KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Johnson's Baby

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   400 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2016. február 2.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anetta.filip

2018. augusztus 7.

Hagyományos babapopsi illatú púder:D Finom állagú, teljességgel kifizethető áron, nem túl bonyolult INCI-vel. Munkámhoz és magamra is használom.

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Scara

2018. augusztus 2.

Nagyon szeretem, mindig van belőle itthon. Télen-nyáron remekül működik, az illata kellemes és diszkrét. Kicsit fakul már a nyaraláson összeszedett színem és a BB kém sötétebbnek látszott az arcomon, így ezt haszáltam ma a megszokott púder helyett, hogy világosítson rajta picit. Alig hittem a szememnek! Az eredmény tökéletes és pormentes lett, ami ráadásul még most a munkaidő végén is tökéletes, nem igényel igazítást. :)

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Kmetyek

2018. május 28.

Szárazsamponként használom, és remek munkát végez.

Kmetyek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Szárazsamponként használom, és remek munkát végez.

Nileve

2018. április 19.

Kedvenc alternatívám a fújós flakonos szárazsamponok helyett. Olcsó, könnyen beszerezhető, kellemes az illata, teszi a dolgát!

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Yavanna

2017. december 16.

Szárazsamponként használom és szerintem tökéletes munkát végez :) Nagyon jól helyrehozza a zsíros hajamat, sőt még tartást is ad neki, akár 2 nappal is kitolja a következő hajmosás időpontját. Viszonylag könnyű eltávolítani, hogyha viszont többre van szükség belőle, olyankor elő kell vennem a hajszárítót, hogy maradéktalanul kifújja a hajszálaim közül. Egyébként praktikus a csomagolása, még nem nagyon fordult elő, hogy véletlenül túl sok jött volna ki belőle. Az illata kellemes, egyáltalán nem erős. Nagyon sokáig elég, így árérték arányban nem hiszem, hogy található ennél jobb termék.

Yavanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

kristinakroes

2017. december 16.

Nagyon szeretem az illatát. Szárazsámponként szoktam használni, ez a legolcsóbb megoldás.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Redrosebunch

2017. november 25.

Nagyon szeretem az illatát! Szépen eloszlatható a bőrfelületen, finom a textúrája. Én rendeltetésszerűen használom csak, összeérő bőrfelületen az irritáció megelőzésére. És nem csupán nyáron, mert télen is jó szolgálatot tesz, ugyanis a melltartó viselésekor összébb szorított mellek közé szorva megakadályozza az irritációt (tudom, hogy ez nem általános probléma, de bizonyos kosárméret felett kellemetlen lehet). Púderként még nem gondoltam rá, de lehet, hogy ki fogom próbálni.

Redrosebunch
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

aprile29

2017. november 21.

Nagyon szeretem az illatát. Otthoni epilálás előtt, közben elengedhetetlen számomra. Intim gyantázás után pedig minden reggelem vele kezdődik.

aprile29
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Hoaithu

2017. november 19.

Szarazsamponnak szoktam hasznalni, illetve vekony reteget szoktam rakni az ajkaimra ruzsozas utan a matt hatasert es extra tartossagert, mert igy nem marad meg a ruzs nyoma mondjuk ivas utan a pohar szelen :) nagyon jo az illata, illetve ar ertek aranyban kivalo.

Hoaithu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

larka95

2017. július 9.

Gyantázás előtt szoktam használni, a célra megfelel, és legalàbb nem tartalmaz mindenféle furcsaságot az INCIben, mint ahogy a legtöbb hintőpor. :)

larka95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance