KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   529 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 495 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: monacska26, Módosítva: 2014. július 23.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 495 Ft

A Carefree Aloe intim törlőkendő gyengéden tisztít és ápol. Harmonizál az intim területek pH értékével. Nem tartalmaz alkoholt.

Ár: 495 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

spavanilly

2017. augusztus 8.

A Libresse kendője nagyon száraz volt, ennek az ára pedig kedvezőbb volt, mint a Niveásé, így tettem vele egy próbát.
Megfelelően nedves, vastag, puha, kellemes illatú termék.
Nem okozott irritációt.
Kiszerelése igazán táskabarát, és jó, hogy gond nélkül többször is visszazárható.

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Megfelelően nedves, vastag, puha, kellemes illatú termék.
Nem okozott irritációt.

vándor

2017. augusztus 7.

Nagyon szeretem, jó termék. Elég vastag egy kendő, és jó a nedvessége is, nem száraz, nem csöpög. Többször újravettem már, ezen az áron nagyon megéri.

vándor
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

csudex

2017. július 3.

Nagyon szeretem hasznalni. Alapkellek a taskamban, kellemes illata van.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Nagyon szeretem hasznalni. Alapkellek a taskamban, kellemes illata van.

Closet

2017. április 7.

Régebben a Libresse törlőkendőjét használtam, de ez sokkal nedvesebb is és az illata is sokkal kellemesebb. Szerintem ennél maradok.

Closet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

selyemcukor

2017. március 23.

Jelenleg ő a kedvenc. Kellően nedves és finom illatú.

selyemcukor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Jelenleg ő a kedvenc. Kellően nedves és finom illatú.

Luiselotte

2017. február 18.

Tartok belőle a munkahelyemen és otthon is, nagyon elégedett vagyok vele.
Praktikus a csomagolása, a kendők megfelelően nedvesek, nem irritál és friss illatot hagy maga után.
Utazàshoz is szeretem magammal vinni , volt már , hogy életet mentett .
Ki se tudom számolni hányadik csomaggal veszem :)

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

Tartok belőle a munkahelyemen és otthon is, nagyon elégedett vagyok vele.
Utazàshoz is szeretem magammal vinni , volt már , hogy életet mentett .
Ki se tudom számolni hányadik csomaggal veszem :)

generalnagy

2017. január 19.

Nekem bejött ez a termék, elég nedves, még hosszú idő után sem szárad ki, a visszazárhatósága lehetne kicsit jobb is, de mindenképpen nagyon meg vagyok vele elégedve.

generalnagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Angyalkaja

Korcsoport: < 18
2017. január 5.

Elég nedves, nem szárad ki egy hónap alatt sem, hisz csak a nehéz napokon használom iskolában, nem irritál, számomra megfelelő, már a szekrényben lapul a kamillás társa is.

Angyalkaja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 5.

zdoreebaba

2016. július 27.

A kamillás párjával együtt a legtökéletesebb törlőkendők. Megfelelően nedvesített, kellemes illatú és a kiszerelés is bőven elég (pedig édesanyámmal használom). Nekem kimondottan a mostani nyári melegben jó használni, mert felfrissít és elnyomja a kellemetlen szagokat.
Egyáltalán nem irritál, bőrbarát. Az árát sokallom, de néha napján kijár, hogy veszek belőle.

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 27.

marryjane

2016. március 29.

Féláron jutottam hozzá DM-es kuponfüzet által.
Csak alkalmakkor használom, jó az illata, bőséges a kiszerelés, jól zár a fülecske a csomag tetején, elég nedves a kendő, viszont nem tisztít alaposan....
Nem veszem újra!

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

Féláron jutottam hozzá DM-es kuponfüzet által.
Nem veszem újra!

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.