KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Juicy Couture

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2014. szeptember 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatösszetevők: erdei termések, lonc, jázmin, borostyán, vanília, szantálfa, karamell

Keresem! Üveges maradékot keresek-Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture EDP
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: dorottya96
Állapot: Üveges maradék, Helyszín: Győr/Pécs, fizetés: foxpost, személyes átvétel

Heine

2018. december 8.

Nem sok pasinak van jó orra. Egyszer-kétszer okozhatnak meglepetést: egy barátom megérezte rajtam az amor amort, és rövid szimatolás után azt mondta: finom illatod van... sárgabarack, rózsa, kamilla, vanília, isteni.... én meg csak pilláztam, magam sem tudtam volna kiérezni külön-külön az illatjegyeket. Bár az amor azóta is közönségkedvenc, a fiúk nemigen szokták megjegyezni, hogy jó illatom van. Viszont: ezt az illatot _imádják_, a szó szoros értelmében megvesznek érte :D jaj, ha az atelier cologne tetszene ennyire valakinek... ezt az üveget drága Timitől kaptam ajándékba, és rekord gyorsasággal elfújkáltam a tartalmát, most már döntögetni kell jobbra-balra, hogy még kicsit kinyerjek belőle... be kell szereznem az utánpótlást, na.

Isteni illat, finom likőr, konyak, étcsokoládé, harapnivaló. Illik a karácsonyhoz ez az édesség, visszaadja a csokilikőr és a mézeskalácsok érzését, nagyon jó viselni.

Heine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Yeticica

2018. december 3.

Na Yeticica, most mi lesz?
Azt igertem magamnak, nincs tobb nehativ ertekeles.
De ha eccer jot nem nagyon tudok ?
Ha az elso benyomasom az, hogy jujjjjjjjj hogy azt a mergesszomorces savanyukaposztajat annak, aki az ilyen illatokat kitalalja es megalkotja! Hogy milyeneket?! Hat ezt, meg a gúdgörlt meg a granballot. Nekem ezek mind ugyanazt mutatjak, kicsit mas illatjegyu alafestesekkel.
Gyumolcsos (full on mrakuja), karamelles ize. Szerintem rettentoen diszharmonikus illatok ok mind. Mondjuk teny, hogy sokat lagyul, szinte tenyleg bőrbe simul a fejjegyek sikitozasa utan, de ami marad sem kellemes nekem. Jazminos kamugyumolcsos karamell.
Valami elkepesztoen kivancsi vagyok, hogy a pasiknak tetszik-e, igy megeroszakolom a sajat orromat (es az egesz lenyemet) es leteszem a nagyeskut, hogy most napokig tesztelni fogom. Elso szamu celpontom a zuram. Az o orrat egy sziklabol faragtak, bar az is lehet, hogy epitkezesnel egy zsak soderbol keszult. Kőegyszeru illatokat kedvel, lehetoleg ne legyenek tul edesek, tul komplikaltak, tul viragosak stb (tkp csak a Noat szereti rajtam, ami nagy banatomra full pezsma rajtam az elso 2,5 perc kaves fanyarsaga utan, es legalabb 3 centis hatosugarral rendelkezik). Szoval kivancsian varom, mit szol majd hozza. A pasimagnes illathoz.
(En meg kozben gondolatban boszen fujkalom magam a Black Cherryvel vagy a Crystal Noirral esetleg a Poisonnal 😉).

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Na Yeticica, most mi lesz?
Azt igertem magamnak, nincs tobb nehativ ertekeles.
De ha eccer jot nem nagyon tudok ?

wallflower87

2018. november 26.

En is a nagy hajp (Jeremy Fragrance) miatt lettem kivancsi erre az illatra, viszont bevallom, elsore nem voltam annyira elajulva, valahogy kicsit kulonlegesebb, egyedibb illatra szamitottam. Kozvetlenul kifujas utan engem elegge emlekeztet az Amor Amor-ra, amit hasznaltam regen es mire a nagy uveg vegere ertem, elegge megcsomorlottem tole, emiatt nem orultem tulzottan a hasonlosagnak.
Viszont! A leszaradasa sokkal, de sokkal finomabb, mint az emlitett parfumnek - valami mennyei karamellas-csokis-kremlikoros-puderes fincsiseg, aminek nincs nagy hatosugara, viszont aki kozel jon, az megerzi, nagyon is...emiatt szerintem tokeletes randiparfum, hiszen ilyen szituacioban nem biztos, hogy az a legjobb, ha meterekrol lehet erezni az illatod, mivel akkor nagy esellyel testkozelbol mar fullaszto lehet. Eppen ezert szerintem ezzel a parfummel szinte lehetetlen tulzasba esni, nagyobb mennyisegben fujva is nagyon szepen lecsendesedik es belesimul a borbe.
Na es persze amiert a legtobben megveszik ezt az illatot, az a masik nemre gyakorolt hatasa..azt kell mondjam, minden szo igaz a dicseretekrol, pozitiv reakciokrol. Baratnotol is kaptam mar ra dicseretet, a pasik viszont konkretan el vannak tole ajulva! Mar-mar mulatsagos, hogy mennyire nem birnak betelni vele, mar ket kulonbozo sraccal is tortent, hogy amint kozelebbrol megereztek rajtam, egymas utan tobbszor is ilyeneket mondogattak , hogy `De jo az illatod`, `Nem tudom, mi ez a parfum, de nagyon jo`. Ilyen hatast meg egyik parfumom sem valtott ki, szoval en csak ajanlani tudom, hogy vessetek be, ha csabitani akartok, garantalt lesz a siker! ;)

wallflower87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

emeseee6

2018. november 17.

Ezt az üveget kb Győzike inspirálta :D A beltartalom elég jó,semmi kiemelkedő,kellemes,a mai trendekbe teljesen illeszkedő. Ha kapnék elhasználnám,de meg nem venném magamnak.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Lilu003

2018. november 17.

Gyümölcsös-virágos fűszeres parfüm.Nagyon dögös,csajos illat,talán jobban a 20-as korosztály a célközönsége.Tartósságát nem éreztem túl jónak, de a környezetem nagyon is jól érezte! Egyik legjobb édes parfüm, amit valaha próbáltam! Az üvegét túlzásnak tartom, masni-gyémánt-arany ... picit sok.

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

klau810614

2018. november 3.

Idáig a legjobb édes illat amit kipróbáltam.Rajtam közepesen tartós.Imádom! :)

Up:
Ó hát imádom a legjobb őszi téli illat a több száz kipróbált és kezemen átment illat közül ! Szexi, csajos, édes és mindenki dicséri 🙂 Kell ennél több ?!😃

klau810614
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 3.

Idáig a legjobb édes illat amit kipróbáltam.Rajtam közepesen tartós.Imádom! :)

Up:

GHettie

2018. szeptember 9.

Édes, virágos cukros, rajtam a gyümölcs nem igazán jön ki... A hipe miatt próbáltam. Nem túl tartós, összességében egy kedves, édeskés illat de nincs benne az a valami, ami megfogna. Talán ha fiatalabb lennék, nyári illatnak tetszene.

GHettie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

dorottya96

2018. március 20.

Újrarendeltem az egyik parfümöm és mellé miért ne alapon bedobtam a kosaramba egy mintát ebből a megosztó illatból. Hát huh.

Első szimatolásra az egyik családtagom jutott eszembe róla, ami miatt már mosolyra fakaszott.

De itt most nem ez a lényeg. Hanem maga az illat. Írtátok, hogy mennyire gourmand meg mennyire édes meghogy elmenne holmi lepattant illatnak. Nos szerintem ez nem így van. Ez egy kifejezetten karakteres illat aminél a bőrkémia igencsak meghatározó. Nem egysíkú. Rajtam ez amolyan bújós illat ami körülölel a púderes fanyarságával és van benne valami izgalmas és játékos. 30 alattiaknak való szigorúan. Egyedibb mint a mai tucatillatok hiába az édessége-ami rajtam pont nem olyan édes. Aki eddig óczkodott tőle a külleme miatt, vagy csak valami különlegesebb karakteres illatra vágyik annak remek választás lehet! Ne a parfümösüveg alapján ítéljetek :) Egyébként ha ezt az illatot egy exkluzívabb márka dobta volna piacra, mindenki erről áradozna és ezt akarná viselni. Én örülök, hogy ez nem így történt-hiszen nem ez az illat az, ami úton-útfélen szembejön velünk.

Egyenlőre még barátkozom a mintánmal. Na meg persze letesztelem, hogy a barátomnak tetszik-e. Ha őt is megnyeri, akkor megveszem nagy kiszerelésben is.

A különlegessége miatt jár az 5 csillag.

Update: A barátom odáig van ezért az illatért. Pedig alig van olyan, ami tetszik neki-nagyon válogatós illatügyileg. De erre azt mondta, hogy bizony nagyon finom. Sajnos így végleg sikerült eldöntenem, hogy kell ez az illat, aminek a pénztárcám nagyon nem örül. Sajnos :D

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

A különlegessége miatt jár az 5 csillag.

MiniMazsi

2018. március 18.

Eddig csak egy pár millis mintát tudtam csak beszerezni belőle kíváncsiságból. Érdekelt milyen lehet az illat, amit annyira dicsérnek. Teljesen megértem miért tartják az egyik legszexibb illatnak. Annyira nőies, kedves, buliba való illat, muszáj lesz egy rendes változatot is a magaménak tudni.

MiniMazsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

zoravivien

2018. február 11.

Tökéletes illat szerintem, amint érzem az üvegén hogy már kevés van benne azonnal veszem is az újat. Youtube videóban hallottam róla és annak hatására rendeltem meg és nem csalódtam benne. Édes gyümölcsös illata van, férfi és női ismerőseim is egyaránt dicsérik rajtam.

zoravivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 11.