KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Joico

Ár:   4250 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2014. április 18.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

A Joico Body Luxe sampont vékonyszálú és normál hajtípushoz tervezték.

Fő előnye, hogy szálanként dúsítja a hajat, mialatt gyengéden tisztítja azt és nagyban megkönnyíti a haj kezelhetőségét. Hála a különleges összetételének erősíti az egyes hajszálakat, még a festett haj sem jelent akadályt számára. Ideális olyan esetekben, amikor javítani szeretné hajának állapotát.

A Body Lux termékcsaládot az új forradalmi elem, az Oat Protein Complex jellemzi. Ez a zabkivonat látható módon erősíti a hajat anélkül, hogy terhelné és károsítaná azt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Barbera

2017. május 19.

Vékonyszálú, zsírosodó hajam van.
Eddig kétszer használtam, de lekell szögeznem, hogy csak a samponját. Tehát az eredmény lehet ezért se lett sikeres.
Első nap remek, puha fényes a hajam, kicsit megis van emelve, amennyire ezt el lehet ténylegesen várni egy tömegnövelő sampontól, viszont másnapra már száraz tapintása van a hajamnak, kissé már zsírosodik is. A szárazságtól kicsit kócosabb hatású lesz a hajam ami nem éppen előnyös.
De mint fentebb írtam, mivel csak a sampont használom, lehet ha a kondicionálót vagy az elixirt is használnám más lenne a hajam állapota. Kipróbálom majd így is, akkor frissítek! :)

1. Update:
Még mindig csak a sampont használtam, viszont felhígítottam 1:3 arányban és azt kell mondjam maga a csoda!
Korábban írtam, hogy másnapra száraz és zsírosodó lett a hajam, felhígított állapotában mindez megszűnt és pluszba még remek csillogást is adott a hajamnak!

Barbera
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

Vékonyszálú, zsírosodó hajam van.

1. Update:

Zsuzsi27ka

2017. március 25.

Mintat rendeltem ebbol illetve a Color Therapy csaladbol, mert nem voltam biztos, hogy a melirozott vekonyszalu hajamnak mire lehet szuksege.
A kondicionaloval egyutt hasznalva eloszor eleg rossznak gondoltam, hiszen marha nehez volt kifesulni a hajamat utana.
Nem eszleltem, hogy mas lenne, mint egy atlagos sampon, bar az illata suggalja, hogy professzionalis termekkel van dolgunk. Amikor tettem pluszba ra Elixirt (szinten ehhez a termekcsaladhoz tartozik), akkor talan valoban nagyobb volumenu lett a hajam, tovabb birta mosas nelkul. De nyilvan ez az Elixir erdeme, szoval ennek a samponnak 3 csillag.

Zsuzsi27ka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Luiselotte

2017. január 27.

Drága fodrászomtól kaptam ajándékba a balzsamjával együtt.
Konkrétan az én hajamra lett kitalálva. Vékony szálú, festett, póthajjal terhelt.Jól tisztít és nem szárít, finoman habzik. Az illata is jó. Végre a fejem tetején is olyan dús a haj, mint a hosszabbított részen.

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

Drága fodrászomtól kaptam ajándékba a balzsamjával együtt.

zs001

2016. október 23.

Nem is tudom mit írjak erről a samponról. Akciósan vettem, balzsamjával együtt. Az biztos hogy soha semmitől nem volt ennyire fényes-csillogó és puha a hajam mint ettől. Az illata is jó, mert nagyon enyhe, alig érezhető (én ezt szeretem). Jól tisztít. Viszont dúsító hatásról nem tudok beszámolni..bár igazából mit is várok, derékig érő sok hajam van, a súlya miatt sem biztos hogy elvárható a dúsító hatás. Ami negatív még hogy nehéz kifésülni mosás után a hajam, viszont szárítás után tényleg szebb lesz mint a drogériás samponoktól. Az összetevői sem rosszak. Szóval nem tudom újra fogom-e venni, egyenlőre azt gondolom nem, bár még csak 2 hete használom.

zs001
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 23.

dkingaa20

2016. június 22.

Az 50 ml-es kiszerelést vásároltam meg próbaként. Szép selymes lett a hajam tőle, viszont dúsítást egyáltalán nem tapasztaltam. Az ára eléggé magas, emiatt vonok le egy csillagot, és a dúsítás sem vált be, -1 csillag.

dkingaa20
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 22.

Szantobeata

2016. április 10.

Csatlakozom az előttem hozzá szólóhoz, túl van árazva! Az egész termékcsalád!
Semmi extra eredményt nem ért el vékonyszálú hajamon, igaz nem zsírosodik jobban. Elhasználni el fogom, mert literes kiszerelést vettem, de újravenni semmiképp...
Főnököm elkötelezett Joico vásárló, de mindig rá kell jönnöm: saját magamnak kell kitapasztalnom mi jo a hajamnak, és nem szabad senkire sem hallgatni!

Szantobeata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Csatlakozom az előttem hozzá szólóhoz, túl van árazva! Az egész termékcsalád!

Zany

2016. január 19.

Zsíros fejbőr, vékonyszálú, töredezésre hajlamos, havonta 1x kíméletes hajfestékkel festett, saját hajszínemhez hasonló barnára festett hajam van.
8 évig Joico-t használtam mindenből: festék, sampon, hajbalzsam.
Míg nem találtam rá a krémmániára, addig istenítettem, hogy ez milyen szuper márka....de csak azért, mert mondtam, amit a többi = csordaszellem = reklám, marketing.
De végeredményben az egész termékcsaládról elmondhatom, hogy túlárazott és nem tartalmaz semmi értelmes összetevőt, nem nyújt semmivel többet, mint egy sima drogériás.
Viszont, ha ezt egyátalán pozitívumnak lehet nevezni, akkor kis mennyiség is úgy habzik, mintha a drogériásból fél decit magamra öntenék.
Ha így nézzük, hogy kevés kell belőle és sokáig elég, akkor az ára sem vészes, de nem tud többet, mint egy schauma.

Tehát összességében, mint ezek a Joico termékek, egy olcsóbb drogériás termék is tud.

Nekem ennek az illata kifejezetten büdös, és valóban zsírosít.
Anyukám haja száraz, mint a sivatag, fejbőre nagyon zsíros, de neki sem vált be.

Zany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

8 évig Joico-t használtam mindenből: festék, sampon, hajbalzsam.

Nekem ennek az illata kifejezetten büdös, és valóban zsírosít.

ercsike76

2015. május 8.

2015. május 8. Update:
Sajnos le kell, h vonjak 3 csillagot...ez a termék ennyi pénzt nem ér! Elhasználtam az egész flakonnal de újra nem veszem. Valóban finom az illata és mosás után selymes lesz a haj, viszont annyira zsírosít, h 2 nap után újra kell mosnom. Magában, csak ezt használva nem ajánlom. Felváltva valami szárító samponnal max ok. Vékonyszálú hajra nem a legjobb választás. 2*

Felváltva használom a Dr. Organic Rozmaringos samponjával és nekem tetszik a végeredmény. Finom illata van, elsőre felhabzik, krémes állagú. Nem lesz tőle kóc a fejem, balzsam nélkül is működik (mondjuk én szoktam tenni utána a Joico olajból a végekre) és nagyon szép selymes, fényes lesz szárítás után.
Nem lapul le, légies érzés, szépen dúsít.

ercsike76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 8.

2015. május 8. Update:

Nem lapul le, légies érzés, szépen dúsít.

lefteye34

2015. február 14.

Ismerkedésképpen vettem a fodrásztól, de borzasztó csalódás volt. Már az első mosást követően pár órával zsírosodni kezdett a hajam. Vékonyszálú zsíros hajra senkinek nem ajánlom főleg ennyi pénzért. Sok professzionális márkát próbáltam már de ez a termék az egyszerű drogériás samponok hatásfokát sem éri el.

lefteye34
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 14.

Timcso

2014. november 8.

Ez a termék a 'nemszeretem' kategóriába tartozik. Szép fényes lett tőle a hajam. Naponta mosom, vasalom és szárítom, nem szokott semmi baj lenni a nap végére, kivéve ezzel. Pár óra múlva már látom, hogy zsírosodik. Imádom a Joico termékeit, nem egy van meg belőle, de ezzel nagyon mellélőttek. Említettem ezt a Budapesti boltjukban a fodrászoknak és mondták, hogy igen, sok panasz érkezett rá ezért a Joico daily care sampont ajánlják.

Timcso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 8.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Acetamide MEA, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Butyloctanol
Peptidek: Pentapeptide-29 Cysteinamide, Pentapeptide-30 Cysteinamide, Tetrapeptide-28 Argininamide, Tetrapeptide-29 Argininamide

Szintetikusan előállított tiszta, folyékony vegyület. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, habképző, haj- és bőrkondícionáló, viszkozitást szabályzó és nedvességmegkötő hatású összetevő, valamint segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is. Az összetevővel leggyakrabban habfürdőkben, hajbalzsamokban és samponokban találkozhatunk