KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Juliette Has a Gun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2017. július 1.

Lelőhely:   Le Parfum

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

aidanne

2017. február 14.

Egyszer magyar parfumorunknel szaglasztam meg tavaly decemberben... megszagoltam ezt azt, de az oil fiction uvegenek gyonyoru csiszolaja, melegseget sugarzo olajanak szine egyszeruen elvarazsolt, mar csak azert is borre kellett egybol fujnom... meses finomsag, igazi kiralyi balzsamos, de nem tolakodo illat csapta mrg az orrom. Finoman siklott a boromon, lagyan-balzsamosan illatozott. Nagyon tartos, pihe puha luxus. Fantasztikus illat, minosege megkerdojelezhetetlen. Nem edes, nem harsany, meg is erezteti a korulottunk levokkel hogy bizony ez egy hatarozott de visszafogott , valodi csoda! Nagyon boldog vagyok hogy vegre en is birtokolhatom ezt a szivet melengeto csodat

aidanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

hopihe11

2016. július 14.

Nagyon szép meleg, bújós illat. Meseszép a csomagolása is, de tartalom a lényeg és maximálisan elégedett vagyok vele.

hopihe11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

galagonyanya

2016. június 15.

Egészen személyes vallomás következik. Nem szeretem a Juliette illatokat, sőt ki nem állhatom őket. Nem értem, nem érzem őket. Teljesen más nyelven beszélnek, mint én, bár nem tudom, melyikünk az, amelyik "kevés" a másikhoz.

Az Oil Fiction valami egészen más. Ezzel az illattal külön fejezet kezdődött a parfümházzal való kapcsolatunkban.

Rólam sokan tudják, hogy én nagyvadakra vadászom. Ritkán foglalkozom harmatos virágszálakkal az illatok dzsungelében, én az oroszlánt akarom. Addig-addig fűztem a saját agyam, míg beruháztam egy egészen kis kiszerelésbe az Oil-ből. Bevallom, az összetevők és a róla szóló vélemények motiváltak, és úgy gondoltam, vesztenivalóm nemigen van. Azért óvatosan ismerkedtem vele, hátha harap.

Valóban van benne valami, amitől nyolcvanas évekbeli testápolók, krémek jutnak az eszembe, olyan vaníliás és mintha levendula lenne benne. Nagyon különös illat, és egyáltalán nem harap. Nem is karmol. Végtelenül kellemes, puha, vaníliás komfortillat, elég tartós. Picit emlékeztet a Fragonard Grain de Soleil-re, illetve a Gaultier2 is eszembe jutott, bár ez utóbbi azért inkább a pézsmáról, mint vaníliáról szól. Lényeg, az Oil egy nagyon kellemes meglepetés, bár kicsit úgy érzem magam, mint aki párduclesen van Afrika szívében, és hosszas keresés után a távcső keresőjében meg is pillant egy bársonyos bundás nagymacskát - közelebb cserkészve hozzá kiderül, hogy egy elkóborolt, bár hatalmas cirmos borzolja a kedélyeket...

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

elfi777

2016. február 11.

Ez aztán üt.:DD jó értelemben.
A kit szerint tuberose-amber-saffron. Marha jól eltalálták mit kell oda írni, valóban ezek a dominák benne.
Azonnal, első kép, amire asszociáltam, az a kötelező kis fekete van rajtam, ami minden nőnek kell a ruhatárába, és Ő a fejét a nyakamba fúrja. Kíván, én is őt, de itt már nem a hódítás, a csábítás a cél, itt már mindketten a testiségre törekszünk, ez az az este, az első, amikor megtörténik köztünk, amit mindketten akarunk.
Őrjítően mély, egyben meleg-szexis illat. Keményebb, mint a Citizen, de nem annyira vad, kirívó, mint a Vengeance extreme, ez bujálkodásra hív, és azt a bizonyos hozzád bújó férfi fejet a nyakadon tartja, amíg fel nem kel a Nap. Ha nem a tipikus nőcis, hanem erotikus, de határozott illatot keresel, ő az. A sáfrány ad neki egy meleg mélységet, egy kis keleties mellékzöngét, és ettől leszel igazán egyedi.. mert lehet, a férfivel nem jön össze, és nem hív, vagy te sem keresed később őt, már nem vonz, elég volt, de abban biztos lehetsz, ez az illat kísérteni fogja őt.
Engem picit egy sok éve vásárolt indiai füstölőre emlékeztet, amikor leégett, és vittem kidobni, akkor csapott meg egy hasonló, érdekes illat.
Nagyon finom, alkalmanként szívesen viselném, de ez nem egy minden napra való illat, még a ritkábban viselendők közül is kirína nálam. De, ha én aludnék egy férfinál először, az biztos, hogy valami egyedi, és nem habos-babos lenyomatot akarnék magam mögött hagyni.
Ötös alá, mert ritkán venném elő, de akkor nagyon szívesen. Most mi legyen? Egyelőre négyes, de az izmosabb fajtából.
igazi, éles teszt után bevetve update:))))

elfi777
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

Ez aztán üt.:DD jó értelemben.
igazi, éles teszt után bevetve update:))))

Kardvirág

2015. november 12.

Tényleg 80-as évek, talán valamelyik Impulse-ra hasonlít. És ezzel nem azt szeretném mondani, hogy rossz,de... Sajnos ahogy próbálgatom a JHG mintákat egyre csalódottabb vagyok. Nekem (eddig) elmaradt a csoda. Persze valóban egyedi illatok, de attól önmagában még semmi nem lett jó. Ennyi pénzért egy kicsit többet várok. Az Oil Fiction tartóssága sem kiemelkedő, 3-4 óra. Én tovább várom a csodát.

Kardvirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.

Elen

2013. október 29.

Nagyon különleges, nagyon egyedi. A 80-as éveket idézi az illat, és óvatosnak kell vele lenni, mert alapvetően az orosz és arab piacra készült, egy csepp bőven elég. Fűszeres, mély, erőteljes, inkább megosztó parfüm, nem ez lesz mindenki kedvence. De ezt az ára is garantálja... Amennyire tudom, limitált kiadás, de mindenképpen megér egy próbát. Én kedvelem, szerencsére nem lett nagy szerelem belőle. De nem tinilányoknak való, kizárólag felnőtt, érett nőknek. Azok közül is azoknak, akik mernek feltűnést kelteni.

Elen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate