KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Joico

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsuzzzsi, Módosítva: 2014. október 24.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Sampon hajhullás ellen

Letisztítja a fejbőrön felhalmozódott káros környezeti hatásokat, melyek hozzájárulnak a hajhulláshoz, semlegesítik a DHT-t. Ezzel kialakítanak egy optimális fejbőrkörnyezetet az egészséges, telt kinézetű hajért.

• A Biotin, B6 Vitamin + Csalán, táplálja a fejbőrt és semlegesíti a DHT-t. Az antioxidáns
  • A Vitamin, E vitamin + Ginkgo Biloba, semlegesíti a káros szabad gyököket.
  • A frissítő Menta balzsam + Komló hűsíti, megnyugtatja a fejbőrt.
  • A Borsmenta olaj optimalizálja a fejbőr állapotát.

Kiszerelés: 300 ml

zsuzzzsi

2017. június 12.

Egy ismerősömtől hallottam erről a samponról, aki az egekig magasztalta, nosza beszereztem hát a teljes pakkot, sampon, balzsam, szérum, ahogy kell... Voltak fenntartásaim, mert egy ideje már figyelek az összetevőkre, ebben pedig első helyen áll a fő ellenség SLS, de van az a mértékű hajhullás, ahol az ember mellőzi az elveit, csak valami használjon már. Az első !!! mosás után már érezhető volt az eredménye, lényegesen kevesebb haj volt fésülködés után a hajkefében. Teljesen oda voltam az örömtől, az összes hajhullással küszködő barátnőmet végighívtam, hogy ez mekkora csoda, rendeljék meg. Aztán eltelt kb 3-4 hét, és újra kezdett hullani a hajam... majd mire a végére értem az első flakonnak, addigra ugyan ott voltam, ahonnan elindultam. A barátnőim tapasztalata is ez volt, úgyhogy én a magam részéről leírtam ezt a terméket. Sajnálom... pedig olyan jó lett volna.

zsuzzzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Phytic Acid
Hidratálók: Acetamide MEA, Sorbitol, PEG-8, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Biotin, Pyridoxine HCL, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Panthenol

Szintetikusan előállított tiszta, folyékony vegyület. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, habképző, haj- és bőrkondícionáló, viszkozitást szabályzó és nedvességmegkötő hatású összetevő, valamint segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is. Az összetevővel leggyakrabban habfürdőkben, hajbalzsamokban és samponokban találkozhatunk

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.