KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Joico

Ár:   4310 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2017. január 6.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Csepi

2018. március 28.

Nekem sajnos nem vált be. Nem éreztem igazán a tisztító hatását, mindig úgy éreztem mintha nem lenne 100%-osan tiszta a hajam tőle. Akármennyi sampont is tettem a hajamra sosem habzott úgy igazán.

Csepi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

FatimeFay

2018. február 9.

A kis kiszerelést vettem meg belőle, szerencsére. Számomra BORZALMAS volt! Nem igazán habzik, ezzel speciel nem volt különösebb problémám, viszont nem is éreztem hogy megfelelően tisztítana. A K-pak hajpakolással együtt használtam. Általában 6-7 naponta mosok hajat, száraz hajam van, így nem igényel többet. Zsírosodni maximum az utolsó 1-2 napban szokott. Viszont ezzel a termékkel már a második napon elnehezült, lapos, zsíros tapintású lett a hajam teteje. Az alja ezzel szemben csomós, seprűs tapintású lett. Hajmosástól számított harmadik napon már alig tudtam fésülni, akadt benne a hajkefe. Hiába balzsamoztam semmit sem használt. Három hét alatt úgy tönkrevágta a hajam, hogy elgondolkodtam, hogy levágatom inkább. Szerencsére azóta más termkékekkel sikerült helyreállítanom. A maradék sampon a kukában landolt.
Lehetséges, hogy a hajam szilikon és parabén mentes termékekhez van szokva (most is ilyet használok) és azért nem jött be ez. Az biztos, hogy ilyen rossz élményem sanponnal még nem volt.

FatimeFay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

szzsu19

2018. február 8.

szzsu19
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

naomivonl

2018. február 7.

Nagyon szuper sampon. Az 1 literes kiszerelést vettem meg belőle, november eleje óta használom és még mindig bőven van benne. (derékig erő haj ) Hihetetlenül selymes, csillogó és egészséges kinézetű hajat eredményez. :) újra fogom venni!

naomivonl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

VEmoke

2017. december 21.

Nagyon sok negatív értékelést olvastam róla, így félve mertem venni egy kis adagot belőle. Nekem nagyon bejött. Állandóan gubancolódó hajamat már leöblítéskor kisimítja. Valóban nem habzik úgy, mint a többi sampon, de szerintem így is tisztít rendesen. Én szeretem.

VEmoke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

Xanacska

2017. november 26.

Körülbelül 1 hónapja használom ezt a sampont. Sosem volt ilyen csillogó, puha, selymes (de NEM nehezítette el) a hajam. Semmi problémát nem okozott a fejbőrömnek, nem is zsírosította. Heti 2x mosok hajat vele, láthatóan sokkal kevesebb hajam törik. Én szeretem :)

Xanacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Jucsi10

2017. november 10.

Tavaly karácsonyra kaptam 1 literes kiszerelésben, borzasztóan örültem neki.
A kutikulla kezelést is megkaptam mellé szintén 1 literesben. Eleinte együtt használtam őket, de a sampon számomra elég kiábrándító volt. A fejbőröm száraz lett tőle, bár gondolom azért is, mert a termékcsalád többi részét nem használtam mellé. Elkezdtem kísérletezgetni (más samponokkal kevertem a Joicot először nagyobb, majd kisebb arányban), de azóta sem változott a véleményem...
Utólag sajnálom, hogy a sampon helyett nem kutikulla kezelést kaptam. Abból már elfogyott majdnem az egész, a samponból pedig még mindig több, mint a háromnegyede meg van. :(
Én 2 csillagot adok, mivel az ára is elég borsos. Nem venném és nem is kérném újra, esetleg csak a K-Pak többi termékével együtt használva.

Jucsi10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

Tavaly karácsonyra kaptam 1 literes kiszerelésben, borzasztóan örültem neki.

vinter

(!)
2017. június 21.

Tesztelésre kaptam a terméket, ahogy előttem is írták, nagyon picike minta érkezett, így a dús és hosszú hajamra 3 alkalomra volt elég a sampon. Mindig kétszer samponozok, bár kis mennyiséggel, de így is spórolni kellett vele. Sajnos ez a néhány használat is elég volt, hogy rájöjjek, ez a sampon sajnos nem az én hajamra lett kitalálva, mert a 3 napot is alig bírta ki a hajam a következő hajmosásig, pedig általában csak a 4-5. nap szoktam mosni. A balzsammal együtt valahogy soknak tűnt, ezért kipróbáltam csak külön a sampont egy könnyedebb balzsamommal, de a hatás így is lelapuló (pedig tényleg nagyon sok hajam van...) és zsírosodó, mosásért kiáltó haj volt. A hajam a mosást követő nap nagyon szép és puha volt, de a 2. nap már csak összefogva volt vállalható, így egy nap puhaság nem ér meg utána több napos szenvedést a lapos hajjal, gyakrabban mosni meg nem szeretném...
Az illata megosztó, lehet valakinek nagyon tetszik, de nekem nem jött be az émelyítő, túl édes illata... viszont ami mosáskor nagyon durván erős, az a szárítás után rögtön el is illant, így a száraz hajamon már nem volt érezhető az illat... nekem összességében nem jött be, pedig nagyon vártam, hogy kipróbálhassam...

vinter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Barbera

2017. május 19.

Az 50ml-es kiszerelést próbáltam, ami elsőre nagy csalódásnak tűnt. Megmostam a hajam vele, nehezen tisztított és utána se éreztem teljesen tisztának a fejbőröm és hajam. Sőt szárításnál felfedeztem, hogy kicsit korpásabb is lett a fejem.
Elsőre nem győzött meg. Aztán tettem még egy próbát, itt már felhígítottam 1:3 arányban.
Így tökéletesen működött. Szépen tisztított, az érzet is kellemes volt, a korpásodás ia csökkent.
Nagyon szép puha és fényes lett a hajam tőle.
A Revitalux pakolását használtam utána, amiből szerintem keveset tehettem a hajamra mert semmi különösebb változást nem tapasztaltam.

Barbera
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Nagyon szép puha és fényes lett a hajam tőle.

lide81

(!)
2017. május 17.

Krémmániától kaptam tesztelésre, nagyon örültem, mivel az idális sampont illetően állandó keresésben vagyok, így nagy reményeket fűztem hozzá. Vékony szálú, könnyen zsírosodó, lelapuló hajam van töredező hajvégekkel, így nagyon nem mindegy mivel mosok hajat. Picit kicsinyeltem a mértet, azt hittem, hogy teljes kiszerelésű terméket kapunk, de tesztnek igy is elég volt, hogy heti 2-3szor mosok hajat. Sajnos a sampon semmi pluszt nem nyújtott, a balzsam kifejezetten büdös számomra, de végeredményként szép csillogó volt az összhatás egy napig. Az én hajtípusomra nem ajánlom.

lide81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

Antioxidánsok: Thioctic Acid, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Glycerin
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.

Ph szabályozó, kelátképző (a krémben a víz révén lévő fém ionokat semlegesítő) és felületaktív anyag.