Juicy Couture

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2014. szeptember 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatösszetevők: erdei termések, lonc, jázmin, borostyán, vanília, szantálfa, karamell

Keresem! Üveges maradékot keresek-Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture EDP
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: dorottya96
Állapot: Üveges maradék, Helyszín: Győr/Pécs, fizetés: foxpost, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

GHettie

2018. szeptember 9.

Édes, virágos cukros, rajtam a gyümölcs nem igazán jön ki... A hipe miatt próbáltam. Nem túl tartós, összességében egy kedves, édeskés illat de nincs benne az a valami, ami megfogna. Talán ha fiatalabb lennék, nyári illatnak tetszene.

GHettie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

dorottya96

2018. március 20.

Újrarendeltem az egyik parfümöm és mellé miért ne alapon bedobtam a kosaramba egy mintát ebből a megosztó illatból. Hát huh.

Első szimatolásra az egyik családtagom jutott eszembe róla, ami miatt már mosolyra fakaszott.

De itt most nem ez a lényeg. Hanem maga az illat. Írtátok, hogy mennyire gourmand meg mennyire édes meghogy elmenne holmi lepattant illatnak. Nos szerintem ez nem így van. Ez egy kifejezetten karakteres illat aminél a bőrkémia igencsak meghatározó. Nem egysíkú. Rajtam ez amolyan bújós illat ami körülölel a púderes fanyarságával és van benne valami izgalmas és játékos. 30 alattiaknak való szigorúan. Egyedibb mint a mai tucatillatok hiába az édessége-ami rajtam pont nem olyan édes. Aki eddig óczkodott tőle a külleme miatt, vagy csak valami különlegesebb karakteres illatra vágyik annak remek választás lehet! Ne a parfümösüveg alapján ítéljetek :) Egyébként ha ezt az illatot egy exkluzívabb márka dobta volna piacra, mindenki erről áradozna és ezt akarná viselni. Én örülök, hogy ez nem így történt-hiszen nem ez az illat az, ami úton-útfélen szembejön velünk.

Egyenlőre még barátkozom a mintánmal. Na meg persze letesztelem, hogy a barátomnak tetszik-e. Ha őt is megnyeri, akkor megveszem nagy kiszerelésben is.

A különlegessége miatt jár az 5 csillag.

Update: A barátom odáig van ezért az illatért. Pedig alig van olyan, ami tetszik neki-nagyon válogatós illatügyileg. De erre azt mondta, hogy bizony nagyon finom. Sajnos így végleg sikerült eldöntenem, hogy kell ez az illat, aminek a pénztárcám nagyon nem örül. Sajnos :D

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

A különlegessége miatt jár az 5 csillag.

MiniMazsi

2018. március 18.

Eddig csak egy pár millis mintát tudtam csak beszerezni belőle kíváncsiságból. Érdekelt milyen lehet az illat, amit annyira dicsérnek. Teljesen megértem miért tartják az egyik legszexibb illatnak. Annyira nőies, kedves, buliba való illat, muszáj lesz egy rendes változatot is a magaménak tudni.

MiniMazsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

zoravivien

2018. február 11.

Tökéletes illat szerintem, amint érzem az üvegén hogy már kevés van benne azonnal veszem is az újat. Youtube videóban hallottam róla és annak hatására rendeltem meg és nem csalódtam benne. Édes gyümölcsös illata van, férfi és női ismerőseim is egyaránt dicsérik rajtam.

zoravivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 11.

Reni39946

2018. január 15.

Szerelem. Imádom az illatát. Hosszas megfontolás, rengeteg vélemény, utánajárás és mintavásárlás után vettem meg. Nagyon szeretném, ha egy icipicit tovább érezném az illatát, de annyira szeretem, hogy nem érdekelne az sem, ha naponta 50x kellene befújni magam.

Reni39946
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Asianlover

2017. október 27.

Mindenkitől előre is elnézést, akinek ez a signature illata, de magamon kipróbálva ez egy olcsó, lepattant, alkesz prosti szaga, aki épp valami csehóban hörpint egy vegyi gyümit cigi mellé. A youtube-on hallottam róla, mint, h ez jelenleg a világ legszexibb illata, a nőiesség és a gourmandság csúcsa, hát, gondoltam, le ne maradjak már róla :D köszönöm, nem!

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

felho

2017. október 19.

Nagyon egyetértek az előző (asianlover) kommenttel. A youtube-os srác több videóban is kiemeli, hogy ez a legeslegszexibb illat és akin egy ilyen van, rögtön leteperné. Hát igen... én ezt az illatot a tipikus "hülye picsa" lányokon tudom elképzelni. Nagyon mű és közönséges. Én nem értem, ebben mi a gourmand? Csak rá kell nézni az üvegére, borzalom. Fújásnál alkohol szaga van, lecsengésnél pedig cukros karamell illatú. Én szeretem az édes illatokat de ebből hiányoznak virágok. Ez iszonyú.

felho
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Hajna

2017. augusztus 6.

Az illata egyáltalán nem rossz. Az elején olyan, mint egy áfonya ízű krémlikőr, majd előbújik egy enyhe virágos illat az erős karamell mellett. Gourmandnak gourmand, pont a "cukros karamell" miatt :) Ahogy azt az a bizonyos youtube-os illatszakértő ki is emelte az egyik videójában, kifejezetten lányos, fiatalos illat. Bohókás, 20-25 év közötti lányoknak áll jól. Bár én kicsit komolyabb típusú nő vagyok, mégis el tudnám magamon képzelni, de sajnos van egy kis bökkenő... A tartóssága az én bőrömön gyakorlatilag nulla. 1 ml-es illatmintám van, ennek kb. felét magamra locsoltam egy alkalomra, de a hatósugara így is kevés. És nem, nem azt várom egy parfümtől, hogy méterekről érezni lehessen, de kartávolságon belül ha enyhén is, de érződnie kéne. El tudom képzelni, hogy jobban működik akkor, ha az ember minden pulzáló pontra tesz egy keveset, de a tartósságán nem hiszem, hogy segít. Három óra múlva már nyoma sincs a finom illatnak. Nagy kár érte. Az ára látszólag kedvező, de mivel pár óránként frissíteni kell, hamar elfogy, ezért jobban megéri beruházni egy drágább, de tartósabb parfümre.
Bár az üveg általában nem szokott mérvadó lenni nálam, ezt mégsem hagyhatom szó nélkül. Értem én a koncepciót, hogy rápakoltak mindent, amit csajosnak gondoltak, biztosan vannak olyanok, akiknek tetszik, de én erős túlzásnak érzem. A színösszeállítás, az ócska műanyag gyémánt formájú kupak, és az a hatalmas tüll masni.... Az egész olyan, mint egy 19. századi olcsó párizsi prostituált. Ha nem hallottam volna erről az illatról, az üveg alapján eszembe nem jutott volna kipróbálni.
Az illatra egyértelműen öt csillagot adnék, a hatósugárra és a tartósságra sajnos csak egyet (ha pontoznám az üveget, arra is maximum 2-t). Vérzik a szívem, de 3 csillagot kell hogy adjak neki, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Hajna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

coralineee

2017. május 24.

Aki szereti az édes, gourmand illatokat, annak nem fog csalódást okozni. A karamell és a gyümölcsök érezhetőek nagyon benne (és persze az elején a hatalmas mennyiségű alkohol...). Ősszel-télen, talán még tavasszal is nagyon kellemes illat ha lecsitul. A férfi ismerőseim imádják és pár nő ismerősöm is megkérdezte, hogy milyen parfümöt használok, mert nagyon finom:) Én csak hétköznapokra használom, nagyobb eseményekre, bulikra más parfümöt választok, mert ez az illat rajtam nemelég tartós, nem elég komplex, nem elég izgalmas. Ettől függetlenül szeretem.

coralineee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 24.

_-Mia-_

2017. május 20.

Több youtube-os parfümguru is sztárolja, meg kellett hát szimatolnom. Megvallom őszintén, hogy lehet hogy öreg vagyok hozzá, de nem értem a lelkesedést... Tizen-huszonpár éves (max 25) Lolitákon tudom elképzelni maximum ezt mint marhára nagyonszexi illatot, a többieken "fake" :D Édes gyümis vattacukros, értem hogy felébreszti a hímek ártatlanság-elleni-tettvágyát :DDD

_-Mia-_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.