Johnson's Baby

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   400 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2016. február 2.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

botyi

2019. február 12.

Gyantázás után használtam, de a nem igazán vált be, nem nyugtatta olyan jól a bőrömet, mint a parfümmentes hintőpor.

botyi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Betty81

2019. január 29.

Én is szárazsamponként használom, sajnos gyorsan zsírosodik a hajam, ha éppen nincs időm megmosni, ugyanaz a hatás érhető el vele, mint az aeroszolos szárazsamponokkal. Sőt, én sokkal precízebben fel tudom vinni a hajamra, mint a szórófejes változatokat, nem "úszik" a fürdőszoba tőle, ráadásul finom, visszafogott babaillata van, nem irritálja a légutakat, mint a hajtógázzal működő termékek, és még hajszárítót sem kell használni, hogy a felesleget kifújassam a hajamból. Amikor barna volt a hajam, akkor is észrevétlenül tette a dolgát. Bízzunk benne, hogy már valóban azbeszt mentes a hintőpor! :)

Betty81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

tsolya

2019. január 26.

Általában babapúdert használok az arcomra, így ez lett a második amit kipróbáltam. Reggelente használom, és borzasztóan erős, parfümös illata van. Lehetne diszkrétebb az illata, de alapvetően jó munkát végez. Ha egyszer sikerül elhasználnom, akkor biztosan nem ezt veszem újra. ár-érték arányban viszont hozza az elvárásokat.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

viszizsani

2018. szeptember 20.

Sokoldalú és finom állagú , szuper áron

viszizsani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Sokoldalú és finom állagú , szuper áron

senorita78

2018. szeptember 12.

Jobb híján én is kipróbáltam száraz samponként. Meglepődtem, de tényleg működik :-) az illatát is imádom!

senorita78
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

anetta.filip

2018. augusztus 7.

Hagyományos babapopsi illatú púder:D Finom állagú, teljességgel kifizethető áron, nem túl bonyolult INCI-vel. Munkámhoz és magamra is használom.

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Scara

2018. augusztus 2.

Nagyon szeretem, mindig van belőle itthon. Télen-nyáron remekül működik, az illata kellemes és diszkrét. Kicsit fakul már a nyaraláson összeszedett színem és a BB kém sötétebbnek látszott az arcomon, így ezt haszáltam ma a megszokott púder helyett, hogy világosítson rajta picit. Alig hittem a szememnek! Az eredmény tökéletes és pormentes lett, ami ráadásul még most a munkaidő végén is tökéletes, nem igényel igazítást. :)

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Kmetyek

2018. május 28.

Szárazsamponként használom, és remek munkát végez.

Kmetyek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Szárazsamponként használom, és remek munkát végez.

Nileve

2018. április 19.

Kedvenc alternatívám a fújós flakonos szárazsamponok helyett. Olcsó, könnyen beszerezhető, kellemes az illata, teszi a dolgát!

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Yavanna

2017. december 16.

Szárazsamponként használom és szerintem tökéletes munkát végez :) Nagyon jól helyrehozza a zsíros hajamat, sőt még tartást is ad neki, akár 2 nappal is kitolja a következő hajmosás időpontját. Viszonylag könnyű eltávolítani, hogyha viszont többre van szükség belőle, olyankor elő kell vennem a hajszárítót, hogy maradéktalanul kifújja a hajszálaim közül. Egyébként praktikus a csomagolása, még nem nagyon fordult elő, hogy véletlenül túl sok jött volna ki belőle. Az illata kellemes, egyáltalán nem erős. Nagyon sokáig elég, így árérték arányban nem hiszem, hogy található ennél jobb termék.

Yavanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance