KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: claudia, az összetevőket feltöltötte: ban.kati96, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kíméletesen tisztít, természetazonos búza-proteint, regenárló hatású B5-provitamint és kifésülhetőséget javító kondícionáló anyagokat tartalmaz, melyekkel erősíti a haj szerkezetét, vitalitását. Mindennapi használatra ajánlott.

Karmilla

2017. szeptember 12.

Ez egy sampon, többet sajnos nem tud. Tisztít és nem szárítja a fejbőrt. Egy hónapja használom azóta úgy látom nem töredezett hajam, és kevésbé zsírosodik. Negatívum hogy nem habzik, viszont egy nyomás balzsam elég hozzá akkor viszont nagyon jól felhabzik :) ár érték arányban szerintem tökéletes, főleg, ha jó balzsamot vagy pakolást találunk hozzá!

Karmilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

milli48

2015. január 12.

Jól tisztít, de csak egy szimpla sampon, a száraz töredezett hajamnak több kell. Nem nyújt semmi extrát. Elég sokáig használtam, több flakonnal is, de váltottam jobbra. Nem hiszem, hogy újra megveszem.

milli48
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 12.

snowyfairy

2015. január 5.

Szörnyen gubancolta a hajam. És mintha nem tisztítana eléggé.

snowyfairy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 5.

Szörnyen gubancolta a hajam. És mintha nem tisztítana eléggé.

Annie137

2014. június 29.

Nehezen habzik, ez az egyetlen negatívum. Használata után puha és selymes lesz a hajam. Az ára nagyon kedvező.

Annie137
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 29.

dalma77

2014. április 22.

Nem jött be.Alig habzik és rossz tapintású lesz tőle az egyébként egészséges, nem töredezett hajam. (Megelőzésképp vásároltam)

dalma77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 22.

tuncsa

2014. február 12.

Nagyon rossz sampon egyáltalán nem hidratál. Gubancolja a hajat,szörnyű.

tuncsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 12.

Nagyon rossz sampon egyáltalán nem hidratál. Gubancolja a hajat,szörnyű.

kismadár

2014. január 27.

Nem rossz kis sampon, bár nem életem legjobbja! Jól tisztít, nem irritál és ezzel kb. el is mondtam minden jó tulajdonságát! Nem habzik eléggé, így egy kicsit megnehezíti a hajmosást. Sajnos a hajamat egy kicsit összetapasztja, és egyáltalán nem hidratálja! Ha nem használnék balzsamot és pakolást utána, teljesen kezelhetetlen lenne a hajam! Az illata jellegtelen, nagyon visszafogott, egyáltalán nem érződik öblítés után. Kevés pénzért sok sampont kapunk, ez tök jó, de nem fogom újra vásárolni.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

eszti98

2013. november 13.

Tipikus sampon... nem vártam tőle kifejezetten egetrengető hatást, tette, amit tennie kell. Minden sampont kétszer használok, második felvitelre már puhább lett a hajam:) kicsit gubancol önmagában, de balzsammal tökéletes:)

eszti98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 13.

Nicole7

2013. június 25.

Megvettem, mert olcsó volt és gondoltam egye fene kipróbálom, mert elég pozitív véleménnyel vagyok a Kallos termékekről. Sajnos ez a termék pont egy kivételt képez és a negatív oldalt erősíti, mert nekem nem igazán jött be. Hajmosás után kész rémálom volt a fésülködés, és emellett nagyon száraz és sprőd lett a hajam. Elhasználom, de biztosan nem fogom újravásárolni.

Nicole7
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 25.

Wyctorie

2012. november 11.

Nagyon gubancos lett tőle a hajam, és mellé kezelhetetlen is, még szerencse, hogy nem én vettem meg, csak kipróbáltam egy barátnőmnél :) De ahogy azóta elnéztem, neki sem vált be, mert nem fogy belőle nagyon semmi...

Wyctorie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

Vitaminok: Panthenol