KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Joico

Ár:   6008 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Whiteorchid, Módosítva: 2015. augusztus 17.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Díjnyertes Joico termék. A haj-újraépítés mestere. Igénybevett, száraz töredezett hajra.

Joico K-Pak Deep  Reconstructor 50ml
Ár: 2500 Ft , Eladó: sdm
Állapot: Új, Helyszín: Győr, fizetés: Posta, utánvét
Dea

2017. március 18.

A Km boxban volt egy kis utazó méret, azt használtam most el, az első hajmosás nagyon jó volt, akkor nagyon hidratáltá tette a hajam, utána már nem fejtett ki akkora hatást(vagy mert keveset használtam, vagy mert hozzászokott a hajam), kipróbálnom jó volt, de az ára és a hatása miatt se vásárolnám újra, jah az illata egyébként finom banános :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

anna09

2017. március 17.

KM beauty boxból jutottam hozzá. Sokan szidták én nem voltam annyira elégedetlen. A kis mennyiség elég sokra elég, december óta használom és még mindig van benne, pedig hetente mosok hajat. Csak a hajam végére és kicsit rakok fel így nem nehezítette el soha a hajam (a rajta írt időt is betartom), de úgy érzem táplálta azért. Nagyon drága teljes áron, nem biztos hogy megvenném, talán ha úgy érzem, nélküle rosszabb a hajam. Valóban van egy édes, banános illata, de szerintem kellemes.

anna09
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

Chloeandhercat

2017. március 15.

Tesztelésre nyertem a samponnal együtt (ezúton is köszönöm :)), egyelőre felemásak a tapasztalataim. Mosás után csodaszép lesz a hajam, viszont már másnap elkezd összeállni és kicsit zsírosodni is. 4 csillagot adok, mert közvetlenül mosás után tényleg tökéletes, és nekem az illata is tetszik.

Chloeandhercat
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

LathatatlanOzike

2017. március 13.

Én is tesztelésre kaptam a 2 terméket (sampon + hajpakolás), a hosszú hajam miatt gyorsan elfogyott mindkettő.
Szerettem is, meg nem is. A sampont kellően fel lehet habosítani, nagyon kellemes, amíg rajta van a hajamon, de a kimosás nehézkes, mintha valami réteget képezne, nem lehet tőle megszabadulni.
A hajpakolást 5 percig kell rajta hagyni, be is tartottam. Sokat kellett a hajamra kenni belőle, mert olyan, mintha rá sem tettem volna, egyszerűen csak elillant a kezeimről. A kimosással itt is meggyűlt a bajom, és ami érdekes, hogy közben egyáltalán nem olyan volt a hajam tapintása, mint a többi hajpakolásom kimosása közben. Semmi selymes, pihe-puha, lágyan folyós érzés, hanem kemény, furcsa tapintású lett. Ami nem baj, csak eléggé meglepő volt.
Az együttes hatásuk után nem mondtam azt, hogy hűha, mindenesetre megérte kipróbálni. A loboncom felül gyorsan zsírosodik, alul nagyon száraz. Ettől a kombinációtól még gyorsabban zsírosodott (vagyis csak a sampontól, mert a pakolást nem az egész hajamra tettem), de a száraz részeknek kifejezetten jót tett, táplálta. Ennek nagyon örültem, mert már ráfért egy kis plusz.
Az illatát nem tudom meghatározni. Flakonból szagolva kókuszosnak mondtam volna mindkettőt, de kinyomva és a hajamon totálisan más. Olyan mellékszaga volt, hogy azt hittem, hogy felfordulok, ilyen szagot nem sűrűn éreztem eddig, de szerencsére nem maradt meg a hajamban.
Egy erős közepes, mert tetszett, hogy szép simává varázsolta a sörényem, és ápoltabbnak tűnt, de van/volt hátránya is (zsírosodás, az „illata”, és az ára).

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

Moni1980

2017. március 13.

Igazából nem értem mire kapta a díjakat ez a termek. Az illata nagyon tetszik, de ezen kívül semmi pozitívumot nem tudok mondani róla. Nem lesz sem kellemes tapintású, sem fényes a hajam a használatával. Nagyon sokat kell használni belőle, hogy legyen valami hatása. Egy átlagos, olcsó balzsam is jobban hidratal ennél. Ugyanez a tapasztalatom a Joico hajegyenesito krémmel is. Semmi pluszt nem nyújt ennyi pénzért......

Moni1980
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 13.

Redlips

2017. március 12.

KM box-ban volt benne egy deluxe minta. Érdekes volt a használata, folyós állagú. Az illata nagyon kellemes, a hatása semmi extra, nem lett tőle könnyen fésülhető a hajam, nem éreztem puhábbnak, fényesebbnek se utána. Biztos jó, de nekem nem jött be. Jó, hogy nem adtam ki érte pénzt.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

2017. február 27.

A KM boxban is volt egy 50 ml tubus és nyertem is tesztelésre egy ugyanekkora kiszerelést itt a KM-en. Ez nem balzsam, hanem egy pakolás, és az a fajta amelyet valóban minimum 5 percig a hajon kell hagyni, mert 1- perc alatt kb. semmi hatása. Az állaga elég érdekes, folyósan darabos, a hajam szinte beszippantja, nem hagy csúszós réteget mint a szilikonos balzsamok/pakolások. Pont ezért elég sok kell belőle egy alkalommal, az 50 ml 3-4 használatra elég (természetesen hajtőre nem kenem). Öblítés után vizesen kevésbé érzem puhának a hajamat mint a szilikonos pakolásoktól, olyan keményebb, durvább a tapintása. Viszont abszolút könnyű kifésülni vizesen a hajamat a hazsnálata után. Szárítás után szép, selymes, puha hajat eredményez. Viszont nagyon gyorsítja a zsírosodást :-(. Én alapból 2 naponta kell hajat mossak, de ha ezt használom este akkor már másnap délután láthatóan lapul, és kezd zsírosodni a hajam, mindez úgy, hogy a hajtőtől kb. 10-15 cm-re kezdem a felvitelt. Ahogy a sampon, szerintem ez is az olyan hajtípusra lehet kifejezetten jó, ami teljes terjedelmében száraz, roncsolt. Sajnálom, hogy gyorsítja a zsírosodást mert amúgy tetszik az eredmény, bár azt hiszem ezért az árért biztos nem venném meg, maradnék a kék Tigi-nél akkor is ha nem zsírosítana. Jószívű leszek itt is, mint a samponnál, és azt veszem figyelembe hogy a megfelelő hajtípuson milyen hatása lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

hrk

2017. február 25.

Én is tesztelésre kaptam a terméket. Se nagy csalódásról, se nagy pozitívumról nem tudok beszámolni. Valamennyire mintha hidratálta volna a hajam, de sokkal olcsóbb termékek is megteszik ugyanezt.

hrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

Romanadvoratrelundar

2017. február 17.

Krémmánián kaptam tesztelésre 50 ml-es kiszerelésben, és mivel derékig érő és viszonylag dús hajam van, két hajmosás alatt el is fogyasztottam. Az illata nagyon-nagyon tetszett (valamilyen diós sütire emlékeztet), de más pozitívum sajnos nem volt benne. A sampontól magától puhább volt a hajam, mint miután rákentem a balzsamot. Nehezen tudtam kiöblíteni, a fésülködés pedig halál volt utána. Selymesebb meg fényesebb - mondanom sem kell - nem lett a hajam, ráadásul a töredezett végeket is megviselte, hogy megpróbáltam őket valahogy kigubancolni.

Romanadvoratrelundar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Iwett117

2017. február 16.

Termékmintát próbáltam. Az illata tetszik, én csak a hajvégeimre használtam, és mivel nemrég voltam fodrásznál, így nem annyira vészes most a hajam.
Felvitel után szép, puha lett a hajam tőle, de mikor megszáradt, nem vettem észre változást.
Magamtól nem venném újra, az ára aránytalanul magas, annyit tud mint olcsóbb társai.

Iwett117
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice