KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Joico

Ár:   4995 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: m.adri, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajfestékek

Színező és egyben hidratáló pakolás, mely akár 10 hajmosásig megőrzi hatását.

A Color Intensity Színező hajpakolás egy különleges, intenzíven tápláló, ugyanakkor varázslatos, élénk színeket is biztosító álomkeverék 6-féle színben. Kiváló azoknak a szőkéknek, akik szeretnének egy kis izgalmat vinni frizurájukba és azoknak is, akik felpezsdítenék korábbi hajszínüket.

Linali

2018. október 11.

A TITANIUM színt vettem meg belőle. Sok mindent próbáltam, amitől a szőkített tincseim nem mennek át sárgába, több féle hamvasítót de semm nem vált be.
Ezzel a színezett hajpakolással viszont nagyon szép hideg hamvas ezüstös lett a hajam. 4-5 hajmosásig tartja a színt aztán megismétlem. Nem olcsó, de sokáig elég egy tubus.

Linali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.