KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Joico

Ár:   6690 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hvcs, Módosítva: 2017. szeptember 8.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajfestékek

Professzionális hajfesték, amely újraépíti a hajat, mialatt meg is festi azt.

• Keratin protein komplex
  • Színmélységnek megfelelően kalibrált ammóniaszint

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bogyóka

2017. október 25.

Nagyon jókat hallottam erről a hajfestékről, évekig rubin vörös színű hajam volt, most megelégeltem és ezzel a hajfestékkel lett befestve a 4N árnyalattal. Persze átüt a vörös még, ez nem a festék hibája, de az illata kellemes, nincsen az a szúrós hajfesték szaga, gondolom a csökkentett ammónia tartalom miatt. Hajújraépítő hajfesték, rövid hatóidő, én azt vettem észre, hogy sokkal jobb a hajamnak ez a hajfesték mint bármelyik másik. Pedig a színhatás érdekében a teljes hosszt bekell kenni. Nagyon elégedett vagyok.

Bogyóka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.