KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: parahetfo, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajformázók

Különleges formulája kakaó kivonattal, keratinnal, tejproteinnel és panthenollal mélyen regenerálja a hajat, ápolja és védi a töredezett hajszálakat. Aktív hatóanyag tartalmának köszönhetően tökéletesen tisztít, miközben a haj ragyogóan fényes, selymes és könnyen kezelhető lesz.

Kiszerelés:1000 ml

LadyBianka

2018. július 11.

Kb 3 hete használom, 2 naponta mosom a hajam, 3. napon már nem érzem frissnek, de ez minden samponnal így van.
Az illata nekem picit sok, túl gejl, de szerencsére szárításkor és másnap már alig érezhető, aminek én örülök, mert ennyi kakaó illat pont elég. AZ állaga könnyen kezelhető, nem túl sűrű nem túl folyós, jól habzik, viszont nehezen tudom kimosni a habot, és a végén nagyon "kiált" a hajam a pakolásért ( placentásat használok). Ez a kombó tökéletesen jól működik együtt, így csak a mosás végén jelentkező szárazság miatt vonnék le 1 csillagot.
Az ára viszont kárpótol, szerintem újra veszem ha elfogy ez a mennyiség :)

LadyBianka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Az ára viszont kárpótol, szerintem újra veszem ha elfogy ez a mennyiség :)

viva885

2018. június 28.

Nagyon finom csokis illata van jól eltalálták :D sokáig használtam , mondjuk 1000ml nem is tud pik pak elfogyni xd nálam pozitív hatást ér el nem szárította ki a hajam, a balzsamos társával együtt használtam

viva885
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 28.

bubilany

2017. augusztus 24.

Szuper az illata és ár/érték arányban is tökéletes. Nem nehezíti és nem zsírosíja a hajamat. nem csalódtam ebben sem, mint ahogy egyetlen Kallos termékben sem.
És nem utolsó sorban a Kallos márka állatkísérlet mentes!! <3 :)

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

És nem utolsó sorban a Kallos márka állatkísérlet mentes!! <3 :)

takianna

2017. augusztus 8.

IMÁDOM! Már kb. 1 éve csak ezt használom, és egyáltalán nincs az a "megszokta a hajam" érzés. Mindig ugyanolyan puha, és fényes lesz tőle a hajam...és az illata...aww..Fantaszikus!!

takianna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

tothgyongyi92

2017. január 6.

Imádtam amikor használtam, viszont mire elfogyott az első flakonnal addigra mintha már hozzászokott volna a hajam és a fejbőröm. Kevésbé akart felhabzani az idő múlásával és úgy éreztem nem is tisztított eléggé. Viszont az illata valami csodálatos, legszívesebben megettem volna :D

tothgyongyi92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

katpro

2016. november 17.

Csokis hajbalzsammal használom. Jól tisztít , puha és fényes lesz a hajam.
Nem nehezíti el és nem zsírosodik be tőle hamar. Az illata tartós és isteni, szóval bátran ajánlom. :)

katpro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 17.

Csokis hajbalzsammal használom. Jól tisztít , puha és fényes lesz a hajam.

Biboo99

Korcsoport: < 18
2016. október 31.

Nagyon szeretem, és az illata is szuper! Augusztus elején vettem meg, és még mindig van benne, bár mindjárt elfogy. 1-2 naponta mosok hajat, 2 samponozással, utána tejes balzsamját használom. Újra fogom venni:)

Biboo99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. október 31.

koxy001

2016. augusztus 11.

A csokis hajbalzsammal és pakolással együtt használom. A sampon jól tisztít, nem nehezíti el a hajam, nem kell túl sok belőle, nem híg, isteni és tartós illata van. Bátran ajánlom.

koxy001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Brigiiii

2016. június 29.

Nagyon szeretem az illata is mennyei:)

Brigiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

Nagyon szeretem az illata is mennyei:)

Helfra

2016. május 22.

A Kallosnak vagy nagyon jó, vagy nagyon rossz termékei vannak. Ez egy borzalmas termék. Ragacsos lesz tőle a hajam, fénytelen, könnyen zsírosodik, pedig amúgy nincsen ilyen gondom. Végül a nyaralóban lett felmosószer belőle, vagy a kukában végezte, már nem emlékszem...

Helfra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!