KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Juicy Couture

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2014. szeptember 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatösszetevők: erdei termések, lonc, jázmin, borostyán, vanília, szantálfa, karamell

Keresem! Üveges maradékot keresek-Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture EDP
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: dorottya96
Állapot: Üveges maradék, Helyszín: Győr/Pécs, fizetés: foxpost, személyes átvétel

dorottya96

2018. március 20.

Újrarendeltem az egyik parfümöm és mellé miért ne alapon bedobtam a kosaramba egy mintát ebből a megosztó illatból. Hát huh.

Első szimatolásra az egyik családtagom jutott eszembe róla, ami miatt már mosolyra fakaszott.

De itt most nem ez a lényeg. Hanem maga az illat. Írtátok, hogy mennyire gourmand meg mennyire édes meghogy elmenne holmi lepattant illatnak. Nos szerintem ez nem így van. Ez egy kifejezetten karakteres illat aminél a bőrkémia igencsak meghatározó. Nem egysíkú. Rajtam ez amolyan bújós illat ami körülölel a púderes fanyarságával és van benne valami izgalmas és játékos. 30 alattiaknak való szigorúan. Egyedibb mint a mai tucatillatok hiába az édessége-ami rajtam pont nem olyan édes. Aki eddig óczkodott tőle a külleme miatt, vagy csak valami különlegesebb karakteres illatra vágyik annak remek választás lehet! Ne a parfümösüveg alapján ítéljetek :) Egyébként ha ezt az illatot egy exkluzívabb márka dobta volna piacra, mindenki erről áradozna és ezt akarná viselni. Én örülök, hogy ez nem így történt-hiszen nem ez az illat az, ami úton-útfélen szembejön velünk.

Egyenlőre még barátkozom a mintánmal. Na meg persze letesztelem, hogy a barátomnak tetszik-e. Ha őt is megnyeri, akkor megveszem nagy kiszerelésben is.

A különlegessége miatt jár az 5 csillag.

Update: A barátom odáig van ezért az illatért. Pedig alig van olyan, ami tetszik neki-nagyon válogatós illatügyileg. De erre azt mondta, hogy bizony nagyon finom. Sajnos így végleg sikerült eldöntenem, hogy kell ez az illat, aminek a pénztárcám nagyon nem örül. Sajnos :D

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

A különlegessége miatt jár az 5 csillag.

MiniMazsi

2018. március 18.

Eddig csak egy pár millis mintát tudtam csak beszerezni belőle kíváncsiságból. Érdekelt milyen lehet az illat, amit annyira dicsérnek. Teljesen megértem miért tartják az egyik legszexibb illatnak. Annyira nőies, kedves, buliba való illat, muszáj lesz egy rendes változatot is a magaménak tudni.

MiniMazsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

zoravivien

2018. február 11.

Tökéletes illat szerintem, amint érzem az üvegén hogy már kevés van benne azonnal veszem is az újat. Youtube videóban hallottam róla és annak hatására rendeltem meg és nem csalódtam benne. Édes gyümölcsös illata van, férfi és női ismerőseim is egyaránt dicsérik rajtam.

zoravivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 11.

Reni39946

2018. január 15.

Szerelem. Imádom az illatát. Hosszas megfontolás, rengeteg vélemény, utánajárás és mintavásárlás után vettem meg. Nagyon szeretném, ha egy icipicit tovább érezném az illatát, de annyira szeretem, hogy nem érdekelne az sem, ha naponta 50x kellene befújni magam.

Reni39946
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Asianlover

2017. október 27.

Mindenkitől előre is elnézést, akinek ez a signature illata, de magamon kipróbálva ez egy olcsó, lepattant, alkesz prosti szaga, aki épp valami csehóban hörpint egy vegyi gyümit cigi mellé. A youtube-on hallottam róla, mint, h ez jelenleg a világ legszexibb illata, a nőiesség és a gourmandság csúcsa, hát, gondoltam, le ne maradjak már róla :D köszönöm, nem!

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

felho

2017. október 19.

Nagyon egyetértek az előző (asianlover) kommenttel. A youtube-os srác több videóban is kiemeli, hogy ez a legeslegszexibb illat és akin egy ilyen van, rögtön leteperné. Hát igen... én ezt az illatot a tipikus "hülye picsa" lányokon tudom elképzelni. Nagyon mű és közönséges. Én nem értem, ebben mi a gourmand? Csak rá kell nézni az üvegére, borzalom. Fújásnál alkohol szaga van, lecsengésnél pedig cukros karamell illatú. Én szeretem az édes illatokat de ebből hiányoznak virágok. Ez iszonyú.

felho
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Hajna

2017. augusztus 6.

Az illata egyáltalán nem rossz. Az elején olyan, mint egy áfonya ízű krémlikőr, majd előbújik egy enyhe virágos illat az erős karamell mellett. Gourmandnak gourmand, pont a "cukros karamell" miatt :) Ahogy azt az a bizonyos youtube-os illatszakértő ki is emelte az egyik videójában, kifejezetten lányos, fiatalos illat. Bohókás, 20-25 év közötti lányoknak áll jól. Bár én kicsit komolyabb típusú nő vagyok, mégis el tudnám magamon képzelni, de sajnos van egy kis bökkenő... A tartóssága az én bőrömön gyakorlatilag nulla. 1 ml-es illatmintám van, ennek kb. felét magamra locsoltam egy alkalomra, de a hatósugara így is kevés. És nem, nem azt várom egy parfümtől, hogy méterekről érezni lehessen, de kartávolságon belül ha enyhén is, de érződnie kéne. El tudom képzelni, hogy jobban működik akkor, ha az ember minden pulzáló pontra tesz egy keveset, de a tartósságán nem hiszem, hogy segít. Három óra múlva már nyoma sincs a finom illatnak. Nagy kár érte. Az ára látszólag kedvező, de mivel pár óránként frissíteni kell, hamar elfogy, ezért jobban megéri beruházni egy drágább, de tartósabb parfümre.
Bár az üveg általában nem szokott mérvadó lenni nálam, ezt mégsem hagyhatom szó nélkül. Értem én a koncepciót, hogy rápakoltak mindent, amit csajosnak gondoltak, biztosan vannak olyanok, akiknek tetszik, de én erős túlzásnak érzem. A színösszeállítás, az ócska műanyag gyémánt formájú kupak, és az a hatalmas tüll masni.... Az egész olyan, mint egy 19. századi olcsó párizsi prostituált. Ha nem hallottam volna erről az illatról, az üveg alapján eszembe nem jutott volna kipróbálni.
Az illatra egyértelműen öt csillagot adnék, a hatósugárra és a tartósságra sajnos csak egyet (ha pontoznám az üveget, arra is maximum 2-t). Vérzik a szívem, de 3 csillagot kell hogy adjak neki, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Hajna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

coralineee

2017. május 24.

Aki szereti az édes, gourmand illatokat, annak nem fog csalódást okozni. A karamell és a gyümölcsök érezhetőek nagyon benne (és persze az elején a hatalmas mennyiségű alkohol...). Ősszel-télen, talán még tavasszal is nagyon kellemes illat ha lecsitul. A férfi ismerőseim imádják és pár nő ismerősöm is megkérdezte, hogy milyen parfümöt használok, mert nagyon finom:) Én csak hétköznapokra használom, nagyobb eseményekre, bulikra más parfümöt választok, mert ez az illat rajtam nemelég tartós, nem elég komplex, nem elég izgalmas. Ettől függetlenül szeretem.

coralineee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 24.

_-Mia-_

2017. május 20.

Több youtube-os parfümguru is sztárolja, meg kellett hát szimatolnom. Megvallom őszintén, hogy lehet hogy öreg vagyok hozzá, de nem értem a lelkesedést... Tizen-huszonpár éves (max 25) Lolitákon tudom elképzelni maximum ezt mint marhára nagyonszexi illatot, a többieken "fake" :D Édes gyümis vattacukros, értem hogy felébreszti a hímek ártatlanság-elleni-tettvágyát :DDD

_-Mia-_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Luna1024

2017. március 17.

Uh, hát ez valami őrült jó!!!! :D :)
Az igazat megvallva, eddig csak a Viva La Juicy-t illatoltam a márkától, aminek több hónap után is próbálom megfejteni a népszerűségét - eddig sikertelenül. Ez nagyon szubjektív, de nekem túl virágos-gyümölcsös, túl könnyed és populáris, amolyan igazi "biztonsági játékos" illat, amit túl sokszor éreztem már másokon. Én azonban az édesebb, töményebb, és/vagy a picit karakteresebb, megosztóbb illatokhoz vagyok szokva. Egyébként sokakhoz hasonlóan "Jeremy Fragrance" Youtube-oldalán böngésztem a videók között, és találtam egy olyat, amiben a férfi szemmel (orral :)) legjobbnak vélt női illatokat sorakoztatta fel, köztük volt ez is, méghozzá ha jól rémlik, igen előkelő helyen. Tudtam, hogy ki kell próbálnom, főleg miután elolvastam az itteni elragadtatott véleményeket. Reméltem, hogy a Gold Couture változattól megkapom majd azt, amit az anyaillattól vártam: egy nyálcsorgatóan fincsi, igazi őszi-téli, ízig-vérig gourmand illatot.

És eddig úgy tűnik, így is lett! :) Nagyon édes és szerintem fantasztikusan finom illata van: karamellizált erdei gyümölcsök mély, mézes-pralinés-csokis ágyon. :) Nagyon érződik benne az eredeti Viva La Juicy, le sem tagadhatnák, hogy testvérek, de ez sokkal édesebb, töményebb és teltebb. Olyan, mintha a sima Viva La Juicy-t rátették volna egy szárazabb, csokis-pralinés alapra, és ettől különlegesebb lett, olyan igazi őszi-téli bújós, megnyugtató illat! Minden megvan benne, amit én az anyaillatból hiányoltam, valahogy kerekebb és egységesebb az egész, és simán el tudom képzelni, hogy valakire afrodiziákumként hat. :) Én továbbra is nagyon szeretem a gourmand illatokat, és azt se bánom, ha ez a téma csontig van már rágva, ha egyszer nekem tetszik. Szerintem hipernőies illat, vagy inkább olyan, amire azt szokás mondani: "nagyon csajos", és ez nemcsak a beltartalomra igaz, hanem az üvegre is: szerintem gyönyörűszép, és azonnal felvillan a fejemben a "kell!" lámpa, ahányszor rénézek. :D
Biztos sokan utálni fogják, mert édes, és mint tudjuk, akkor csak kommersz és unalmas lehet (...), de nem baj, szerintem kell olyan illat is, amin nem kell gondolkodni, csak egyszerűen élvezni és kész. Lehet egyszerű vagyok mint a faék, de én szeretem az ilyen "cuki", nőies illatokat, ilyenre is szükség van szerintem, és előszeretettel használom is őket (max. 1-2 fújást!), ha ciki, ha nem.

Engem megvett kilóra, ilyen gourmand illatot kerestem már rég: kellemes, nőies, hétköznapra és alkalomra egyaránt hordható. Édes is, de nem émelyítő. Az is fontos volt, hogy ne legyen elcsépelt, és ez nem az, én még sose éreztem senkin. Remélem nem is lesz nagyon elterjedt, mert így megmaradhat annak a gourmand különlegességnek, aminek én tekintem. :)
Egy icipicit lehetne intenzívebb és tartósabb ("kenegetős" mintából próbáltam), de nagyon remélem, hogy fújós formában ezzel sem lesz probléma, mert ezt szeretném egyik őszi-téli illatomnak, és nagyon szomorú lennék, ha emiatt le kéne mondanom róla!
Az ára parfüm-viszonylatban szerintem korrekt, nagy mennyiséget kapunk jó áron.

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

Uh, hát ez valami őrült jó!!!! :D :)

Az ára parfüm-viszonylatban szerintem korrekt, nagy mennyiséget kapunk jó áron.