KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Joico

Ár:   6008 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Whiteorchid, Módosítva: 2015. augusztus 17.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Díjnyertes Joico termék. A haj-újraépítés mestere. Igénybevett, száraz töredezett hajra.

szilvike94

2017. január 15.

Nagyon megörültem amikor láttam, hogy lesz a krémmániás dobozba Joico. Viszont ez a termék nagyon nagy csalódás volt ahhoz képest amennyit vártam tőle. Kb. semmit se csinált a hajammal, az illata nagyon tetszett szerintem teljes egészében a TBS banános kondicionálójára hasonlít. Még mindig van a tubusba de valahogy nem visz rá a lélek hogy elhasználjam.

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

lulley93

2017. január 11.

a KM-es dobozban volt. undorító, gyerekes szaga van (számomra), és a hatása nem hogy nulla, de még rosszabb. össze-vissza álló, csúnya, szálkás hajam lett tőle, és beletelt 2-3 hajmosásba, míg eltűnt a hajamból. ezen kívül használat közben is gyengének éreztem már az állaga miatt is. drága és rossz. -100

lulley93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

relaj

2017. január 9.

A K-Pak samponnal és az olajos spray-vel együtt vettem ezt a terméket, ami egyáltalán nem érte meg az árát. Elhasználtam ugyan, de csak azért, hogy ne dobjam ki. Semmilyen hatása nem volt, pedig néha akár egy órát is a törölközőszáraz hajamon hagytam, hogy hátha... Nagyon nem ajánlom.

relaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Trillian

2017. január 3.

Én is a KM boxban találtam. Az én hajam puha és fényes lett tőle pedig mostanában elég száraz volt egy rossz sampon választás miatt. Én a hajtövet kihagytam, sose kenek oda balzsamot és pakolást így nem zsírosít és nem lapul annyira le.
Az illata nagyon erős. Tuttifrutti illata van és szárítás után is megmarad. Nekem tetszik de megértem ha valaki nem szeretne gyümölcsöscukorka illatú hajat.
Tőlem csak az ára miatt kap 5 helyett 4 csillagot. Esetleg fele ennyiért megvenném a teljes kiszerelést, de teljes áron semmiképp sem

Trillian
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Kremcica

2016. december 19.

Nekem is KM boxos szerzemény, magamtól ritkán ruházok be hasonló termékekre mert nagyon lutri. Az illata/vagy inkább szaga tényleg banános-kókusz, mint karácsonykor egyik másik szaloncukor. Nekem nagyon nem jön be. A pakolásokat én mindig hajmosás előtt használom, ha utána mindig olyan érzetem van mintha nem mostam volna hajat. Ezt is így használtam, 10-15 percet is fennhagytam. Még lemosás+sampon+balzsam után is éreztem a szagát a hajamon. Állagában mikor kinyomom sűrűnek tűnik, de ahogy felkenem elég folyóssá válik. Hatás: öblítés után nem éreztem puhábbnak a hajam, más pakolás után ujjal át tudom fésülni de ezzel nem ment. Utána szilikonmentes kicsit szárító hatású sampont használtam illetve a L'oreal olajos balzsamját (ez már önmagában zsírosítani képes). DE ez a hármas-kombó sem zsírosított jobban mint más. 3 napot kibír a hajam, kicsit száll (ez a sampon sara), jó puha és fényes és mintha kicsit egészségesebb hatású lenne. Ahhoz képest milyen drága nem csinál többet mint a harmadába vagy negyedébe kerülő más pakolások. Jó hogy kipróbálhattam és el fogom használni a teljes kis tubust, de megvenni biztos nem fogom.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

mujerconfused

2016. december 16.

Engem sem nyűgözött le, kezelhetettlen és nagyon zsíros lett tőle a hajam mosás után már másnap reggelre. Biztos nem venném meg, csak az illat miatt nem 1 * .

mujerconfused
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Dana1983

2016. december 15.

Én is a KM boxban találtam. Az elso hasznalatkor nagyon jonak tunt, de a tovabbi alkalmak utan masnapra csatak zsir lett tole a hajam. Es meg draga is.

Dana1983
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 15.

Geenanna

2016. december 9.

Annyira akartam szeretni, de nem jött össze. Jó az illata, körülbelül ennyi pozitíbat tudok róla elmondani. Nehéz eloszlatni, sok kell belőle, cserébe viszont nagyon nehéz kimosni a hajból. Elnehezíti a hajat, (minden keratinos pakolás ezt teszi, tehát ez nem feltétlen az ő hibája) hamarabb lapososik, zsírosodik, és semmi extra hajpuhító tulajdonsága nincs, maximum közvetlen hajmosás után. Nem éri meg az árát.

Geenanna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Kingácska0807

2016. december 8.

Szintén beautyboxos szerzemény. Igaz, nem volt szerintem annyit a hajamon,mint amennyit előír,bár hozzáteszem, nem is igazán sérült a séróm. Azt kell mondjam,csalódás. Elnehezítette a hajam, túlápolta. Másnap nem éreztem,hogy hajat mostam volna. Ennyit tud egy drogériás balzsam is.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 8.

Powderpuff Girl

2016. december 5.

Én nagyon örülök, hogy benne volt a KM boxban, mert legalább eszembe se jutna megvenni teljes áron. Ha már balzsamról beszélünk, akkor én tényleg szeretem ha "balzsamos" , jó krémes állaga van. Ez meg amolyan semmilyen. Krémesnek tűnik, de a hajon eloszlatva olyan, mintha ott se lenne. Emiatt kétszer annyit pakolok rá belőle. Persze így meg jó gazdaságtalan, sőt az árát elnézve kisebb anyagi csőd lenne. Az állaga kissé darabos, az illata meg nem jó, de kifejezetten nem is bántó. Hatását tekintve nálam semmi extra, az Yves Rocher mandulaolajos regeneráló hajbalzsamját nálam nem tudja überelni.

Powderpuff Girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice