KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Joico

Ár:   4310 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2017. január 6.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

vinter

2017. június 21.

Tesztelésre kaptam a terméket, ahogy előttem is írták, nagyon picike minta érkezett, így a dús és hosszú hajamra 3 alkalomra volt elég a sampon. Mindig kétszer samponozok, bár kis mennyiséggel, de így is spórolni kellett vele. Sajnos ez a néhány használat is elég volt, hogy rájöjjek, ez a sampon sajnos nem az én hajamra lett kitalálva, mert a 3 napot is alig bírta ki a hajam a következő hajmosásig, pedig általában csak a 4-5. nap szoktam mosni. A balzsammal együtt valahogy soknak tűnt, ezért kipróbáltam csak külön a sampont egy könnyedebb balzsamommal, de a hatás így is lelapuló (pedig tényleg nagyon sok hajam van...) és zsírosodó, mosásért kiáltó haj volt. A hajam a mosást követő nap nagyon szép és puha volt, de a 2. nap már csak összefogva volt vállalható, így egy nap puhaság nem ér meg utána több napos szenvedést a lapos hajjal, gyakrabban mosni meg nem szeretném...
Az illata megosztó, lehet valakinek nagyon tetszik, de nekem nem jött be az émelyítő, túl édes illata... viszont ami mosáskor nagyon durván erős, az a szárítás után rögtön el is illant, így a száraz hajamon már nem volt érezhető az illat... nekem összességében nem jött be, pedig nagyon vártam, hogy kipróbálhassam...

vinter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Barbera

2017. május 19.

Az 50ml-es kiszerelést próbáltam, ami elsőre nagy csalódásnak tűnt. Megmostam a hajam vele, nehezen tisztított és utána se éreztem teljesen tisztának a fejbőröm és hajam. Sőt szárításnál felfedeztem, hogy kicsit korpásabb is lett a fejem.
Elsőre nem győzött meg. Aztán tettem még egy próbát, itt már felhígítottam 1:3 arányban.
Így tökéletesen működött. Szépen tisztított, az érzet is kellemes volt, a korpásodás ia csökkent.
Nagyon szép puha és fényes lett a hajam tőle.
A Revitalux pakolását használtam utána, amiből szerintem keveset tehettem a hajamra mert semmi különösebb változást nem tapasztaltam.

Barbera
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

Nagyon szép puha és fényes lett a hajam tőle.

lide81

2017. május 17.

Krémmániától kaptam tesztelésre, nagyon örültem, mivel az idális sampont illetően állandó keresésben vagyok, így nagy reményeket fűztem hozzá. Vékony szálú, könnyen zsírosodó, lelapuló hajam van töredező hajvégekkel, így nagyon nem mindegy mivel mosok hajat. Picit kicsinyeltem a mértet, azt hittem, hogy teljes kiszerelésű terméket kapunk, de tesztnek igy is elég volt, hogy heti 2-3szor mosok hajat. Sajnos a sampon semmi pluszt nem nyújtott, a balzsam kifejezetten büdös számomra, de végeredményként szép csillogó volt az összhatás egy napig. Az én hajtípusomra nem ajánlom.

lide81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

doramora

2017. március 21.

Együtt használom a balzsammal és a pakolással, eddig ez a legjobb temrékcsalád, amit a hajamon kipóbáltam, azt hiszem megtaláltam az"igazit" és végre hűséges lehetek egy termékhez. Korábban is már hallottam a Joico temrékekről, de csak akkor vettem, amikor a "Long Hair Community" oldalán, magas ajánlással rátaláltam. Az illatát nem különösen szeretem, de bajom sincs vele, amúgy se ez a fontos, hanem a termék(ek) hatákonysága. Nagyon puhává és fényessé teszi a hajamat, olyan könnyűnek,erősnek és tisztának érzem minden egyes hajmosás után. Hamarosan elfogynak az első flakonok, de már gondoskodtam utánpótlásról ; az USA-ban (Amazonról) az egy literes duó kiszerelés (sampon és balzsam) összesen csak 30 dollár, plusz a postaköltég. A "Split End Mendert" is megrendeltem, ugyanis azt pedig csak 13 dollárért kínálják, alig várom, hogy kiprbóbáljam.

Olcsónak nem olcsó termékek, de hatékonyabbak, mint drogériás társaik. Én bátran ajánlom mindenkinek.

doramora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Mimik

2017. március 15.

Én is tesztelésre kaptam a terméket. Kiváncsi voltam rá nagyon, hogy vajon mit tud. Bár miután rájöttem, hogy ez inkább gyenge és töredezett, roncsolódott hajra való, az enyém meg épp ellenkezőleg elég erős, nem is nagyon töredezik. De ettől függetlenül érdekelt, hogy mi lesz a hatása.
Elég fura, édeskés (nekem a mű banánillat jut róla eszembe) illata van, de igazából csak akkor érezni, ha ténylegesen a sampont/pakolást szagoljuk meg, amúgy a hajon egyáltalán nem lehet érezni. (én ennek mondjuk örültem) Nekem már mosás közben is feltűnt, hogy puhább a hajam már a sampontól is és a pakolástól is (pedig nem tartottam be az 5 perces hatóidőt) Egyáltalán nem zsírosodott jobban a hajam, sőt még a harmadik napon is egész normálisan nézett ki.
Szóval nekem összességében bejött, nem venném igazából újra (főleg mivel állatkísérletmentes termékekre váltok szépen lassan mindenből). Nem egy csodaszer, de nekem puhább lett a hajam és jól tisztított.

Mimik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

LathatatlanOzike

2017. március 13.

Én is tesztelésre kaptam a 2 terméket (sampon + hajpakolás), a hosszú hajam miatt gyorsan elfogyott mindkettő.
Szerettem is, meg nem is. A sampont kellően fel lehet habosítani, nagyon kellemes, amíg rajta van a hajamon, de a kimosás nehézkes, mintha valami réteget képezne, nem lehet tőle megszabadulni.
A hajpakolást 5 percig kell rajta hagyni, be is tartottam. Sokat kellett a hajamra kenni belőle, mert olyan, mintha rá sem tettem volna, egyszerűen csak elillant a kezeimről. A kimosással itt is meggyűlt a bajom, és ami érdekes, hogy közben egyáltalán nem olyan volt a hajam tapintása, mint a többi hajpakolásom kimosása közben. Semmi selymes, pihe-puha, lágyan folyós érzés, hanem kemény, furcsa tapintású lett. Ami nem baj, csak eléggé meglepő volt.
Az együttes hatásuk után nem mondtam azt, hogy hűha, mindenesetre megérte kipróbálni. A loboncom felül gyorsan zsírosodik, alul nagyon száraz. Ettől a kombinációtól még gyorsabban zsírosodott (vagyis csak a sampontól, mert a pakolást nem az egész hajamra tettem), de a száraz részeknek kifejezetten jót tett, táplálta. Ennek nagyon örültem, mert már ráfért egy kis plusz.
Az illatát nem tudom meghatározni. Flakonból szagolva kókuszosnak mondtam volna mindkettőt, de kinyomva és a hajamon totálisan más. Olyan mellékszaga volt, hogy azt hittem, hogy felfordulok, ilyen szagot nem sűrűn éreztem eddig, de szerencsére nem maradt meg a hajamban.
Egy erős közepes, mert tetszett, hogy szép simává varázsolta a sörényem, és ápoltabbnak tűnt, de van/volt hátránya is (zsírosodás, az „illata”, és az ára).

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

vzsm02

2017. március 12.

Krémmániától kaptam tesztelésre, ez volt az első, amit itt nyertem, ráadásul Joico, tehát óriási reményeket fűztem hozzá! Nekem ugyan nincs Joico termékem, de a fodrászom használja a hajamon és pont beszerzésen gondolkodtam, így tényleg nagyon vártam a csomagot. Háááát... azt hittem, hogy teljes kiszerelésű terméket kapok, legalább az egyikből, tudom, hogy nem olcsó, de én az arckrémmintákkal is úgy vagyok, hogy némelyik nagyon szuper, egyszeri minta, utána lelkesen bevásárolok, majd lelkesen elajándékozom, szóval nekem ez kevés a véleményhez. Kibontottam, elkezdtem használni ( a kiszerelése miatt úszás után, akkor pont praktikus). Első tapasztalatra szuper illata van, nekem ananászos-kókuszos kombó, a balzsam picit édesebb, erőteljesebb, a sampon frissebb illatú, ez nálam csillagos ötös. A krémes sampon nagyon habzik, elég belőle kis adag a félhosszú hajamra, lemosni picit hosszadalmas, kicsit masszívan 'rámászik' a hajra. A balzsamnál betartottam, hogy legalább 5 percig volt rajta (figyeltem az órát, precíz akartam lenni, ha már ekkora elvárásaim vannak), lemosás után lelkesen szárítottam. Miért nem lehet az illatát megtartani!?!? Az volt a legjobb és eltűnt, ha lehetne érezni azt a csodás-gyümölcsöset, akkor kilóra venném, naponta használnám! Nagyon könnyen kifésültem, könnyen kezelhető, szépen csillogó, 'dobálós' hajam lett, egészen másnapig. Másnap már semmi extrát nem tapasztaltam, sőt következő reggel hajmosás mellett döntöttem. Szóval 36-40 órát sem bírt, nekem az sokszor kevés. Az illata és a fél napi csillogás miatt tőlem négyest kap, de inkább nem ezt a Joicot fogom megvenni. Köszönöm a lehetőséget!

vzsm02
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 12.

Alexandra19

2017. március 2.

En is teszrelesre kaptam, 50ml-es kiszerelesben, a balzsammal egyutt. Hat, en sok remenyt fuztem hozza, de sajnos nincs benne semmi kulonleges. Oszinten szolva, ugyan olyan, mint a Balea-s samponom. Nekem rovid hajam van, ugyhogy kb 7-8 mosasra volt elegendo.

Alexandra19
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

2017. február 27.

Itt a KM-en nyertem tesztelésre egy 50 ml flakonnal ebből a samponból. Puha, krémes habja van, nekem kissé túl krémes, a tisztító hatásával szerintem nincs gond, viszont nem olyan csikorgóan tiszta lesz tőle a haj, hanem mintha valami kis "maradványt" hagyna, feltételezem az ápoló összetevők hatása lehet. Pont ezért az én hajamra nagyon nem jó, mert nekem alapból gyorsan zsírosodik a töve, akinek kifejezetten száraz a haja és a tövek zsírosodásával sem küzd annak viszont jó lehet, én oda fogom adni anyukámnak, akinek pont ilyen a haja. Bajban vagyok a pontozással, mert nekem ugyan nem vált be, de más hajtípusra meg pont hogy beválthat. Én jószívűen adok neki 4 csillagot, roncsolt, száraz hajra biztos jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

hrk

2017. február 25.

Tesztelésre kaptam mintát belőle. Hát, többet vártam tőle. A legnagyobb problémám, hogy nem tisztít eléggé, második mosás után sem éreztem tisztának a hajam, ezért másfajta termékkel is rá kellett segíteni.

hrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

Antioxidánsok: Thioctic Acid, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Glycerin
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.

Egy viszonylag új, stabil formája a C-vitaminnak, melynek a többi C-vitaminféléhez hasonlóan antioxidáns hatása van. Még viszonylag kevés, de ígéretes kutatás utal arra is, hogy 1%-nál nagyobb koncentrációban hatásos hatóanyag lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és 5%-nál nagyobb koncentrációban pedig csökkenti a pattanások okozta gyulladásos reakciót. További információ a cosmeticscopon és truthinagingen.

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.  Részletes információ a futuredermen

Ph szabályozó, kelátképző (a krémben a víz révén lévő fém ionokat semlegesítő) és felületaktív anyag.