus 1.

Kategória:   Tusfürdők

Gyengéden tisztítja a babák bőrét anélkül, hogy szárítaná azt, valamint az egyedülálló NO MORE TEARS® ("Nincs több könnycsepp") formulájának köszönhetően gyengéd a szemhez.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

galagonyanya

2014. október 7.

Szerintem Johnson's-ból a legjobb, imádjuk az almaillatát. És valóban szuperjól habzik.

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 7.

nostijudit

2014. január 7.

Igazából nagyon klassz termékei vannak,csak kicsit átverős,hogy bébi fürdető a neve,holott az illatanayagtartalma miatt nem ajánlott egy újszülöttnél használni.

nostijudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

MissNickole

2013. december 28.

Magamnak vettem az illata miatt, nagyon tetszik és kellemesen tisztít, nem irritálja a bőrömet, egyetlen hátránya, hogy az illata nem tartós....

MissNickole
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

Imre girl

2013. november 11.

Imádják az ikrek (öcséim!).
Én vettem ajándékba nekik. Remekül elszórakoznak a habfelhőben, néha még én is játszom velük. (:

Egyszer nem volt más itthon, nekem meg mennem kellett suliba. Elvittem hát ezt. A barátnőimmel remekül elszórakoztunk vele. Locsoltuk egymást, úszott az egész lakás. :D
Jól elvoltunk.
A lényeg tehát: nekünk bevált ez a csodaszer, nem is térnénk át másra. ;)

Imre girl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 11.

Imádják az ikrek (öcséim!).

Jól elvoltunk.
A lényeg tehát: nekünk bevált ez a csodaszer, nem is térnénk át másra. ;)

NiDDA

2013. november 9.

Ennek is finom illata van, habár a lilát nem tudja lekörözni. Hasonlóan habzik, és nem szárít.

NiDDA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

Kira279

2013. január 8.

Nagyon finom illata van és az állaga is nagyon tetszik. Még nem használom olyan régóta, így nem tudom hosszú távon mennyire szárítja a bőrt.

Kira279
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 8.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kókuszolajból előállított gyengéd tisztítószer, felületaktív anyag, habképző és sűrűség szabályozó. Samponokban is gyakran használt hajkondícionáló és elektromos töltődést megakadályozó anyagként.

Lauric Acid ti I eu 4 1