KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Joico

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bogyóka, Módosítva: 2017. november 14.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajfestékek

"Az Arginine stabil molekulának köszönhetően, lehetősége van mélyen bejutni a cortexbe. Tulajdonképp úgy működik, mint egy vivő anyag, nedvességet és pigmenteket szállít a haj belsejébe, ezzel tökéletesítve azt."

• Megdöbbentően ragyogó szín
  • Kiváló lefedettség, ősz hajon kirívó hatás
  • Tartós szín és fény
  • Színskálájában megtalálhatóak napjaink legdivatosabb színei
  • Rövid hatóidő
  • Kellemes, finom illat
  • Helyreállítás és megerősítés egy lépésben

Bogyóka

2018. június 26.

1 éve ezzel a festékkel festi a hajam a fodraszom. Legelőször Joico Vero-val aztàn àttértünk erre. Rubin vörös hajszínem volt és àttértünk a sötétbarna àrnyalatra. Nyilvàn a vörös részt nem fogja be, ledobja mert màr több éve vörös volt előtte. Az ősz hajszàlaimat befedi rendesen. Az összes termék Joico amit rajtam hasznàl (festés közbeni keraton spraytől kezdve a samponig). Joico Styler gőzölős hajvasaló a legutolsó lépés. Folyékony a hajam a legvégére. Imàdom. Rengeteget nőtt a hajam mióta barna a színe. A kíméletesebb hidrogénnek meg a hajújraépítős hajfestéknek köszönhetően. Nagyon megvagyok elégedve a termékkel.

Bogyóka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.