KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Johnson's Baby

Ár:   646 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 646 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gigi81, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 646 Ft

Levendula kivonattal, amely nyugtató hatásáról ismert.

Ár: 646 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

dreammiyss

2018. augusztus 22.

Nekem a levendulás változata van meg. Eredetileg az ecseteim tisztításához szeretem be, aztán most a második tubussal a hajamat is mosom. Az ecsetek tisztításához tökéletes termék, nem is túl drága, így ha figyelemmel végzem a tevékenységet, és nem pazarlom akkor talán elég lehet fél évig vagy egy teljes évre is. Samponként azt nyújtja amit egy átlagos sampon is, nem is vártam tőle többet.

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

sparksy

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 7.

Samponként förtelmes. Szárít, viszket tőle a buksim és 2 nap múlva zsíros is lesz. De ez nem feltétlenül a termék hibája, nagyon érzékeny a fejbőröm (is). Viszont csodásan használható ecset, sminkszivacs tisztítására és a ruhából smink okozta folt eltüntetésére. Nem akarom nagyon lepontozni, mert amikre használom tényleg jó. A mostani kb a 6. üvegem.

sparksy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

sznikolett

2018. július 24.

Gyorsan zsirosodo vekonyszalu hajam van, valoszinuleg mar sosem fogok ra megoldast talalni, ajanlottak, hogy majd ez a sampon segit, sajnos nem... eddig 2 napot kibirt a hajam, mostmar annyit sem! Az illata finom, de szaritas utan nem erezni, jol habzik es talan ennyi is a kulonlegessege. Szomoru vagyok, benne nagyon biztam :/

sznikolett
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

bYou

2018. június 14.

A hajam borzasztóan vékonyszálú.. Régóta keresek már olyan sampont, amitől nem lesz olyan fejem a hajmosás utáni napon, mintha a a kisboci körbenyalta volna. Aztán rátaláltam erre a kis csodaszerre. Nagyon szeretem, jól habzik, bár hajmosás után picit gubancosabb lesz hajam a megszokottnál, és a fejbőröm is mintha picivel szárazabb lenne tőle. Összességében megkapja az 5 csillagot! :)

bYou
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

kittialetta

2018. február 16.

Inádom az összes babasamponját ! Nagyon kellemes illat, tapintás. Nekem nagyon érzékeny a fejbőröm, és a szemembe is gyakran sikerül belecsorgatncm, de már évek óta csak ezt a márkát használom.

kittialetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

AppleMaple

2017. november 2.

Átlagos sampon, átlagos hatással. Mivel eddig nem ártott ezért meg vagyok vele elégedve, érzékeny bőrűeknek jó és kellemes az illata.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Girgriis

2017. szeptember 12.

Kislányom hajára pont jó,puha lesz tőle és jó illatú!

Girgriis
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Kislányom hajára pont jó,puha lesz tőle és jó illatú!

Purrfect

2017. szeptember 9.

En nagyon szeretem. Imadom az illatat es a hajam vagy 4 napot is kibir vele. :)

Purrfect
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

En nagyon szeretem. Imadom az illatat es a hajam vagy 4 napot is kibir vele. :)

TheEvii00

2016. október 22.

Átlagos sampon, átlagos hatással. Nekem picit jobban zsírosodott tőle a hajam.

TheEvii00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

Átlagos sampon, átlagos hatással. Nekem picit jobban zsírosodott tőle a hajam.

kisizé

2016. szeptember 23.

Szintén zsíros hajra vettem, de nekem sajnos nem vált be :/ az illata sem emlékeztet engem levendulára, az ára viszont jó. Ecsetmosásra vagy habfürdőnek talán jó lehet.

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Hidratálók: Lactic Acid, Glucose, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.