KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Joico

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timcso, az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2016. január 29.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Sampon fejbőr elváltozások gyógyítására

Gyengéd sampon, amely fokozza a vérkeringést mialatt megnyugtatja a viszkető, korpás, érzékeny fejbőrt.

SzamiFitos

2017. június 28.

Vegyesek az érzéseim a termékkel kapcsolatban. Nagy reményeket fűztem hozzá és a rengeteg pozitív komment megerősített abban, hogy kell nekem a sampon és a balzsam. A hozzá fűzött erőteljes reményeimet ugyan nem váltotta be, de alapvetően egy nagyon jó sampon, fényes és gubancmentes a hajam tőle. Az egyetlen problémám az, hogy nagyon lelapul a hajam tőle.:-( A márka nem rossz, ezért valószínűleg újraveszem, csak egy másik Joico termékcsaládot fogok kipróbálni legközelebb.

SzamiFitos
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

wasp

2017. április 15.

Jó sampon, jól habzik, kevés kell belőle és tényleg sokáig, nagyon sokáig elég.
Egy csillagot amiatt vonok le, hogy ez sem segített azon, hogy kétnaponta hajmosást kell beiktatni, plusz én a flakonos kiszerelést találtam meg csak a neten, meglehetősen drágán.

wasp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 15.

Jó sampon, jól habzik, kevés kell belőle és tényleg sokáig, nagyon sokáig elég.

zsofia003

2016. január 29.

Miért ne gyártanák?? :O Én nem rég vettem belőle a második literes kiszerelést a budapesti üzletükben.. Mióta a fodrászom ezt ajánlotta a hajamat mintha kicserélték volna. Gyönyörű fényes, egészséges, a vége sem töredezik (persze megfelelő hajvégápolóval), egyszerűen imádom! :) A hajam zsírosodásra hajlamos, de most már 4 napig simán kihúzom. Az eredmény fejében szerintem teljesen megéri az árát, nekem nagyon sokáig elég.

zsofia003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 29.

Ildie

2015. február 17.

Nekünk egy literesben van ez meg, ketten használjuk, és hát hónapokra elég. Imádom a pumpás kiszerelését, már csak ezért is tovább fog tartani, mert nem öntök ki belöle túl sokat. (a kisebbek sima flakonosak) Az ára részemről baráti, leárazva 3000 ft volt egy egész liter.
Az állaga szokásos sampon, kicsit fura, hogy majdnem átlátszó, már olyan rég volt ilyen samponom, mosatában mind fehér. Igazából nem tudom, mért ezt vettem meg, mert nem mosunk hajat minden nap, de ahhoz képest, hogy napi használatra van nem lesz tőle zsíros a hajam/hajunk. A páromnak konkrétan oroszlánsörénye lesz, finom puha nagy haja, hajmosás után mindig a vaddisznószőr kefével kefélgetem a haját, olyan szép, meggyugtató.
Nem jó festéket sikerült venni olyan matt lett tőle a hajam, mint még soha, ez egy kicsit segített rajta, most már ki vagyok békülve a színnel.
A barnás-bordós és a aranyos-szürkés Joicoból is elment egy-egy flakon, nagyon szeretem a márkát, viszont, ha ez a literes elfogyott a natur samponok felé fogok indulni, mert ez ezért minden jóval meg van tömve.

Ezzel mostam ki most az ecseteimet, hát ez valami csoda, + 2*ot érdemelne. Eddig a fehér ecseteim azért nem lettek tkéletesen fehérek (YR sampon, baba sampon, dm samponok) de ettől a pirosító, a bronzosító, az összes fehér ecsetem ragyog, csodásan indul ez a nap :)

Ildie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Timcso

2014. november 8.

Sok drága sampont kipróbáltam már, de ez eddig magasan veri az összeset. Három hónapja használom, naponta mosok hajat és a felénél vagyok. Egyáltalán nem szárít, és gyönyörű lesz tőle a hajam.

Timcso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 8.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Peptidek: Pentapeptide-29 Cysteinamide, Pentapeptide-30 Cysteinamide, Tetrapeptide-28 Argininamide, Tetrapeptide-29 Argininamide
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.