KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Johnson's Baby

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   400 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2016. február 2.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Krémmánia Kedvencek a -től
zita.herkovics

2017. február 12.

Megvettem. Első körben a lábikóm érdekében, majd 'éjszakai dezodornak'. Teljesen meg vagyok vele elégedve, végül száraz samponként is bevált! Alig fogy, pedig a párom is lopja a lábaira! Újra vevős lesz, mindenképp. (A 200g-os az Eurof.mily-ban 450,- volt.)

zita.herkovics
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Magneto

2017. február 4.

Szeretem, főleg az illatát /gyerekkor/, és elsősorban száraz samponnak, amit leginkább dijazok benne, hogy mintha a hajba beszívódott cigaretta, étel-étterem "szagot" is képes lenne eltűntetni, igazi mencsvár egy egy napon, csak alaposan szét kell dolgozni, ha túlzásba esek enyhén nedves törölközővel szoktam átborzolni a fejtetőmet ne maradjon semmiképp se nyoma a hintőpornak... nagy melegekben hajlatokban még jól szolgál, szőrtelenítés után babaolajjal keverve a kipirosodott bőrfelületre :) valahol említette valaki hogy rákkeltő? miért milyen cikk hivatkozik rá, érdekelne.

Magneto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 4.

Gabicc

2017. január 17.

Én szárazsamponnak használom, amire nagyon bevált. A legzsírosabb hajból is (majdnem) frissen mosottat varázsol és van olyan, hogy 2 napig is kihúzom még hajmosás nélkül. Jól dúsít. Próbáltam már a sokak által kedvelt Batiste szárazsampont, az sem rossz, de ez mérföldekkel lekörözi. Olcsóbb is és kb egy életre elegendő mennyiség.

Gabicc
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

ftmea13

2016. december 30.

Szem alá vettem és egy csodaszer :D Először porpúdert akartam venni, de vagy elfogynak, vagy amit szeretnék megvenni rettentő drága. Vloggerek ajánlására próbáltam ki, és tádá, valóban nem voltak karikáim, kivilágosította a területet. Pár percig mindig rajta hagyom "felpakolás" után, és folyékony korrektor fölé használom. Fehér bőröm van, nyilván a por fehérebb, de megfelelő korrigálással tökéletes. Nem mellesleg tartós is volt az arcomon. Ajánlani tudom annak, aki karikákkal szenved.

ftmea13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 30.

blankasara

2016. október 2.

Tekintsünk el a körülötte kialakult botránytól, vegyük azt, hogy ésszel használja az ember és nézzük akként ami: hintőporként. Kifejezetten kellemes illata van, jó szárazsampon helyett, nem okoz korpásodást, ha csak 1-1 plusz napot akarunk nyerni két hajmosás között, tökéletesen megfelel. Láb- és hónalj dezodorálásra is bevált, soha semmilyen irritációt nem okozott. Erős négyesként sokadszor újravevős.

blankasara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 2.

kisizé

2016. szeptember 23.

Én szárazsamponnak használom, nagyon jó :) az illata nagyon diszkrét

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Én szárazsamponnak használom, nagyon jó :) az illata nagyon diszkrét

szilvia.bano

2016. szeptember 20.

Szeretem ezt a hintőport, enyhe illata van, nem irritál. Az új 200 grammos sajnos erősen parfümizált. Ebből az original változatból a kisebb kiszerelést mostanában csak a Mammut 2-ben nemrég megnyílt Rossmann-ban láttam. Viszont 4 csillag, mert a Babylove sensitive parfümmentes, és feleennyibe kerül.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

kukumaluthch

2016. szeptember 10.

Nekem is nagyon bevált ez a hintőpor (200g-s változat), száraz samponként, éjszakai dezodorként, összeérő combokra, nyáron hajlatokra, télen lábdezodorálóként.
Nekem minden szempontból megfelelt, az hogy most mennyire igaz, hogy rákkeltő anyagokat tartalmaz, azt nem tudom, de ugyanígy akkor nagyon sok dezodort, egyéb kozmetikumot nem lehetne használni, csak a disznózsírből készült háziszappanokat, mint anno nagyanyáink, de lássuk be, ez a mai világban már nem igazán elegendő. [használok kézműves szappanokat és imádom őket, félreértés ne essék]

kukumaluthch
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

orik

2016. szeptember 4.

Száraz sampon helyett használom. Nekem bevált :)

orik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Száraz sampon helyett használom. Nekem bevált :)

MsKors

2016. július 10.

Én éjszakai "dezodornak" használom, nagyon bevált. Hol ezt veszem, hol mást, mikor mit akcióznak de ha épp egyiket sem amik közül választani szoktam, ezt veszem le a polcról.

MsKors
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance