KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Joico

Ár:   4250 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 4250 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ur.isten.ne.mar, az összetevőket feltöltötte: covergirl, Módosítva: 2014. február 5.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 4250 Ft

Hamvasító sampon szőke és ősz hajra. Eltávolítja a nem kívánt sárga tónusokat a szőke és az ősz hajszálakról, és fenntartja a szőke és az ősz haj tónusának egységességét.

Ár: 4250 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

SQTSKA

2014. január 1.

SOHA TÖBBET! Eddig JOHN FRIEDA hamvasító sampont használtam és mivel a Kevin Murphy-t irreálisan drágának találtam, gondoltam kipróbálom. Először is a sampon nem habzik. Mivel a magyar forgalmazónál vettem, reméltem, hogy nem azért mert lejárt...A hajam kiszáradt tőle teljesen igy le kellett vágatnom, viszont ugyanolyan sárga maradt a hajam.

SQTSKA
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 1.

ur.isten.ne.mar

2013. november 29.

Életem első hamvasító samponja, úgyhogy nem nagyon van viszonyítási alapom, de azért leírom, amit így egy használat után tudok.
Tapasztaltabb szőkék talán nyugodtabban folytatják, de engem nagyon sokkolt a színe, valami egészen irreális sötét viola szín. Az állaga ugyanúgy meglepett, olyan, mint a párolt ufomedúzaagy, nem mintha sokkal találkoztam volna, de nagyjából ilyennek képzelem el. Az a lényeg, hogy bármennyit kinyomhatok a flakonból, annyira sűrű, zselés és ruganyos, hogy a másodperc töredéke alatt visszaugrik a flakonba, ha nem törlöm le ügyesen.
Amikor túltettem magam a döbbeneten, elkezdtem értékelni. Először is az illata: nem tudom, mihez hasonlíthatnám, de határozottan kellemes, különleges és profi. Az állaga a furasága ellenére nagyon praktikus, annyira sűrű és tömény, hogy a lapockáig érő nagyon sűrű hajamra elég volt egy mogyorónyi. Vízzel hígítva szépen habzik és könnyű eloszlatni.
Én kb 5 percig hagytam a hajamon, mert (a használati utasítással ellentétben) nem akarom hetente 3-szor használni, utána leöblítettem (ami mondjuk nem volt könnyű), és boldogan tapasztaltam, hogy egyáltalán nem szárította a hajamat, ahogy állítólag a legtöbb hamvasító sampon szokta.
Utána megmostam a hajam a szokásos samponommal és balzsamommal, szárítás után pedig nagyon elégedett voltam az eredménnyel, tényleg semmi meleg tónus nem maradt a hajamban, ráadásul fényes és puha lett, van tartása, szóval azt hiszem, nem fogom megbánni, hogy megvettem életem (eddigi) legdrágább hajápolóját.
Hosszú távú használat után még update-elek.

UPDATE: bár még túlzás hosszú távról beszélni, mert csak pár hete használom, de nagyon elégedett vagyok vele, így megkapja az 5*-ot. Amit ígér (hamvasítás, ápolás), azt tökéletesen megtartja, és mivel nagyon tömény, csak kevés fog kelleni belőle, szóval szerintem anyagilag is megéri.
Az egyetlen dolog, amire érdemes odefigyelni a használatakor, hogy nagyon megfogja a bőrt is, úgyhogy én amint felkentem, már megyek is szappanos-citromos vízben áztatni a kezemet, így viszont teljesen kiküszöbölhető a lila bőr, szóval emiatt nincs szívem csillagot levonni.

ur.isten.ne.mar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

Hosszú távú használat után még update-elek.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.