KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Joico

Ár:   6008 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Whiteorchid, Módosítva: 2015. augusztus 17.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Díjnyertes Joico termék. A haj-újraépítés mestere. Igénybevett, száraz töredezett hajra.

Joico K-Pak Deep  Reconstructor 50ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Makk Zsuzsó

2017. szeptember 26.

Az egyik legjobb hajkondícionáló, amit valaha próbáltam. Selymes, puha, rugalmas, fényes lesz tőle a hajam, egy szempillantás alatt ki tudom fésülni a hajam, csak úgy siklik benne a hajkefe. Kevés is elég belőle. Szuperjó szer.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

umpalumpa

2017. július 5.

Furcsa modon nekem is hamarabb tunik zsirosnak a hajam, ha mosas utan ezt hasznalom. Pedig csak a hajvegekre teszek es elore hajtott fejjel mosom a hajamat, vagyis igen keves jut a fejborhoz kozel. Szaritas (vagy levegon szaradas) utan laposabb es kevesbe hullamos a hajam. Ezt nem csipem. Nagyobb mennyisegre van szukseg ebbol az anyagbol, mint a megszokott balzsamombol, sokat felszippant a sok haj. Puhanak puha lesz a frizkom csak a tartas hianyzik belole. Az illata nem zavar.
Ha nagyon szaraz es sprod lenne a koronam (mostanaban mar nem az), akkor jobban orultem volna neki.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Nicolett022

2017. június 17.

Az egyik kedvenc hajápolóm lett. Nekem az illata is kifejezetten tetszik, a hajam pedig sokkal könnyebben kifésülhető, puhább, egészségesebbnek tűnik, jobb az állaga. A Km boxban lévő kis minta is elég volt 8 alkalomra, pedig hosszú hajam van, és ha elfogy a jelenlegi hajpakolásom megveszem a nagy kiszerelést is.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 17.

Izabel

2017. április 23.

Én is a boxban találkoztam vele először, és remélhetőleg utoljára. A hatásáról nem sokat tudok mondani, mert már az illatánál megbukik a történet. Borzalmas. Ahogyan az ára és az összetevői is. Nem ajánlom!

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

annatokes

2017. március 25.

KM boxban volt egy kis méret, és annyira megtetszett, hogy nemrég megvettem az 1 literes kiszerelést. Vékonyszálú hosszú, hullámos a hajam, a kis keszerelést 2 hónap alatt használtam el. Kis mennyiség is elég, és a vizes kifésülés nagyon egyszerű tőle, láthatóan kevésbé töredezett a hajam, sokkal egészségesebb és fényesebb. 4 csillagot a furcsa illata miatt kap és azért, mert kicsit zsírosítja a hajamat, így 2-3 naponta kell mosnom miatta.

annatokes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Dea

2017. március 18.

A Km boxban volt egy kis utazó méret, azt használtam most el, az első hajmosás nagyon jó volt, akkor nagyon hidratáltá tette a hajam, utána már nem fejtett ki akkora hatást(vagy mert keveset használtam, vagy mert hozzászokott a hajam), kipróbálnom jó volt, de az ára és a hatása miatt se vásárolnám újra, jah az illata egyébként finom banános :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

anna09

2017. március 17.

KM beauty boxból jutottam hozzá. Sokan szidták én nem voltam annyira elégedetlen. A kis mennyiség elég sokra elég, december óta használom és még mindig van benne, pedig hetente mosok hajat. Csak a hajam végére és kicsit rakok fel így nem nehezítette el soha a hajam (a rajta írt időt is betartom), de úgy érzem táplálta azért. Nagyon drága teljes áron, nem biztos hogy megvenném, talán ha úgy érzem, nélküle rosszabb a hajam. Valóban van egy édes, banános illata, de szerintem kellemes.

anna09
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

Chloeandhercat

(!)
2017. március 15.

Tesztelésre nyertem a samponnal együtt (ezúton is köszönöm :)), egyelőre felemásak a tapasztalataim. Mosás után csodaszép lesz a hajam, viszont már másnap elkezd összeállni és kicsit zsírosodni is. 4 csillagot adok, mert közvetlenül mosás után tényleg tökéletes, és nekem az illata is tetszik.

Chloeandhercat
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

LathatatlanOzike

(!)
2017. március 13.

Én is tesztelésre kaptam a 2 terméket (sampon + hajpakolás), a hosszú hajam miatt gyorsan elfogyott mindkettő.
Szerettem is, meg nem is. A sampont kellően fel lehet habosítani, nagyon kellemes, amíg rajta van a hajamon, de a kimosás nehézkes, mintha valami réteget képezne, nem lehet tőle megszabadulni.
A hajpakolást 5 percig kell rajta hagyni, be is tartottam. Sokat kellett a hajamra kenni belőle, mert olyan, mintha rá sem tettem volna, egyszerűen csak elillant a kezeimről. A kimosással itt is meggyűlt a bajom, és ami érdekes, hogy közben egyáltalán nem olyan volt a hajam tapintása, mint a többi hajpakolásom kimosása közben. Semmi selymes, pihe-puha, lágyan folyós érzés, hanem kemény, furcsa tapintású lett. Ami nem baj, csak eléggé meglepő volt.
Az együttes hatásuk után nem mondtam azt, hogy hűha, mindenesetre megérte kipróbálni. A loboncom felül gyorsan zsírosodik, alul nagyon száraz. Ettől a kombinációtól még gyorsabban zsírosodott (vagyis csak a sampontól, mert a pakolást nem az egész hajamra tettem), de a száraz részeknek kifejezetten jót tett, táplálta. Ennek nagyon örültem, mert már ráfért egy kis plusz.
Az illatát nem tudom meghatározni. Flakonból szagolva kókuszosnak mondtam volna mindkettőt, de kinyomva és a hajamon totálisan más. Olyan mellékszaga volt, hogy azt hittem, hogy felfordulok, ilyen szagot nem sűrűn éreztem eddig, de szerencsére nem maradt meg a hajamban.
Egy erős közepes, mert tetszett, hogy szép simává varázsolta a sörényem, és ápoltabbnak tűnt, de van/volt hátránya is (zsírosodás, az „illata”, és az ára).

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

Moni1980

2017. március 13.

Igazából nem értem mire kapta a díjakat ez a termek. Az illata nagyon tetszik, de ezen kívül semmi pozitívumot nem tudok mondani róla. Nem lesz sem kellemes tapintású, sem fényes a hajam a használatával. Nagyon sokat kell használni belőle, hogy legyen valami hatása. Egy átlagos, olcsó balzsam is jobban hidratal ennél. Ugyanez a tapasztalatom a Joico hajegyenesito krémmel is. Semmi pluszt nem nyújt ennyi pénzért......

Moni1980
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 13.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice