KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: knoemi88, az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2012. január 10.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A hajápoló krém természetes méz kivonata ásványi anyagokban és vitaminokban gazdag, lágyságot, fényt és könnyű fésülhetőséget biztosít a hajnak.

Kiszerelés: 800 ml

Arianne79

2017. január 22.

KB 4-5 éve jött rám ez a Kallos mánia, mert a fodrászom ezeket javasolta a festett szőke, száraz hajamra.
Elég sok termékét kipróbáltam, de 1-2-3 használat után minden a kukában landolt, mert mindegyik egy kalap kaki volt nekem.
Ez is, a mézes sampon is, a latte pakolás is, minden.
Semmit nem értek. Olyan száraz és sprőd volt mindegyiktől a hajam, hogy szinte zokogtam, amikor a bontófésűvel próbáltam mosás+balzsam+stb.után kifésülni.
Számomra ez az egész Kallos egy nagy semmi.
Gagyi.

Arianne79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

Ez is, a mézes sampon is, a latte pakolás is, minden.
Számomra ez az egész Kallos egy nagy semmi.
Gagyi.

Hopi

2017. január 11.

Nekem még a régi csomagolású volt meg. Jót tett a hajamnak, nagyon puha és selymes lett tőle, könnyen ki tudtam fésülni, azonban egy dologgal nem tudtam megbarátkozni: Az illatával. Olyan illata van, mint a citromos Strepsilsnek, ami engem szörnyen zavart. Egy flakonnal elhasználtam, de inkább a márka más termékeire váltottam utána.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

pannapanna999

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 20.

Nekem nagyon jól rendbentartja a hajamat, megvan már vagy 4-5 hónapja és még benne van tkp a fele, pedig suliidőben heti kettő hajmosásnál használom.
Már a vizes hajamat is amikor leöblítem, érezhetően lágyabb, csúszósabb.
Csak ne lenne ennyire tömény mézillata. :D Ezt leszámítva tökéletes!
újravevős-ajánlós :)

pannapanna999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Már a vizes hajamat is amikor leöblítem, érezhetően lágyabb, csúszósabb.
Csak ne lenne ennyire tömény mézillata. :D Ezt leszámítva tökéletes!
újravevős-ajánlós :)

Teniko

2016. január 3.

Tömény méz illatú, ami néha sok. Hatása miatt 5.

Teniko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Tömény méz illatú, ami néha sok. Hatása miatt 5.

csekeregina

2015. november 7.

Elégedett vagyok vele. Olcsó, sokáig elég. a hajvégeimre kenem fel, és fent is hagyom. Ki tudom vele tolni a hajvágást.

csekeregina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

Amphitrite

2015. szeptember 19.

Semmi jót nem tudok róla mondani, annyira szárítja a hajam. Borzalmasan mű az illata, a színe pedig egyenesen kétségbeejtő, szintén annyira mű. A mézhez semmi köze, talán az illatában fedezhető fel minimálisan, ami egyébként még pár nap után is érezhető számomra sajnálatos módon, mert nem tetszik. Használatkor nagyon puha lesz tőle a hajam, de fél nap után elkezd nagyon szárazzá válni. Kuka.

Amphitrite
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

dkingaa20

2015. augusztus 22.

hirtelen szükségem volt egy hajpakolásra, és a kis boltban nem volt nagy választék, de ezt a dobozt olvasgatva megtetszett a termék....szokták mondani ami kívül szép, belül ........ :) totális pénzkidobás volt számomra, ragadt tőle a hajam, kifésülhető még úgy sem lett, nem hogy lágy és fényes.. úgy hogy most is megbizonyosodtam arról, hogy a gliss kur-t nem cserélem le

dkingaa20
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

barbo94

2015. június 28.

megvettem mert láttam "mézes", hú mondom ez tökjó hallottam hogy a méz nagyon jót tesz a hajnak.. én hülye.. nem szagoltam meg a boltban.. otthon kibontottam és szembesültem az irdatlan bűzzel. fogalmam sincs milyen hatása van a hajra, ugyanis még vizes állapotban teszek rá a hajamra és már az első alkalomnál nem bírtam már csak a felkenést sem, kentem rá a tejes hajpakolásomból... valószínűleg elfogom használni, így keverve egy másik jó illatú hajpakolással de az, hogy méz sincs benne.......

barbo94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 28.

citronella

2015. június 2.

A hatása rendben is lenne,puha,kellemes tapintású lett tőle a hosszú szőkített állandóan vasalt hajam. DE az "illata" borzalmas!! A mézes-citromos Coldrex illatára emlékeztet,amitől már szinte émelygek,annyira utálom. A mézhez semmi köze,borzalom. Nem tudom,el fogom-e egyáltalán használni. Használom a márkától a Latte és a keratinos pakolást,azok szuperek,azért gondoltam,hogy kipróbálok valami mást is. Hát ez nagyon nem nyerte el a tetszésemet. Inkább azokat ajánlanám mindenkinek,a hatásuk is intenzívebb (különösen a keratinosnak) és az illatuk is rendben van. Árban pedig megegyeznek. Egy erős hármas...

citronella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

silvike

2015. május 18.

Nagyon szep puha lett tole a hajam, es nekem kifejezetten tetszik az illata is. Biztosan van sokkal hatekonyabb pakolas is, de ar-ertek aranyban tokeletes, nem is lehetne tobbet varni tole.

silvike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 18.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Honey