KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   700 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2014. szeptember 4.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Megóvja az ősz vagy szőkített hajat a sárgulástól. Megszünteti a sárgás színt, a haj visszanyeri természetes fényét és ezüstös ragyogását. A haj selymes, puha és könnyen kezelhető lesz.

Kiszerelés: 500 ml

b0rzi

2017. március 31.

Olyan 1-2 hónapja csak ezt használom, és a hajam nagyon szép hamvas tőle, viszont ma ahogy megvakartam a fejbőrömet, észrevettem, hogy fehér a körmöm alja... És amikor tükörbe néztem, láttam is a korpákat :( nagyon szomorú vagyok! Soha életemben nem volt száraz korpám (nem emlékszem rá legalábbis), csak zsíros, és én most nagyon pánikolok :(

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

Csucsundra

2016. április 9.

Jóval látványosabb a hatása, mint egyéb hamvasító samponé (pl. Swiss o'Par, Schauma,stb), sőt elől kicsit szürkés lilásabb is lett egy-két tincsem, mint számítottam rá. Egy percet sem hagytam fent, csak hajat mostam vele. Először egy sima samponnal mostam, majd öblítés után másodszor ezzel.
Erősen hamvasít, nem gondoltam, hogy ilyen hatékony. Valószínűleg nem is kell minden mosásnál alkalmazni.

Csucsundra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

SisyD

2015. augusztus 25.

Most az eredetileg gesztenyebarna hajam fehéresre van leszőkítve és festve, de már elég alaposan lenőtt és makacs a hajam, nem könnyű egy kis sárgaság nélkül leszívni, ami festés után is bennemarad. Ezer kencét kipróbáltam már ennek elkerüléséért.
Leválasztottam egy tincset és erre a sárgás részre kentem rá és a fehér hajhosszra. Szerintem halálosan jól néz ki ez a hamvas lilás-rózsaszínes (úgyis divat a "granny hair" és az egyéb pasztellárnyalatok :D ), lehet, hogy a legközelebbi tőleszívás után nem is festek, hanem ezt kenem rá. A sárgásra leszívott hajtövem töményen fog kapni és jól beledörzsölve, a hosszához pedig tálkában fogom egy adag hajpakolásban elkeverni.
Akinek az ilyen hamvasítók megfogják a hajukat (aranyszőkék ne lepődjenek meg, ha foltos lesz), érdemes másik samponnal összekeverni és akkor nem lesz olyan agresszív. Kékült be a hajam a Schauma hamvasítósamponjától (ami amúgy sem művelt csodát), másik fajta samponnal utána rögtön kijött.
De ennek ez a jó lilásabb árnyalata nagyon célbatalált nálam!

SisyD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

De ennek ez a jó lilásabb árnyalata nagyon célbatalált nálam!

gyik

2014. február 12.

Nagyon jó, tényleg hamvasít. Vigyázni kell vele, mert, ha nagyon világos hajon picit tovább marad fenn, akkor lilás lesz. Nekem egy tincsemet eléggé elszínezte (a legvilágosabbat elöl) de ennek legalább látom a hatását, mástól meg semmi eredményt eddig nem tapasztaltam.

gyik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 12.

DZsuzsi

2014. január 24.

1. használatnál mondom 1 percnél nem hagyom rajta többet,nehogy kék legyen a hajam tőle. Nem kék lett. 1 perc után rózsaszín lett a szőke hajam. Egy mosással nem is jött ki belőle teljesen. SOHA TÖBBET!

DZsuzsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

kvitta.girl

2013. július 4.

Najó ez már szerelem,nagyon boldoggá tesz!! :D Aki imádja az ezüstszőke hamvas hajat,és eredetileg nem szőke az tudja milyen nehéz hogy első hajfestés után már semmi hamvasság jön hétről hétre a sárgaság.
Ez a drágaság olyan szépen megakadályozza hogy eszméletlen,minden hajmosás után olyan a hajam mintha frissen festettem volna:)) Nekem ez hatalmas ajándék,már vagy 6 éve küzdök a sárgaság ellen és ez az olcsó csodaszer segített.
Mondjuk ez nem is hamvasító sampon szerintem,hanem ahogy a neve írja ezüst színező. Tuti mert egy hamvasító sampon magában sose volt képes ilyenre,max hajfestés után nem hosszútávon minden héten! Nem is szárít,mert mikor lemosom már akkor puha a hajam,igaz nem habzik és idegesít hogy nyomogatom órákig míg elég lesz a mennyiség de kárpótól.
3 percig hagyom a hajamon rajta
Viszlát sárgaság,Köszönet Kallos mindörökké!!

Eddigi legjobb hamvasító samponom:) Próbáltam már schaumat,a másik drogériásat nem tudom a nevét,stellát aztán ezt de ez magasan viszi a pálmát.
Csillagos ötösen óvja a sárgulástól a hajam,tovább megtartja a hamvasságot,nem leszek lila tőle,és még puha is utána a hajam.
Nagy adag fél liter 700 ft-ért számomra tökéletes,bátran ajánlom sárgulós sorstársaimnak!

kvitta.girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

3 percig hagyom a hajamon rajta
Viszlát sárgaság,Köszönet Kallos mindörökké!!

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.