KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Johnson's Baby

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   400 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2016. február 2.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Yavanna

2017. december 16.

Szárazsamponként használom és szerintem tökéletes munkát végez :) Nagyon jól helyrehozza a zsíros hajamat, sőt még tartást is ad neki, akár 2 nappal is kitolja a következő hajmosás időpontját. Viszonylag könnyű eltávolítani, hogyha viszont többre van szükség belőle, olyankor elő kell vennem a hajszárítót, hogy maradéktalanul kifújja a hajszálaim közül. Egyébként praktikus a csomagolása, még nem nagyon fordult elő, hogy véletlenül túl sok jött volna ki belőle. Az illata kellemes, egyáltalán nem erős. Nagyon sokáig elég, így árérték arányban nem hiszem, hogy található ennél jobb termék.

Yavanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

kristinakroes

2017. december 16.

Nagyon szeretem az illatát. Szárazsámponként szoktam használni, ez a legolcsóbb megoldás.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Redrosebunch

2017. november 25.

Nagyon szeretem az illatát! Szépen eloszlatható a bőrfelületen, finom a textúrája. Én rendeltetésszerűen használom csak, összeérő bőrfelületen az irritáció megelőzésére. És nem csupán nyáron, mert télen is jó szolgálatot tesz, ugyanis a melltartó viselésekor összébb szorított mellek közé szorva megakadályozza az irritációt (tudom, hogy ez nem általános probléma, de bizonyos kosárméret felett kellemetlen lehet). Púderként még nem gondoltam rá, de lehet, hogy ki fogom próbálni.

Redrosebunch
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

aprile29

2017. november 21.

Nagyon szeretem az illatát. Otthoni epilálás előtt, közben elengedhetetlen számomra. Intim gyantázás után pedig minden reggelem vele kezdődik.

aprile29
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Hoaithu

2017. november 19.

Szarazsamponnak szoktam hasznalni, illetve vekony reteget szoktam rakni az ajkaimra ruzsozas utan a matt hatasert es extra tartossagert, mert igy nem marad meg a ruzs nyoma mondjuk ivas utan a pohar szelen :) nagyon jo az illata, illetve ar ertek aranyban kivalo.

Hoaithu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

larka95

2017. július 9.

Gyantázás előtt szoktam használni, a célra megfelel, és legalàbb nem tartalmaz mindenféle furcsaságot az INCIben, mint ahogy a legtöbb hintőpor. :)

larka95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

rennih19

2017. június 13.

Szeretem az illatát és tetszik, hogy finom szemcsés. Száraz samponnak használom már több mint egy éve és nagyon jól bevállt. Ajánlom mindenkinek! :)

rennih19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

zita.herkovics

2017. február 12.

Megvettem. Első körben a lábikóm érdekében, majd 'éjszakai dezodornak'. Teljesen meg vagyok vele elégedve, végül száraz samponként is bevált! Alig fogy, pedig a párom is lopja a lábaira! Újra vevős lesz, mindenképp. (A 200g-os az Eurof.mily-ban 450,- volt.)

zita.herkovics
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Magneto

2017. február 4.

Szeretem, főleg az illatát /gyerekkor/, és elsősorban száraz samponnak, amit leginkább dijazok benne, hogy mintha a hajba beszívódott cigaretta, étel-étterem "szagot" is képes lenne eltűntetni, igazi mencsvár egy egy napon, csak alaposan szét kell dolgozni, ha túlzásba esek enyhén nedves törölközővel szoktam átborzolni a fejtetőmet ne maradjon semmiképp se nyoma a hintőpornak... nagy melegekben hajlatokban még jól szolgál, szőrtelenítés után babaolajjal keverve a kipirosodott bőrfelületre :) valahol említette valaki hogy rákkeltő? miért milyen cikk hivatkozik rá, érdekelne.

Magneto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 4.

Gabicc

2017. január 17.

Én szárazsamponnak használom, amire nagyon bevált. A legzsírosabb hajból is (majdnem) frissen mosottat varázsol és van olyan, hogy 2 napig is kihúzom még hajmosás nélkül. Jól dúsít. Próbáltam már a sokak által kedvelt Batiste szárazsampont, az sem rossz, de ez mérföldekkel lekörözi. Olcsóbb is és kb egy életre elegendő mennyiség.

Gabicc
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance