KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: somodiedo, Módosítva: 2012. november 3.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Egyéb

Egyszerűen és kíméletesen távolítja el a bőrről a hajfestésből származó elszíneződéseket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nokedlee

2017. november 5.

Semmivel sem hatékonyabb mint a popsitörlő,szerintem még rosszabb is... Habzik mint a nyavaja, és szappan illata van, de konkrétan ennyi.. Épp tegnap öntöttem ki a csapba....

Nokedlee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

CKNYL

2017. március 10.

Időnként magamnak festem a hajam, és korábban sokat szenvedtem a megmaradó foltok miatt. Ezzel a hajfesték eltávolító folyadékkal azonban szépen el lehet tüntetni mindent, teljes mértékben és kíméletesen. Nem csíp és nem is büdös, csak arra kell vigyázni, hogy a hajtőre ne menjen sok, mert onnan is leszedheti a festéket. Emiatt pl. a halántékomon fültisztító pálcával használom. Nagyon jó kis termék.

CKNYL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 10.

fanni413

2015. május 7.

Ez az egyetlen termék, ami leszedi a festéket a bőrömről. Mivel fekete és kék a hajam, tényleg életet ment, azonnal emberek közé mehetek festés után. :)

fanni413
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

fejesildiko1969

2013. szeptember 18.

Megbízható termék, festés közben kéz közelben kell legyen mert frissen le szedi a legmakacsabb festéket is.

fejesildiko1969
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

angii

2012. november 3.

halványít az igaz, de a vöröst nem nagyon viszi le..:/

angii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 3.

halványít az igaz, de a vöröst nem nagyon viszi le..:/

somodiedo

2012. október 27.

Hosszú évek óta festem a hajam, és mindig probléma volt, hogy befogja a bőrömet is, nem tudtam lemosni, csak lekopott néhány nap elteltével. Ez a folyadék sem távolítja el 100%-osan a festékmaradványt a bőrről, de jóval kevesebb marad a bőröm, sokat halványít rajta.

somodiedo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

Emulgeálószerek: TEA-Lauryl Sulfate, Triethanolamine
Tisztítószerek: TEA-Lauryl Sulfate, Triethanolamine
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol
Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.