KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Johnson's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 1.

Kategória:   Hajápolók

A ragyogó, selymesen puha, könnyen kifésülhető hajért. Egy csepp argánolajjal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Esther

2017. október 21.

Én is saját részre vásároltam. :D A kifésülő sprayk terén mindig vágyom az újdonságra, így hát gondoltam, miért ne.. :D Kellemes illata van, nekem megkönnyíti a fésülködést, szerintem van némi ápoló hatása is. Nem wow kategória, de kifejezetten meg vagyok elégedve vele, ezen felbuzdulva pedig megvettem a sampon párját is.

Esther
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Cinti94

2017. október 12.

Ha ciki, ha nem, én vállalom, magamnak vettem! :DD Illata telibe parfümös, és abszolút nem "babás", nekem tetszik, de a gyerek fejére nem fújogatnám :) Ápolni nem ápol, selymes puhaságtól pedig nagyon messze áll a végeredmény, pont mintha illatos vizet fújkánék a hajamra! Szóval szerintem nem sokat ér, a babák haja egyébként is puha és selymes, szóval nem gondolnám, hogy pont vele lesz ellenállhatatlan pihe puha a babahaj! Nélkülözhető, én úgy gondolom, de mivel nem nekem készült, megadom rá a 3 csillagot, és majd jönnek a kisgyerekes anyukák akik lejátsszák a meccs további részét :D

Cinti94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Silk Amino Acids