KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   620 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 4.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Revitalizálás és védelem a természet csodálatos erejével. Egyedülálló Hajmegújító Spray a Kallos Botaniq kollekcióból. Könnyű, hidratáló formulája Superfruits komplex-szel, tápláló Argán-, Kókusz-, Avokádó-, Olíva-, Makadámia olaj komplex-szel és Vitamin komplex-szel regenerálja és energizálja a hajrostokat. Erőssé, ellenállóbbá, selymessé, ragyogóvá és könnyen kezelhetővé varázsolja  a hajszálakat.

doris92

2017. október 19.

Abszolút megéri az árát, nagyon puhává varázsolja a hajam. Az illata kellemes, de hamar elillan.

doris92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.