KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   450 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2015. június 4.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Színfrissítő, hamvasító hatású sampon ősz, melírozott és szőke hajra. Hamvas szín pigmentjei hatékonyan semlegesítik a szőke és ősz árnyalatok sárgás elszíneződéseit. Felfrissít, fényes, ezüstös árnyalatot kölcsönöz a hajnak.

areka

2017. július 25.

A Shcwarzkopf hamvasító samponjával keverem fele-fele arányban. Nekem nagyon bejött. Egyáltalán nem szárítja a hajamat, nekem még puhábbnak is tűnik, mintha balzsamoztam is volna. Pár percig rajta hagyom a hajamon, azután leöblítem. A szőkét szépen rendben lehet ezzel tartani szerintem. Ár-érték arányban nagyon jó.

areka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Szindia

2017. február 7.

Én egy másik samponnal keverve használom . Mert nyilván a legtöbb ilyen sampon szárít! Először ezt viszem fel a hajamra. Mondjuk csak a hajvegekhez főként mert ott van rá szükség, 2percig kb. Jol beledozsolom. Aztan lemosom és jon a másik sampon (Herbal Care bojtorján kívánatos sampon 650Ft kb. - zseniális , Kifejezetten arra való, hogy a zsíros haj kialakulását akadályozza fejtonél de a szaraz hajvegeket regenerálja- csoda!!! ) a teljes hajamra. Nekemm igy teljesen jol bevált ! Nem szárít, tartja a hamvas szint amit szeretnék!!! Jo az illata is , sot szerintem kifejezetten finom. 280ft-ot bőven-bőven megér, én fodrászkellékes üzletben jutottam hozzá ennyiért!!! Igen, kicsit folyós de egyáltalán nem a vészes kategória szerintemm! :) Nem tud kevesebbet mint a drágább társai . :) Szeretem! Az árát tekintve és, hogy számomra teljesen megfelel, sőt szeretem arra amire kell, jár az 5 csillag .

Szindia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

Detti

2016. július 13.

Nekem sajnos nem vált be. Nagyon híg, ezért eleve nem egyszerű a használata. A kupak jónak tűnik, de mégsem zár túl jól, állandóan kék a helye. De ez lehet, hogy a sampon hígsága miatt is van. Tisztítani jól tisztit és az illata is nagyon kellemes, de nem hamvasít egyáltalán, és mintha egy kicsit szárítana is.

Detti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

szsofia

2016. június 23.

Eddig csak egyszer használtam, de nagyon jónak tűnik. Ezelőtt a szürke dobozos kallos hamvasítót használtam, de az csak minimálisan hatott. Ettől viszont nagyon szép lett a hajam, alig sárgás. Majd meglátjuk több használat után mi lesz, de szerintem maradok ennél, és ennek az ára is nagyon jó :)

szsofia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 23.

esztikhlm

2015. július 29.

Nagyon elfogult vagyok a Kallos termékekkel, mert eddig minden bevált, amit kipróbáltam tőlük. Éppen ezért reménykedtem ebben a samponban is. Nekem nem vált be. Az állaga egyszerűen borzasztó, olyan, mint a víz. Annyira folyik, hogy a kád kékebb lesz mint a hajam. A hatás pedig nàlam szontén elmaradt. Sajnálom..

esztikhlm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 29.

Sztellus

2015. június 3.

Az állaga nem tetszik, mintha szárítaná a hajam. A hamvasító hatása pedig elég gyenge.

Sztellus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Ancsibaba1993

2015. április 15.

Nem értem hogy más hogy csinálja hogy neki hamvasít...Nekem olyan mintha semmivel sem mostam volna meg.. Próbáltam énis rajta hagyni de úgy sem... Semmi... Puha és fényes utána a hajam balzsam nélkül is de nem ezért vettem... Jó lesz hajat mosni,aztán egyszer hátha történik valami...

Ancsibaba1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 15.

eszty.3

2014. május 30.

a festett szőke hajammal semmit nem csinált, nagyon folyékony, nem ér semmit. még szerencse hogy csak 200forint volt

eszty.3
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

rhinestone

2014. május 23.

Nem szárít annyira mint a Schauma lila lötyije, de kb. ugyan azt tudja. Nyilván valamit működik a hajon, de nagy csodát nem kell várni tőle. Az amúgy is fehérebb hajam végét fehérebben is tartja, van egy tippem, hogy enélkül azért az is sárgulna a következő festésig. Tényleg nagyon híg, nálam mindig a kád falán végzi egy tekintélyesebb mennyiség.. de hát no, én már csak ilyen topa vagyok. :) Jól tisztít, viszont szerintem pont nem habzik túl jól, és sok is kell belőle. Rendszeresen érdemes használni, de nem minden mosásnál. Nem is tudom, mondjuk legyen négyes, ha egyszer találok jobbat akkor majd jól lejjebb pontozom.. :)

rhinestone
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

ritariot

2013. március 18.

Nekem semennyit sem hamvasított a festett világosszőke hajamon. Próbáltam úgy is hogy rögtön lemosom, úgy is, hogy rajtahagyom pár percig de semmi, pláne nem lila:D

ritariot
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 18.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.