KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   580 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pinkypanka, Módosítva: 2016. február 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Speciális haj pro- tox formulája - Keratinnal, Kollagénnel, Hialuronsavval - és hajban maradó tulajdonságának együttese, hosszantartóan beépül a haj teljes szerkezetébe. Különleges hatóanyag tartalmának - Panthenolnak, Kókuszolajnak és Olivaolajnak - köszönhetően hidratálja, táplálja és egyedülálló módon erősíti meg a gyenge, vékonyszálú, száraz, töredezett hajszálakat. Könnyű textúrája nem nehezíti el a hajat. Használatával a haj fényessé, selymes tapitásúvá és könnyen kezelhetővé válik.

AppleMaple

2018. december 6.

Hajban maradó balzsamként nem vált be nekem, egyáltalán nem tetszett utána a tapintása és az illata sem. Vágül hajpakolásként használtam el, de még igy is alig vártam, hogy elfogyjon.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

aphrodite9

2018. szeptember 12.

Nem jó ne vegyétek! Amint kimosom a hajamból mintha be se kentem volna! :D

aphrodite9
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Nem jó ne vegyétek! Amint kimosom a hajamból mintha be se kentem volna! :D

kdorcsi

2018. augusztus 9.

Egy mellényúlás eredménye , hogy a kosaramba került. Eredetileg a kimosható hajpakoló krémet szerettem volna kipróbálni de már csak itthon vettem észre hogy ezt sikerült levennem a polcról. Fenntartásokkal próbáltam ki mert előtte sosem használtam olyan balzsamot amit nem kellett volna kimosni. Első alkalomra meglepődtem ,hogy milyen fényes és sima hajam lett tőle és ráadásul kellemes tartós illata volt. Ez volt a véleményem a rákövetkező jó pár használat után is . Ha akkor írok véleményt róla akkor csodaszernek tartanám.De egy kis idő után valami megváltozott hiába figyeltem a mennyiségre a hajam valószínűleg megunta nem szívta be rendesen és zsíros ragacsos hajat eredményezett hiába próbálkoztam többször is. Így csak a termék felét tudtam rendesen elhasználni.Sajnáltam pedig olcsó és meglepően jó volt ,azóta kimosható verzióra váltottam és az szuperál.

kdorcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

dali

2018. június 2.

Iszonyatosan olcsó, nagyon kevés is elég belőle, és szép, egészséges tapintású tőle a hajam. Később update-elek, hogy milyen a hosszútávú hatása, de egyelőre nagyon tetszik!

dali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

typical

2017. december 17.

Update 2017 dec: Végül leveszek egy csillagot, ritkán nyúlok ehhez a termékhez hajmosás után. Nagyon könnyen túlzásba lehet vele esni úgy, hogy ragacsos marad utána haj, nem szívja be rendesen, és újra mosás után kiált a hajam miatta. Plusz megfigyeléseim, hogy elég matt végeredményt ad sajnos, de a használata után a nagyon vékonyszálú hajamat teltebbnek érzem. Nem rossz végülis, de van ebben a kategóriában olyan ápolóm, amit sokkal jobban szeretek (sajnos azt Európában hivatalosan nem árulják, egy kínaiban bukkantam rá egyszer, de azóta még nem láttam máshol).

2017. febr: Kifejezetten hajban maradó terméket kerestem, évek óta szőkére festem a hajam, ezért minden hajmosás után használok valamit. Szemezgettem hajvégápoló olajokkal, de én nem csak hajvégekre akarom kenni, hanem a hosszára, és féltem, hogy még gyorsabban zsírosodna a hajam. Pár hete használom, és összeségében elégedett vagyok vele. Az illata számomra semleges, nem rossz, kicsit talán olyan gyógyszertáras, mint a csomagolása is. Törülközőszáraz hajra szoktam felkenni, fésülködés előtt. Valóban puha lesz a hajam, könnyebben tudom kifésülni és a töredezett végeket is lesimítja valamennyire. Ha hajszárítás után túlságosan szétáll vagy valamitől száll a hajam, minimális mennyiséget eloszlatok még rajta és ez rendbeteszi. Ilyenkor tényleg keveset használok, mert különben lassan szívódik be.
A 250 ml-s is rengetegnek tűnik, de ha elfogy, szerintem újra fogom venni.

typical
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

A 250 ml-s is rengetegnek tűnik, de ha elfogy, szerintem újra fogom venni.

yvettsz

2017. augusztus 19.

Vékony szálú, könnyen gubancolódó hajam van, nagyon nehéz mosás után kifésülni. Mióta ezt a krémet használom még nedves hajra, száradás után könnyen ki tudom fésülni, puha tapintású és nem száll szanaszét. :) Nekem nagyon bevált.

yvettsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Dominika28

2017. június 16.

Éppen ma fogyott el és vettem meg a cseresznyés társát. Sokáig kitart ápol hajamat puháva teszi és jobban kitudom fésülni ,bár illátát nagyon nem érzem ,de csak ajánlanni tudom ,mint azokat a Kallos termékeket ,amiket most prébáltam ki! Nagyon szépen teszi a dolgát! :)

Dominika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

Babimami

2016. december 6.

Eddig semmire nem írtam , hogy csodaszer, de számomra ez a krém tényleg az! Hogy ,hogyan került hozzám, az teljesen tipikus: :) mellényúltam a polcon a fodrászkellékesben, valójában a hajpakoló krémet akartam megvenni, mivel ez a kis tégely mellette volt, azt gondoltam, hogy annak a kis kiszerelésű változata.
Csak otthon olvastam el alaposan, gondoltam is, hogy egy újabb felesleges kencét sikerült vennem, mivel nincsenek jó tapasztalataim a hajban maradó termékekkel. De legnagyobb meglepetésemre ez tényleg dúsabbá teszi a hajam, a törölközőszáraz hajamba gyúrok úgy két-három mogyorónyi adagot. Inkább esti hajmosáskor szeretem használni, mert picit ragacsos lesz tőle a haj, meg frissen kicsit mattabb is, de reggelre teljesen beszívódik, de a frizurám a következő mosásig ugyanolyan telt marad. Egy réteget von a hajszálakra, így olyan, mintha kétszer olyan vastag hajszálaim lennének.Szóval ez számomra igazi csodaszer.

Babimami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 6.

fanny9511

2016. szeptember 6.

Nagyon jo arban van, konnyen kifesulhetove tette a hajam es imadom az illatat olyan edes *-* nalam 5*😊👌

fanny9511
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Akara

2016. augusztus 28.

Nagyon jó balzsam, használom az egész családot ampullával.
Nagyon örültem, hogy 3500 Ft-ért hozzájutottam 1 l samponhoz, 1 l pakoláshoz, 250 ml hajban maradó balzsamhoz és 6*10 ml ampullához, házhozszállítással. Ráadásul ezerszer jobb, mint a drogériás vackok.
Hosszú szőke és szőkített, eléggé szétroncsolt hajam van, aminek az alsó 10-15 cm-e nagyon száraz, szálkás, a teteje viszonylag gyorsan zsírosodik.
Most 4-5 naponta mosom a samponnal, utána felrakom a pakolást, aztán használom még az ampullát és ezt a balzsamot. Mindent a leírás szerint. Elég jól lesimítja, puhítja a hajvégeket, a tövek sem zsírosodnak jobban tőle.

Akara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Nagyon jó balzsam, használom az egész családot ampullával.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin, Soluble Collagen, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol