KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Joico

Ár:   4310 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2017. január 6.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Giside

2017. február 18.

En nagyot csalodtam benne, semmit nem er. Tul van arazva, nagyon draga pedig nem tud tobbet, mint egy elseve sampon.
Ajandekba kaptam de nem is hasznalom.
2 nap utan zsiros tole a hajam.

Giside
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

Ajandekba kaptam de nem is hasznalom.
2 nap utan zsiros tole a hajam.

Romanadvoratrelundar

2017. február 17.

Krémmánián kaptam tesztelésre 50 ml-es kiszerelésben, balzsammal együtt. Mivel derékig érő és viszonylag dús hajam van, két hajmosás alatt el is fogyasztottam a kicsikét. Jól habzik, megfelelően tisztít, és kellemesen puha volt a hajam miután lemostam, viszont az illata számomra nagyon tömény és mű. Én nem vettem észre, hogy korpát okozott vagy zsírosított volna (alapból gyorsan zsírosodik a hajam sajnos, azon nem rontott), de úgy kimondottan mást se nagyon csinált. :)

Romanadvoratrelundar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Iwett117

2017. február 16.

Termékmintát próbáltam, használatakor nem éreztem semmi különlegeset, nem vettem észre, hogy fényesebb lett volna a hajam, két nap után már mosnom kellett újra. Az illata viszont tetszett.

Iwett117
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

karaibrahimgil

2017. február 15.

Tesztelésre kaptam itt a Krémmánián. Először kicsit csalódott voltam az 50 ml-es kiszerelés láttán (nekem kb. 5 használatra elég ez a mennyiség), de azóta örülök, mert már a 2. használat után olyan korpás lett a hajam, amilyen tinikorom óta nem volt. Nem tudom, a sampon vagy a pakolás okozta-e ezt. Pozitívum, hogy egész jó az illata (parfüm), és puha lett tőle a hajam. Na de ilyen áron?! Mitől lehet ez? Valakinek elmúlt a termék által okozott korpa többedik használatra? Vagy mi segített rajta?

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

relaj

2017. január 9.

Lehet, hogy én vártam tőle túl sokat, de azt a semmit, amit eredményezett... pontosan olyan, mint a K-Pak pakolás: semmit nem ér. Egy festett hajra való Elséve vagy Gliss Kur fényévekkel jobb, mint ez a termék. Nagy csalódás és felesleges pénzkidobás volt.

relaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

CeCeDrake

2016. december 28.

Aki a hajmosást követő napon is hajat szeretne mosni, ha vállalható fejjel szeretne emberek közé menni, annak ideális választás lehet. Hónapokig használtam a kondícionálóval, hajpakolással együtt és katasztrófa.
Olyan korpát okozott, amitől sírni volt kedvem!
A hajam fényesebb volt az átlagos termékektől, mint ezektől a túlárazott cuccoktól.
Balea jeden Tag is fényévekkel jobb volt, mint ez :-( minden forintot sajnálok, amit ezekre kiadtam.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Olyan korpát okozott, amitől sírni volt kedvem!

szanika

2016. május 12.

Árához képest nulla. Nekem életemben nem volt korpás a fejbőröm, na mióta ezt elkezdtem használni azóta van...

szanika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Zany

2016. január 19.

Zsíros fejbőr, vékonyszálú, töredezésre hajlamos, havonta 1x kíméletes hajfestékkel festett, saját hajszínemhez hasonló barnára festett hajam van.
8 évig Joico-t használtam mindenből: festék, sampon, hajbalzsam.
Míg nem találtam rá a krémmániára, addig istenítettem, hogy ez milyen szuper márka....de csak azért, mert mondtam, amit a többi = csordaszellem = reklám, marketing.
De végeredményben az egész termékcsaládról elmondhatom, hogy túlárazott és nem tartalmaz semmi értelmes összetevőt, nem nyújt semmivel többet, mint egy sima drogériás.
Viszont, ha ezt egyátalán pozitívumnak lehet nevezni, akkor kis mennyiség is úgy habzik, mintha a drogériásból fél decit magamra öntenék.
Ha így nézzük, hogy kevés kell belőle és sokáig elég, akkor az ára sem vészes, de nem tud többet, mint egy schauma.

Tehát összességében, mint ezek a Joico termékek, egy olcsóbb drogériás termék is tud.

Zany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

8 évig Joico-t használtam mindenből: festék, sampon, hajbalzsam.

juctus

2015. augusztus 25.

Már március közepétől használom ezt a sampont hetente egyszer, és még mindig van benne valamennyi az alján, olyan 3-4 használatra biztos, sőt lehet többre. Nagyon gazdaságos, mert annyira jól habzik, hogy az én nagyon dús, hosszú hajamra egy kisebb diónyis is elég, ami úgy felhabzik, hogy néha már azt érzem, sok is. A hajam egyébként nagyon szereti, mióta beiktattam a hajápolási rutinomba, a hajam sokkal kezelhetőbb, puhább, élettel telibb. Tényleg nagyon drága, de nekem megérte, mert nagyon gazdaságos egy termék.

juctus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Ildie

2015. február 27.

Otthoni áron meg sem venném, főleg a fizetésekhez képest egy vicc. ...
Mindegy, negyedannyiér simán próbálkozgat az ember, de nem lett csodaszer, nem fogom újravenni. Szerintem nem rossz, tisztít, habzik, na a habzásban nagyon erős, nem zsírosodik a hajam tőle 3-4 napig. Rossz hajfestéket vettem és olyan a hajam most, mintha matt lenne kb, el nemtudom képzelni, hogy miért, ezen a problémán ez a sampon sem segített. A bordós-barna flakonos sokkal jobb volt. A fogyással viszont még nagyon meg vagyok elégedve, konkrétan 3 borsonyi kell a válligérő hajamra, második mosásra pedig 2, szerintem ez elég kevés a többihez képest, és úgy habzik, mint még egyik samponom sem.
Következőleg már figyelni fogok arra, hogy parabén mentes terméket vegyek.

4-ről lerontom 3 csillagra. Tegnap az utolsó cseppjei belementek a szemembe. Hát én méf a világon nem éreztem ilyen szemmarást. Nagyon nagyon brutál a cucc. Nem kell bénázni az oké, de ez a tarkómig mart.

Ildie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

Otthoni áron meg sem venném, főleg a fizetésekhez képest egy vicc. ...
Következőleg már figyelni fogok arra, hogy parabén mentes terméket vegyek.

Antioxidánsok: Thioctic Acid, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Glycerin
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.

Egy viszonylag új, stabil formája a C-vitaminnak, melynek a többi C-vitaminféléhez hasonlóan antioxidáns hatása van. Még viszonylag kevés, de ígéretes kutatás utal arra is, hogy 1%-nál nagyobb koncentrációban hatásos hatóanyag lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és 5%-nál nagyobb koncentrációban pedig csökkenti a pattanások okozta gyulladásos reakciót. További információ a cosmeticscopon és truthinagingen.

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.  Részletes információ a futuredermen

Ph szabályozó, kelátképző (a krémben a víz révén lévő fém ionokat semlegesítő) és felületaktív anyag.