KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Joico

Ár:   6008 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Whiteorchid, Módosítva: 2015. augusztus 17.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Díjnyertes Joico termék. A haj-újraépítés mestere. Igénybevett, száraz töredezett hajra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kismadár

2018. február 10.

A legjobb dolog, ami valaha történhetett a hajammal! Csak úgy szívta magába! Imádom. Nagyon finom, banános illata van, ezt külön nagyon szeretem, na de nem csak ennyit tud ez a kis pakolás.. Hihetetlen tömött, puha és erős lett tőle a hajam. Nagyon sok balzsamot, pakolást kipróbáltam már, de soha semmi még csak meg sem közelítette azt az állapotot, amit ezzel értem el. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint ahogyan a Bioderma rózsaszín micellás vize az überelhetetlen, úgy a pakolások között ő az überelhetetlen. Kár, hogy ilyen drága és nekem marha hosszú hajam van, így nem tudom rendszeresen használni. De egyébként minden fillért megér.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

szzsu19

2018. február 8.

Tény ,hogy ez a legintenzívebb Joico termék ,amely magában is kivalló ,Puha és fényesebb lesz a haj ettől táplálék bombától , csak sajnos ennek a mellékhatása hogy iszonyú hamar el nehezedik a haj, én ezért ritkán havi egyszer használom a komplett 4 lépésben a többi termék családdal együtt

szzsu19
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

VEmoke

2017. december 21.

Nagyon szeretem ezt is, mint a többi Joico terméket. Kipróbáltam rengeteg kondícionálót, pakolást, balzsamot, egyik zsírossá tette a hajamat, a másiktól szállt össze vissza. Ezt viszont imádom, mert az összes ilyen kellemetlenséget megszűnteti! Én megtartom, bármennyire is sokba kerül. Sőt, további Joico termékeket is fogok venni!

VEmoke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

Makk Zsuzsó

2017. szeptember 26.

Az egyik legjobb hajkondícionáló, amit valaha próbáltam. Selymes, puha, rugalmas, fényes lesz tőle a hajam, egy szempillantás alatt ki tudom fésülni a hajam, csak úgy siklik benne a hajkefe. Kevés is elég belőle. Szuperjó szer.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

umpalumpa

2017. július 5.

Furcsa modon nekem is hamarabb tunik zsirosnak a hajam, ha mosas utan ezt hasznalom. Pedig csak a hajvegekre teszek es elore hajtott fejjel mosom a hajamat, vagyis igen keves jut a fejborhoz kozel. Szaritas (vagy levegon szaradas) utan laposabb es kevesbe hullamos a hajam. Ezt nem csipem. Nagyobb mennyisegre van szukseg ebbol az anyagbol, mint a megszokott balzsamombol, sokat felszippant a sok haj. Puhanak puha lesz a frizkom csak a tartas hianyzik belole. Az illata nem zavar.
Ha nagyon szaraz es sprod lenne a koronam (mostanaban mar nem az), akkor jobban orultem volna neki.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Nicolett022

2017. június 17.

Az egyik kedvenc hajápolóm lett. Nekem az illata is kifejezetten tetszik, a hajam pedig sokkal könnyebben kifésülhető, puhább, egészségesebbnek tűnik, jobb az állaga. A Km boxban lévő kis minta is elég volt 8 alkalomra, pedig hosszú hajam van, és ha elfogy a jelenlegi hajpakolásom megveszem a nagy kiszerelést is.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 17.

Izabel

2017. április 23.

Én is a boxban találkoztam vele először, és remélhetőleg utoljára. A hatásáról nem sokat tudok mondani, mert már az illatánál megbukik a történet. Borzalmas. Ahogyan az ára és az összetevői is. Nem ajánlom!

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

annatokes

2017. március 25.

KM boxban volt egy kis méret, és annyira megtetszett, hogy nemrég megvettem az 1 literes kiszerelést. Vékonyszálú hosszú, hullámos a hajam, a kis keszerelést 2 hónap alatt használtam el. Kis mennyiség is elég, és a vizes kifésülés nagyon egyszerű tőle, láthatóan kevésbé töredezett a hajam, sokkal egészségesebb és fényesebb. 4 csillagot a furcsa illata miatt kap és azért, mert kicsit zsírosítja a hajamat, így 2-3 naponta kell mosnom miatta.

annatokes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Dea

2017. március 18.

A Km boxban volt egy kis utazó méret, azt használtam most el, az első hajmosás nagyon jó volt, akkor nagyon hidratáltá tette a hajam, utána már nem fejtett ki akkora hatást(vagy mert keveset használtam, vagy mert hozzászokott a hajam), kipróbálnom jó volt, de az ára és a hatása miatt se vásárolnám újra, jah az illata egyébként finom banános :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

anna09

2017. március 17.

KM beauty boxból jutottam hozzá. Sokan szidták én nem voltam annyira elégedetlen. A kis mennyiség elég sokra elég, december óta használom és még mindig van benne, pedig hetente mosok hajat. Csak a hajam végére és kicsit rakok fel így nem nehezítette el soha a hajam (a rajta írt időt is betartom), de úgy érzem táplálta azért. Nagyon drága teljes áron, nem biztos hogy megvenném, talán ha úgy érzem, nélküle rosszabb a hajam. Valóban van egy édes, banános illata, de szerintem kellemes.

anna09
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice